Skocz do zawartości

Dobry wieczór


mela

Rekomendowane odpowiedzi

Trafiłam tu przypadkowo (a gdy patrzę wstecz, to stwierdzam, że dużo wartościowych rzeczy przytrafiło mi się właśnie tą drogą), spędziłam kilka ostatnich wieczorów na obserwacji i podjęłam decyzję, że zostaję na dłużej. Pozbawiam się pewnej anonimowości na rzecz pełnego uczestnictwa w społeczności Rezerwatu i obserwacji Samczego terenu.

Zostaję i będę pewnie widywana najczęściej w godzinach późno nocnych - bezsenność męczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, mac napisał:

Witam, u mnie też klasyka, do 2 siedzę, rano wstaję :P Za dużo kawy? 

Raczej kwestia lubowania się w funkcjonowaniu w trybie nocnym. Płacę się za to ogromną cenę, szczególnie gdy zasypiam średnio o 3-4, a wstaję o 8, a do 14 jestem nie do życia. Idealne rozwiązanie tego problemu jest w fazie testów i poszukiwań.

 

29 minut temu, Adolf napisał:

W końcu normalne przywitanie od samicy.

 

Witaj, pokładam duże nadzieje z Tobą związane.:)

Nie zawiodę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mela napisał:

Raczej kwestia lubowania się w funkcjonowaniu w trybie nocnym. Płacę się za to ogromną cenę, szczególnie gdy zasypiam średnio o 3-4, a wstaję o 8, a do 14 jestem nie do życia. Idealne rozwiązanie tego problemu jest w fazie testów i poszukiwań.

Żyję podobnie :D Już od dawna rozwiązania nie szukam. Po prostu zaakceptowałem :D Nie pękaj. Teraz możesz porozmawiać z największymi stulejarzami internetu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Spira napisał:

Cześć, czy masz może na imię Izabela i aktualnie studiujesz? Tak mi się skojarzyłaś, ale pewnie błędnie. 

Połowicznie zgodzę się z odpowiedzią - z Izabelą łączy mnie jedynie status studenta. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.