Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Rekomendowane odpowiedzi

...i uchyliła mu bramy do niebios rozkoszy, elfia królowa, której skóra tak zielona na jędrnych piersiach zdawała się mienić milionami świetlistych barw... oj, chyba nie to nie forum :D a tak na serio to

Siema

Trafiłem na audycje Marka na YT z grupy na FB poświęconej transerfingowi. Interesują mnie zagadnienia kontrowersyjne, parapsychologiczne, samorozwój i transformacja w lepszego samca. Poza tym uwielbiam fantastykę, grafikę komputerową, komiksy, rysunek, animację, jazdę na rowerze szosowym... czasem dla zabawy bawię się w Iron Maiden i szarpie struny gitary. Nie mam żony ani dzieci i chyba to się nie zmieni bo jakoś nie pasuje mi ten cały cyrk...i jakoś tego nie ogarniam haha ;] 

pozdrowienia dla Wielkiego Guru Mistrza tej sekty i dla wszystkich jego wyznaców. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czółko!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kłaniam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Mistrzuniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Aumakua mam tu jakiegoś osobnika który twierdzi że jest mistrzuniem. Mistrz tutaj może być tylko jeden. 

A tak wgl to cześć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

OHAJO!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Brzygot napisał:

@Aumakua mam tu jakiegoś osobnika który twierdzi że jest mistrzuniem. Mistrz tutaj może być tylko jeden. 

A tak wgl to cześć.

Zgadzam się, dlatego ja jestem mistrzunio, chociaż lepiej byłoby "miszczunio" :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Salut!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez elon
      Witam Braci!

Forum czytam od roku. Dzięki temu, w moim życiu zaszło wiele korzystnych zmian.
      Będę czytał dalej i pracował nad sobą.

Dziękuję za wiedzę i inspirację.
    • Przez SzatanKrieger
      Witam wszystkich ,którzy wybrali czerwoną pigułkę gdy wam ją Morfeusz przedstawił. Mam na imię Tomek 29 lat w tym roku. Jest to moje pierwsze forum na którym się zarejestrowałem od jakiś 8 lat lub więcej .Przeglądałem je już wcześniej ale jako anonim. Temat kobiet zacząłem zgłębiać już jakieś 8 lat temu tak bardziej .Pana Marka audycje na YT mnie zainteresowały więc postanowiłem pogłębić temat aż po półtora miesiąca dołączyłem. Podejście Pana Marka bardzo mnie zainteresowało ,ponieważ łączy on psyche,ezoterykę,umysł i w zasadzie jest tym czego szukałem. Sam się tymi rzeczami interesuję więc Marek to dla mnie taki starszy brat ,którego nie mam i w bardzo mi odpowiadający sposób tłumaczy pewne zagadnienia związane z kobietami. Mam nadzieję ,że nie przy nudziłem.Witam wszystkich raz jeszcze i mam nadzieję iż wiele się od siebie nauczymy.Pozdrawiam
    • Przez oliv3r
      Dzień Dobry!

Chciałem się przywitać z wszystkimi. Coś mnie skłoniło by założyć konto. Forum znam tylko z opowieści Marka którego słucham od jakiś 6 miesięcy .  Mam nadzieje, że mi się tutaj spodoba. 

Pozdrawiam
      Oliver
    • Przez Wayfarer
      Witajcie Bracia! 

Cieszę się dołączając do grona samców. 

W.
    • Przez Ferus
      Po wielu doświadczeniach życiowych, przemyśleniach i dyskusjach trafiłem na radio samiec, które pomogło mi usystematyzować moja wiedzę. Ponieważ miła jest świadomość, że są ludzie o podobnych poglądach postanowiłem dołączyć do forum. Pozdrawiam.
  • Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.