Skocz do zawartości

Gównoburza na Wykopie


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzcie ile korzyści przyniosło to dla tego miejsca, iluż mamy nowych użytkowników - braci, iluż nowych hejterów, ileż atencji i uwagi. Ich częstotliwość myśli nastraja się na to miejsce, na to forum, a więc energia tego miejsca rośnie, wahadło drga szybciej. Wszystko elegancko.

 

Wystarczy napisać jakiś kontrowersyjny temat, nie za długi, bo nikomu się przecież nie chce czytać ściany tekstu, ani elaboratu, wystawić link do tego tekstu na wykop i patrzeć jak wahadło forum drga szybciej, użytkowników przybywa, a i również piany z ust hejterów, pań i białych rycerzy :)

Edytowane przez Spira
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Spira napisał:

Patrzcie ile korzyści przyniosło to dla tego miejsca, iluż mamy nowych użytkowników - braci, iluż nowych hejterów, ileż atencji i uwagi. Ich częstotliwość myśli nastraja się na to miejsce, na to forum, a więc energia tego miejsca rośnie, wahadło drga szybciej. Wszystko elegancko.

 

Poczułem się jak loszka atencjuszka na pejsbooku :P

 

3 minuty temu, Spira napisał:

Wystarczy napisać jakiś kontrowersyjny temat,

 

Prawdę przemilczaną.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spira napisał:

Patrzcie ile korzyści przyniosło to dla tego miejsca, iluż mamy nowych użytkowników - braci, iluż nowych hejterów, ileż atencji i uwagi. Ich częstotliwość myśli nastraja się na to miejsce, na to forum, a więc energia tego miejsca rośnie, wahadło drga szybciej. Wszystko elegancko.

 

Wystarczy napisać jakiś kontrowersyjny temat, nie za długi, bo nikomu się przecież nie chce czytać ściany tekstu, ani elaboratu, wystawić link do tego tekstu na wykop i patrzeć jak wahadło forum drga szybciej, użytkowników przybywa, a i również piany z ust hejterów, pań i białych rycerzy :)

Powód jest prosty a mianowicie taki, że takie artykuły na Wypoku wywołują dysonans między tym co mówiono powszechnie o karierowiczkach lat 30+ a tym, co się tak naprawdę dzieje. Panie się wściekają, bo to mówi o nich prawdę a biali rycerze dlatego że to burzy im wizerunek o "nieskazitelnych" istotach jakie są kobiety. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

A w bibliotece szukałeś, niedojrzały emocjonalnie, płytki i pusty egoisto? :>

 

 

 

A widziałeś kiedyś robotnika budowlanego w bibliotece? Szukałem jedynie tam, gdzie moje miejsce, czyli pod budą z piwem. I dlatego nie znalazłem, bo się obracam w patologii, zamiast szukać tak jak mówisz w bibliotece albo w kościele. Ale ja czytać nie umiem, taki niedojrzały jestem, to co będę robił w bibliotece? Nie pójdę oglądać obrazków... Ech, trudne to życie. Jak się nie dorobię Skody, to chyba idę na strych zawiązać sznur... 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Eredin napisał:

 

 

A widziałeś kiedyś robotnika budowlanego w bibliotece? Szukałem jedynie tam, gdzie moje miejsce, czyli pod budą z piwem. I dlatego nie znalazłem, bo się obracam w patologii, zamiast szukać tak jak mówisz w bibliotece albo w kościele. Ale ja czytać nie umiem, taki niedojrzały jestem, to co będę robił w bibliotece? Nie pójdę oglądać obrazków... Ech, trudne to życie. Jak się nie dorobię Skody, to chyba idę na strych zawiązać sznur... 

 

Ogarnij się, zrób doktorat, kup skodę i żyj na LUZIE - to jest dopiero życie. No i kup steryd na swędzące rogi, w dużych ilościach :>

 

 

 

 

To co niepokoi, to brak Karnistra i klonów Sławka na wykopie. Sławek sobie tego nie wybaczy, że tego nie zauważył.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Ogarnij się, zrób doktorat, kup skodę i żyj na LUZIE - to jest dopiero życie. No i kup steryd na swędzące rogi, w dużych ilościach :>

 

Ale nie będę miał swoich podopiecznych, a żona mnie nie zdradzi... Nie dam rady, nie dogonię ideału. :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie małe podsumowanko:

1. Około 36 godzin na 1 stronie wykop.pl - reklama warta dobre pieniądze za 0 zł

2. 47 400 wyświetleń tematu na wykop.pl, 918 wykopów (zobaczcie ile loszek dało "wykop" - całkiem sporo), 70 zakopów (mniej niż 10%) 741 komentarzy

3. Ilość wyświetleń tematu na naszej stronie - + 37 000 z czego około 1 000 było przed wykopem - ja bym szacował, że realnych użytkowników (nie odsłon), które się przez niego przewinęły było jakieś 7 - 9 000 (user może mieć wiele wizyt i wiele wyświetleń bo temat długi) - tutaj dział manipulacje kobiet i obrona przed nimi.

4. Około 70 nowych użytkowników na forum

5. Około 50 nowych subskrypcji na Radio Samiec

6. W szczytowym momencie stronę forum oglądało około 600 niezalogowanych gości i ten stan utrzymywał się przez co najmniej kilkanaście godzin.

7. Z pewnością, nawet pomimo hejtu, dla jakiejś części "internetów" przestaliśmy być anonimowi ;)

 

W imieniu całej społeczności dziękuję wszystkim Braciom, którzy pomogli rozpropagować nasz wspólne forum :)
Jesteście debeściaki Panowie :)

 

Link:

http://www.wykop.pl/link/3281519/singielka-po-30-kim-ty-jestes-ze-do-mnie-startujesz-frajerze/

 

Centenary_0,5_copy.jpg

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe podsumowanie. Trzeba przyznać. Niestety poziom dyskusji na Wykopie jest słaby. To moja opinia. Trudno przedzierać się przez ich system komentarzy. Straszliwie nieczytelny. Nie mam pojęcia, jakim cudem ludzie ogarniają :D Macie podobne odczucia? U nas znacznie lepiej, czytelnie, świetna moderacja :D Sporo fajnych użytkowników się pojawiło. Dobre powitania, zaledwie jeden poważniejszy troll. Super poprowadzona akcja. 

 

Wartość merytoryczna forum jest mega. Można się zatopić w lekturze i to na ostro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mac napisał:

Niestety poziom dyskusji na Wykopie jest słaby.

 

To nie ma dla nas żadnego znaczenia, a wręcz jest na plus - wykop to agregator ruchu i czym lepszy poziom w stosunku do niego prezentujemy MY, tym dla nas lepiej.

Warto tam sortowac komcie i zwracać uwagę co jest ustawione "z automatu" bo tak ludzie korzystają najczęściej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Długowłosy napisał:

 

To nie ma dla nas żadnego znaczenia, a wręcz jest na plus - wykop to agregator ruchu i czym lepszy poziom w stosunku do niego prezentujemy MY, tym dla nas lepiej.

Warto tam sortowac komcie i zwracać uwagę co jest ustawione "z automatu" bo tak ludzie korzystają najczęściej.

 

Jesteś geniuszem strategii :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Aumakua napisał:

 

To co niepokoi, to brak Karnistra i klonów Sławka na wykopie. Sławek sobie tego nie wybaczy, że tego nie zauważył.

 

Zauważył, tylko pewnie dostał zawału. W końcu nasz sukces to jego porażka :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Gównoburza na Wykopie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.