Skocz do zawartości

Wasza wizja jak ma wyglądać czasopismo


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Cena nieznana, ale na pewno bardzo wysoka :> Póki co artów jest sporo, ale "wąskim gardłem" jest korekta tekstów i skład - i to od Oświeconego i Drizzta zależy teraz wszystko. Ja bym się nie śpieszył, nie pali się. Muszę jeszcze kilka wywiadów napisać i wysłać ludziom, ale to pestka.

 

Nazwiemy czasopismo "Egoista".

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynek nie jest zadowolony z obecnej oferty na rynku czasopism dla mężczyzn:

 

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wszystkie-pisma-meskie-na-minusie-w-maju-2016-esquire-o-51-proc-w-dol-raport

 

W ten sposób stworzyła się luka, którą wypełni ultranowoczesny i zarazem niezwykle treściwy samczy magazyn :)

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 20.07.2016 o 19:49, Assasyn napisał:

Trzeba wymyślec i wstawić coś lub kogoś  przyciągającego uwagę na okładke, w dodatku okrasić to krzykliwymi tematami, coś co uderzy i  zainteresuje odbiorcę :) Coś w emocjonalny punkt widzenia..;)


Prawie kazdy temat tutaj przyciaga uwage i zrobilby gownoburze w kioskach. Juz widze strajki w empiku! "Won z seksizmem"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wspominałem w audycji, jest bardzo mała szansa na znaną twarz. Właśnie z tego powodu trochę poczekamy. Myślę też że zrobimy te czasopismo, ale tylko dla pewnych osób żeby zobaczyły że nie jesteśmy jakimiś szaleńcami. Wtedy umowa prawna, wywiad i buzia na okładkę.

 

Jak się to nie powiedzie, to na okładce będzie mój ziomek, strażak i mistrz sportów siłowych (tak czy siak będzie, tylko że mniejsze zdjęcie), a że Panie tracą przy nim kompletnie głowę, to tym lepiej dla czasopisma :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Silny napisał:

Tak jak wspominałem w audycji, jest bardzo mała szansa na znaną twarz.

Tu trzeba najlepiej znajomości. Jak skończymy to możesz wysłać materiał z jakąś dodatkową notką/zapytaniem po menedżerach osób, którymi byłbyś zainteresowany. Ale takie użycie wizerunku znanej osoby to podejrzewam, że trzeba liczyć w dziesiątkach tysięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Ja to widzę tak. Gazet jest na tyle dużo że żeby wyróżnić się na półce nie musi być super ekstra kolorowe i duże. Przede wszystkim inny format gazety niż wszystkie inne czyli np A5? Podręczne dla wszystkich w dobrym papierze. A okładka? Minimalizm! Zrobić całą kruczoczarną okładkę z napisem „Samiec”(?)- bez zbędnych kolorków gadżetow i znanych ludzi jak to ujął „specjalista od marketingu”...

Zastanówcie się bracia ile ludzi będzie ciekawych sięgnąć po czarną książeczkę na półce z jednym tylko tytułem by zobaczyć co skrywa w środku?I zapewniam że nie będziemy po nią sięgać tylko my? Idźmy w jakość tematów poruszanych w środku a nie kolorki i śmieszne okładki. 

Skoro mamy się wyróżnić to zróbmy dokładnie coś odwrotnego co widzimy w kioskach! By zdziwić i zaciekawić, okładki typu „logo” ze znana postacią teraz ma prawie kazde czasopismo a czy my chcemy być każdym? 

Co do treści w środku. Ilość stron uzależniona od czasu wydawania(miesięcznik ,tygodnik). Tematyka męska czyli dział samochodowy, Sportowy, psychologia, majsterkowanie, pieniądze. To w dużym skrócie co na ten temat myślę. Bardzo ciekawy temat czasopisma, jestem Za!

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dla mnie powinno być inaczej niż jest w tej reszcie pism. Inny format to ciekawa propozycja. Natomiast okładki, które zaproponował voqulsky na pewno będą się odróżniać. Jakiś facet z dobrze obcietym zarostem i cygarem to jak najbardziej spoko sprawa na 1 nr.Pozniej jakieś kombinacje z jakimś minimalizmem. Moja propozycja nazwy to red pill. Prosto i wymownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.