Skocz do zawartości

Kobita się z Wami wita!


Angel of Mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. 

Trafiłam na to forum z polecenia waszego (byłego chyba?) kolegi Vincenta, którego poznałam w bardzo nietypowych i dla mnie dosyć nieprzyjemnych okolicznościach. Na odchodne rzucił on właśnie nazwę tego forum.

Na początku już sama nazwa tego miejsca mnie odpychała. Poczytałam Was jednak przez trzy tygodnie i stwierdzam że dużo dobrych rzeczy jest tutaj. Wartościowych i traktujących pewne sprawy z innego punktu widzenia. Poza tym zobaczyłam ten temat na wykopie o tych Paniach trzydziestkach i uznałam że muszę się w końcu zarejestrować bo też mam coś do napisania. O Was Panowie także.

Mam 24 lata, jestem trójmiejszczaninką (chyba dobrze napisałam?) i studentką chemii. Kiedyś byłam nawet lekką feministką ale mi przeszło.

Ja również oczekuje że będziecie dla mnie delikatni.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobita się z Wami wita!

 

I co z tego, uważasz że to coś wartego uwagi?

Jesteś jedną z wielu, dlaczego mamy zwrócić na Ciebie uwagę? Boś kobieta? 

Tylko kobieta!

Witam i mam nadzieję że nie będziesz za dużo zabierała naszego czasu.

 

Anioł Miłosierdzia?

 

Żałosne.

 

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Angel of Mercy napisał:

Kiedyś byłam nawet lekką feministką ale mi przeszło.

 

Domyślam się, że teraz chyba nie jesteś "twardą" feminazistką;)

Przywitał

 

4 godziny temu, Angel of Mercy napisał:

Ja również oczekuje że będziecie dla mnie delikatni.:)

 

Tu się nie masz co obawiać, wśród nas najbardziej delikatny jest @Mordechaj B'rzyt-wa potocznie nazywany po prostu Brzytwą.

Uczymy się delikatności i obycia z samicami od niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Angel of Mercy napisał:

Trafiłam na to forum z polecenia waszego (byłego chyba?) kolegi Vincenta, którego poznałam w bardzo nietypowych i dla mnie dosyć nieprzyjemnych okolicznościach. Na odchodne rzucił on właśnie nazwę tego forum.

 

No nie mów, że to Tobie opierdolił lodówkę?

Okropna sprawa, jak tak można wyżreć komuś zapasy. Rzeczywiście nieprzyjemne okoliczności, do dzisiaj się budzę zlany potem jak sobie to przypomnę...

Witam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, VascoDaGama napisał:

 

No nie mów, że to Tobie opierdolił lodówkę?

Okropna sprawa, jak tak można wyżreć komuś zapasy. Rzeczywiście nieprzyjemne okoliczności, do dzisiaj się budzę zlany potem jak sobie to przypomnę...

Witam.

 

Słucham? O czym Ty mówisz? Jak on przecież nigdy u mnie w domu nie był. Niepotrzebnie napisałam o tym naszym poznaniu. Nic dla mnie miłego ogólnie. Brrrrr....:(

 

Czemu niektórzy z Was są tacy niemili? Zaczynam mieć wrażenie że kobieta to nie powinna w ogóle tutaj się wypowiadać i zakładać konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.