Skocz do zawartości

Turek w klubie


Welldone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, złość mnie zżera. Wchodzę do klubu i jedna blondi wykonuje taniec godowy wokół ciapackiego śmiecia. Podchodzę do gościa i pytam skąd jest. Mówi że z Turcji. Zaczynam mu tłumaczyć że białe dziewczęta nie są dla niego. Nie chce zrozumieć. Każę mu wypierdalać z klubu, on na to że jest turystą - to idź chłopie do hotelu się prześpij i spierdalaj stąd. On że nie ma problemu itd... Ta co z nim tańczyła stoi obok z koleżanką i czeka co się stanie. Nie chciałem tego dalej eskalować, powiedziałem żeby sobie uważał bo to nie jest zachód Europy i odszedłem. I co po chwili ? Ona znów się wokół niego klei. Panowie: złość zżera mnie jak to widzę, wchodzę do klubu i w każdym to samo. Jestem przez to z miejsca spalony i wewnętrznie się palę. Mega dużo złych emocji. Jak to rozwiązać ? Poszukuję obstawy do klubów. 2-3 rosłych gości, Warszawa. Będę powodował bójki ale nie chcę by ktoś skakał mi po plecach a dzikusy zawsze są w kilku. Tutaj też tak było - po chwili gadki było 2 następnych. To będzie taki mój mały prywatny podziemny krąg. Chodzi mi tylko o interwencję w sytuacji kilku na jednego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.