Skocz do zawartości

Gównoburza na Wykopie


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

Hejtujo nas na wykopie!

@Długowłosy jesteś sławny:


http://www.wykop.pl/link/3281519/singielka-po-30-kim-ty-jestes-ze-do-mnie-startujesz-frajerze/

 

Co jeden komentarz, to lepszy - zwłaszcza te zalatujące babska łapką.

Ale muszę przyznać, że trochę prawilnych chłopaków bierze nas w obronę. Także - jest ciekawie.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<3

Rak instant od polskiej księżniczki ;)

 

Cytat

Faceci po trzydziestce też wyglądają chujowo - zmarszczki, łysienie, piwny brzuszek. Ostatnio oglądałam wideo z jakiegoś polskiego wesela - towarzystwo w wieku 25-30 lat, były ze 2-3 laski takie 8/10, ale faceci? Prawie każdy łysiał, albo wygolony na zero, albo włosy wycięte po boku i postawione na żel - co z tego, że mu akurat do łba nie pasuje. Straszne garnitury, często za duże/małe. Prawie każdy miał piwny brzuch. No jak to zobaczyłam to się przestałam dziwić, że Polki za granicą lecą na Murzynów czy Arabów. Murzyni zawsze mają 6ciopak i nigdy nie wybrzydzają - jak dziewczyna jest biała to zawsze ruchable xD Arabowie nawet do sklepu spożywczego się wyperfumują, wystroją - bo kto wie, może spotkają jakąś ciekawą kobietę? A Polacy-buracy? Będą pluli, że kobiety po 30 to już przeżytek, że kobiety powyżej 60 kg to nieakceptowalne wieloryby i że każda kobieta to kurwa, a jedyna logika jaką posiadają to mocna logika różowych pasków xD

 

http://www.wykop.pl/link/3281519/singielka-po-30-kim-ty-jestes-ze-do-mnie-startujesz-frajerze/#comment-38161503

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Przecież to post z BraciaSamcy.pl, największego siedliska odrzucanych przez kobiety stulejarzy w polskich internetach XD Ich forum dało mi takiego raka, że nie wiem, czy kiedykolwiek spłacę kredyty, które będę musiała wziąć na onkologa. Co drugi użytkownik pisze tam takie "ambitne" artykuły, bo laska zaczepiona na ulicy nie dała numeru albo koleżanka dała po pysku za złapanie za tyłek

 

:D:D:D:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Ale tu jest perełka jakby wprost z naszego foruma:

 

Cytat

Jak ja słucham wywodów tych wszystkich męskich cip dla których w wieku dwudziestukilku lat liczy się tylko etat, kredyt i najlepiej jeszcze zapomoga to się nie dziwię, że nawet singielka po terminie ważności się nie łapie na takie wieczne dziecko z mentalnością parobka.

Facet jeszcze nic nie zobaczył, nic nie zrobił, niczego nie osiągnął... a tu już - stabilizacja. Najlepiej pewnie jeszcze emerytura od razu po szkole :)

Oczywiście dostał 41 zakopów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że tak będzie. No po prostu wiedziałem. :D I jak zwykle argumenty na jedną nutę. Zaraz będzie, że boimy się kobiet, że nie wszystkie takie są, że trafiamy na kiepskie bo sami jesteśmy do dupy... Ech, nie chciało mi się spać, ale babskie schematy skutecznie odmieniły ten stan rzeczy. Ziew. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razdwatrzy100_TUQQhpfQH6,q40.jpg

@t_e_o_m_o: dziadek mawiał, że kobiety na wydaniu dziela się na 3 kategorie: 1 kategoria to do 21 roku życia, towar w pełni wartosciowy, po 25 roku życia, przecena o 30 %, bo niestety różnica jest widoczna i to bardzo, ale zawsze ktoś sie może skusić bo promocja i 3 kategoria to po 29 roku zycia, przecena o 70% sanse, że ktoś weźnie żadne, może jakis dziwak

Dziadek wiedział o co chodzi na tym świecie :> 

Edytowane przez Spira
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Długowłosy napisał:

Przecież to post z BraciaSamcy.pl, największego siedliska odrzucanych przez kobiety stulejarzy w polskich internetach XD Ich forum dało mi takiego raka, że nie wiem, czy kiedykolwiek spłacę kredyty, które będę musiała wziąć na onkologa. Co drugi użytkownik pisze tam takie "ambitne" artykuły, bo laska zaczepiona na ulicy nie dała numeru albo koleżanka dała po pysku za złapanie za tyłek

:D:D:D:D


A napisała to ta sama słodka ździrka, która dodała również kolejny sztandardowy tekst:   także tylko nam współczuć :o
 

Z przykrością muszę stwierdzić, że niestety kobiety w dzisiejszych czasach nie są dobrymi partnerkami. W większości przypadków jedyne co mają do zaoferowania to seks. Niespecjalnie się czymkolwiek interesują, ze sportami też słabo. Skupiają się w głównej mierze na atrakcyjności fizycznej. Są egoistyczne, agresywne bo dzisiejszy świat im na to pozwala, a dokładniej mężczyźni... Kobiety nie zdają sobie do końca z tego sprawy, ze pozwalamy na to bo z zasady jesteśmy uczeni szacunku do kobiet.

  •  rud3lke_vyklJ6T8v5,q40.jpg

    @ALLnames: Tylko współczuć, że same takie laski znasz. Ale z drugiej strony, to chyba świadczy o środowisku, w którym się obracasz. Może czas zacząć zadawać się z ciekawszymi ludźmi?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych ich komentarzach jeszcze bardziej zabetonowałem się (jak przystało na rasowego budowlańca) w swoim przekonaniu, że dobrze zrobiłem, odpuszczając sobie relacje z kobietami. Jakie to są nudne stworzenia... 

 

No dobra, nie będę szukał wytłumaczeń, powiem wprost. Żadna mnie nie chce, bo obracam się w patologii zamiast wśród porządnych kobiet. Trafiam na same 'bylejakie', zamiast na te cudowne, które gdzieś tam czekają. One wierzą w prawdziwą miłość, dlatego czekają 30 lat na swojego księcia z bajki, zamiast wiązać się z byle kimś. A ta dwójka dzieci? A co wy, nie słyszeliście o niepokalanym poczęciu? 

 

;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Długowłosy napisał:

przecież to jakiś chłop pisał i beke miał z tego zapewnie -wspominając zachowania samic z PL i ich łapanie cudzoziemców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Fantastyczny tekst, autor widać z nie jednego pieca jadł chleb... Ten komentatorski jazgot kobiet w komentarzach, to nic innego jak uderzenie w czuły punkt...Wiadomo ze kobiety po 30-stce, to w większości istoty mocno nadszarpnięte, jeżeli w młodości były atrakcyjne, to prześwit jest ogromny...
Taka wyzwolona kobieta po 30-stce, bardzo mocno zaniża poprzeczke, to efekt desperacji i kruszącej się urody, sylwetki...Piersi nie sa juz tak jedrne, dupcia opada i polowanie na potencjalnych partnerów to przedział młodych ''czasoumilaczy'' bądź Januszy...Drogie Panie, trzeba sie pogodzić z tym ze wasz okres przydatności kończy się szybko, no ale jak tu można sie pogodzić jak główny atut sie kruszy...:)
W dodatku chciałbym dodać niesamowite wręcz podejście do sytuacji w której kobieta nie zwraca juz takiej uwagi...
Oto przykład; kolega jest Wegrem, ale zna polski, opowiadał ze widzi kobiete ponad 35 lat, która widać, namiętnie szukała kutasa, kolega przeszedł kolo niej, nawet sie na nią nie spojrzał, po czym kobieta do swojej koleżanki ''Nie spojrzał sie, pewnie pedał'' coś niesamowitego :)

 

^_^ 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że to co wstawił red napisał @Assasyn

 

Cytat

''Nie spojrzał sie, pewnie pedał'' 

 

Pierdolony, jak on mógł? Nie uklęknął do modlitwy przed Boginią, która zstąpiła łaskawie na ziemię... Jak go spotkam, zdzielę go swym pluszowym mieczykiem, hultaja jednego, nicponia niewychowanego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spira napisał:

razdwatrzy100_TUQQhpfQH6,q40.jpg

@t_e_o_m_o: dziadek mawiał, że kobiety na wydaniu dziela się na 3 kategorie: 1 kategoria to do 21 roku życia, towar w pełni wartosciowy, po 25 roku życia, przecena o 30 %, bo niestety różnica jest widoczna i to bardzo, ale zawsze ktoś sie może skusić bo promocja i 3 kategoria to po 29 roku zycia, przecena o 70% sanse, że ktoś weźnie żadne, może jakis dziwak

 

Moje zboczone zawodowo każe oczywiście zapytać, do której kategorii zaliczyć kobiety z przedziału 21-25 ^^

 

Ciężko się w sumie dziwić gównoburzom. Ostatnio jeden z najbardziej rozsądnych komentatorów na pewnej stronie za tekst

to dość zabawne, że ludzie wiążą się z powodu uczuć, a rozstają z powodu przygodnego seksu, który z uczuciami nie ma nic wspólnego, ale nazwano go “zdradą”, więc pilnie się do tego określenia stosują, nawet jeśli nie wiadomo o jaką i czego “zdradę” chodzi :]

został ostro zminusowany przez młodzież. Bo koszący 16 mln $ za sezon (za 2 lata zapewne 2 razy tyle) koszykarz ma być wierny tej jednej jedynej. A ona na pewno była z nim tylko z miłości ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rud3lke: kolega napisał - w większości przypadków. Nie ma co tego odbierać jako afront koleżanko i od razu sugerować, że albo autor wypowiedzi ma słabych znajomych, albo w ogóle sam jest słaby i głupi, bo generalnie wydźwięk komentarza jest mocno pejoratywny, a to wcale nie jest konieczne - a wręcz szkodzące - merytorycznej dyskusji. Niestety kobiety mają to do siebie, że muszą wszystkiemu nadawać ładunek emocjonalny i nigdy nie starają się zrozumieć drugiej strony, mają zerową empatię - co zresztą widać dokładnie po Twojej wypowiedzi.


Ten kolega dobrze wyjaśnił. Kobiety mają zerową empatię do mężczyzn. Nie próbują nigdy wcielić się w rolę mężczyzny, tylko zawsze szukają WINY - ładunek emocjonalny. Narzekasz? Piszesz, że 80% kobiet to idiotki? To nie wina kultury, nie wina samych kobiet (bo takie są) tylko twoja, bo źle szukasz. Musisz szukać tego 1% kobiet, które mają pasje, są interesujące i empatyczne, a jak nie znajdziesz tego 1% to twoja wina durniu.

 

A tak? Kobiety to są empatyczne, ale tylko do siebie samych. I to je trzeba rozumieć. To je trzeba - za darmo wychwalać. To je za darmo należy szanować.

 

Od tak, wszystkie kobiety są wyjątkowe, wszystkie są ciekawe, ale jak przychodzi co do czego to prawda jest na opak, a takie zdanie świadczy tylko o marnym ataku kobiety, która rzeczywiście wyczuła że tekst jest o niej i strzeliła focha o prawdę. Nieciekawej, nieempatycznej, nadwrażliwej na swoim punkcie kobiety, która musi dowalać za prawdę, zamiast nad sobą popracować.

Z resztą po co - pewnie swojego durnia już ma i robi na jej zachcianki.

 

 

Inne komenty prawilne.

 

Księżniczki...

 

Jesteś niedojrzały, źle szukasz, to Twoja wina, nie przyciągasz porządnych, a tak w ogóle to z czym do dam - kobiety Ci wytłumaćżą ;)


@WykopywaczTresciRozmaitych: Ja j$@!# kolego, to jest tak częsty tekst, chyba każdy mężczyzna go w życiu usłyszał :D

 

Edytowane przez M.Dabrowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest jak piasek w oku....Cholernie bolesna:lol:.

Podobno ból uszlachetnia, może jak pocierpią ze 2 pokolenia to zmadrzeja.

A dzis możemy sie pośmiać z głupiej furii i tupania nóżkami z wychodzącymi żylaczkami.

Moge jedynie polecic

 

200_ml._SK_72_dpi_org.jpg

może coś pomoże

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Eredin napisał:

Po tych ich komentarzach jeszcze bardziej zabetonowałem się (jak przystało na rasowego budowlańca) w swoim przekonaniu, że dobrze zrobiłem, odpuszczając sobie relacje z kobietami. Jakie to są nudne stworzenia... 

 

No dobra, nie będę szukał wytłumaczeń, powiem wprost. Żadna mnie nie chce, bo obracam się w patologii zamiast wśród porządnych kobiet. Trafiam na same 'bylejakie', zamiast na te cudowne, które gdzieś tam czekają. One wierzą w prawdziwą miłość, dlatego czekają 30 lat na swojego księcia z bajki, zamiast wiązać się z byle kimś. A ta dwójka dzieci? A co wy, nie słyszeliście o niepokalanym poczęciu? 

 

;) 

 

A w bibliotece szukałeś, niedojrzały emocjonalnie, płytki i pusty egoisto? :>

 

 

1 godzinę temu, Ancalagon napisał:

K7dMKTs.png

 

Co na to guru? ^^

 

 

Bardzo ciekawa wypowiedź i nie wiem jak zareagować. Za małego wacka powinienem się obrazić, ale za wiarę w moje słowa pochwalić, jak zareagować do cholery? Pochwalę to potwierdzę małego wacka, obrażę się - to zaneguję że wiem o czym mówię. Salomonowa zagadka :<

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu panna (albo męskipodszywacz) trafiła / ł w punkt:

 

Cytat

rud3lke 3 min. temu

No sorry, ale sami takie laski tego uczycie. Gdybyście nie reagowali tak na obecność takich atencjuszek, to by się tak nie panoszyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

http://www.wykop.pl/link/3281519/singielka-po-30-kim-ty-jestes-ze-do-mnie-startujesz-frajerze/#comment-38167317

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Długowłosy zmienił(a) tytuł na Gównoburza na Wykopie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.