Skocz do zawartości

" Gentleman "


Headliner

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli temat był już poruszany to proszę moderatorów o naukę, pokutę i kapłańskie rozgrzeszenie. ...

 

Jakiś czas temu, będąc użytkownikiem Facebooka, zostałem poinformowany przez moją znajomą o stronie na fb " Gentelman " żebym " zalajkował " to poczytam sobie i nauczę się jak należy kobiety traktować. ..

Jeśli ktoś się nie orientuje w temacie to z ciekawości może zobaczyć. 

 

Generalnie chodzi o to, że facet albo kobieta zamieszcza od czasu do czasu różne obrabiane zdjęcia - najczęściej facetów w gajerach czy calujacuch się par i wypisuje pod tymi zdjęciami różnego rodzaju " mądrości " z cyklu jak należy właściwie zachowywać się w związkach, w stosunku do pań itd...

 

Jest to " bialorycerstwo " stosowane do potęgi entej. ..

Ale wiadomo, że każdy może wypisywać sobie bzdury na jakie tylko ma ochotę. 

Jednak skala komentarzy, zarówno kobiet jak i mężczyzn jest powalająca. Miliony lajkow, i pań umierających z zachwytu nad postami, twierdzacych, że ów " Gentelman "  jest ostatnim prawdziwym mężczyzną, że takiego szukają itd. ... mało tego. ..

Panowie wypowiadają się tam również a ich białe zbroje aż lśnią w świetle zachodzącego słońca. ..

 

I czytam i nie wierzę. ...skala zjawiska przeraża...

Czy ktoś z forum to widział?  Co o tym sądzicie? :)  pozdrawiam braci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Memy to potęga, dla tego jestem wielkim zwolennikiem rozwijania naszego działu z memami i demotami, oraz umieszczania ich na innych stronach jak wiocha, demotywatory, chamsko, sadistic itp...

 

To jest świetne narzędzie wojny ideologicznej.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kiedyś to polubiłem. Potem poczytałem trochę Was i to odlubiłem :D

Ale nawet nie wiecie jak mnie kusiło, no jak mnie nosiło normalnie żeby jakąś kąśliwą uwagę tam dać. No ale stwierdziłem, będę się tam kłócić z wszystkimi kobietami plus kilkudziesięciu białorycerzy.

Może zalajkujmy to całym forum i sobie dawajmy lajki to wtedy się silny front utworzy :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej mam to polubione. .. lubię czytać komentarze pań :D mam z tego niezły ubaw. .. a najlepsze w tym wszystkim jest to, że ta koleżanka, która mi to poleciła była bardzo zachwycona tą stroną. Więc pokazałem jej stronę Marka, posluchala kilku audycji i bardzo,  ale to bardzo niechętnie przyznała mu rację :D po czym stwierdziła, że jestem szowinistą, potem,  że mam rację, potem znów,  że Marek się myli, potem, że ma rację i tak w kółko :D

Uwielbiam panie. ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten shit ma ponad 500 000 polubień, czy źle patrzę? :ph34r:

 

Trochę załamka :P 

 

Prawdziwa miłość jest piękna. Szukaj jej całe życie, a to nie będzie życie zmarnowane. Zdobywaj kobietę codziennie, bo tylko to się liczy. Kochaj, a miłość zniesie wszelkie burze. 

 

Chyba bym się tam nadawał :D 

 

3581110.gif

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będe musiał tam pomieszać :) zastanawiam sie dlaczego nie ma tam obrazka który pokazuje miłosc bezdomnych, ludzi z marginesu...Przeciez bezdomny ma prawo do miłosci i moze byc gentlmenem :) Wszyscy w garniakach, swiecidelka, pewnie kobieta jest twórcą tej strony...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel dał mi cynk, że prowadzenie strony od jakiegoś czasu przejęła kobieta więc wiadomo jak to teraz będzie wyglądać.

Dość popularny tekst tam pada:

“ Każdy potrzebuje kogoś, kto będzie o niego walczył. Bez względu na wszystko i wbrew zdrowemu rozsądkowi. Kogoś, kto najbardziej na świecie będzie po prostu chciał być obok."

a teraz przeanalizujmy:

“ Każdy potrzebuje kogoś, kto będzie o niego walczył..." - czyli staraj się biały rycerzyku. Walcz o mnie. Ale jak kobieta ma walczyć o mężczyzne? Bardzo mnie zastanawia jak w mniemaniu kobiet wygląda taka walka? Rozłożenie nóg to walka? :D

“ Bez względu na wszystko i wbrew zdrowemu rozsądkowi..." - no mój ulubiony tekst. Bez względu na to że się roztyję, zbrzydnę i będę wredna. Walcz ciulu. A jak ty mi zbrzydniesz, albo będziesz wredny no to sorry gregory ale "nie czuję nic do ciebie" albo "miłość nie wybiera", albo "serce nie sługa" ;D

 

TĘSKNIE ZA PATRIARCHATEM :(

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GluX napisał:

A gentelman - tak, to ten biały rycerz co jest bogaty i jest ładnie ubrany - ideał kobiet

sama geneza słowa

gentle- delikatny
man- człowiek

angole w swojej pierdołowatosci i braku podejscia do czego kolwiek stworzyli swoisty kodeks włazenia kobiecie w dupe zeby ja zdobyc "dobre wychowanie" na pierwszym miejscu.kobieta miała siedziec i pachniec i wybrac sobie tego który jej najbardziej w dupe właził(oczywiście ze wskazaniem jej rodziców.bo hajs miał sie u typa zgadzac)no i najebało prądu w kite damulkom przez tyle pokoleń wpierdalania róznej mody zaczynajac od kosmopolityzmu czyli starym lewackim podejściem do zycia a kończac na dzisiejszej spierdolinie+zniewiescieniu rurkowców z grzywkami

JEBAC ANGLIE

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zobaczcie jak działają przekazy podprogowe. .. mam polubioną tą stronę i od czasu do czasu wyskakuje mi jakąś mądrość, będąca kompletnym zaprzeczeniem naszych ideałów :)więc czytam sobie z politowaniem, czytam komentarze pań itd. ..

Ale,  pomimo, że patrzę na zdjęcia nie skojarzylem, że tytułowy Gentleman to facet zdjęć. ..w gajerach od Armaniego,  i z sikorem za 10 k pln albo więcej na rączce. .

Więc i jest podpowiedź jak dany Gentleman ma wyglądać. ..

Nie masz szans na bycie Gentelman em z plastikowym Casio na ręce i w Dużym fiacie :)

Nie nie, dobry samochód, dobry zegar.  Drogi gajer i wchodzenie do pupy - taki ma być Gentelman. ..:)

Panie kochają takie strony a potem robią co robią. ..

Ale panowie!  Tam też są panowie. ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popyt podaż.proste zasady rynku.

jest zapotrzebowanie na rurkowca który wyglada jak baba?no to jest rurkowiec.trafia w okreslony rodzaj (chciałbym tu napisac kobiet.ale to...) gimbusiar?trafia%-)no przeciez rurkowiec to nie sztabka złota i nie kazdej bedzie sie podobał.

tak samo jest z pierdoleniem o byciu dama dzentelmenem i innymi chujstwami odszczepionymi od rzeczywistosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego gówna jest więcej : Gentlemen Night, Gentlewoman itypy itydy

Ludziom na pejsie odwaliło na tym punkcie. Kiedy bym nie wszedł to ktoś udostępnia te "głębokie" teksty. Wszystkie teksty na jedno kopyto, zapierdalaj i się staraj. Czytają to nawet dobre chłopaki co wiem, że nie są 100% rycerzykami... sami się indoktrynują.

Kiedyś to czytałem, ale na szczęście szybko zmądrzałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garniak = kasa. Inaczej jesteś nieżętelmenem.

Ale to się kłóci z tym co napisałem wcześniej, no bo przeca na Gentelman nawołują: kochaj i walcz MIMO WSZYSTKO. Czyli nawet jak nie jestem tym żętelmenem to też mnie kochaj a tu klops.

I te komentarze jakby faktycznie znalezienie tej drugiej połówki miało nadać mi sens życia. Wyobrażacie sobie Hitlera, który mówi że: ja to tę politykę to szajze szajze szajze pier...lę bo Ewa Braun mnie wystarcza. Na co mi ta Europa jak mam jedną wymarzoną kobietę.

Należy dodać że często na Gentelman admin ma ból dupy o panującym niezdecydowaniu wśród mężczyzn, ciapciowatości i ogólnie tym kryzysie. Kurczę, że też oni nigdy nie zaproponują jakichś rozwiązań a tylko wytykają i wytykają błędy.

 

10 minut temu, Mocny Wilk napisał:

Ludziom na pejsie odwaliło na tym punkcie. Kiedy bym nie wszedł to ktoś udostępnia te "głębokie" teksty.

 

 

Skojarzyła mi się jedna znajoma. Wrzuca zdjęcie nie wiem, jak stoi nad wodą, albo selfie i jeeeeb jakimś tekstem typu: "Aby zacząć podróż musisz ruszyć się z miejsca" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do któregoś z prawej ręki Szefa: Proponuję poprawić tytuł wątku z "gentelman" na "gentleman" i usunąć te odstępy między cudzysłowem a literami.

 

7 godzin temu, Headliner napisał:

Czy ktoś z forum to widział?  Co o tym sądzicie?

 

 

Tak! Nie zwracam na to uwagi. Już nie!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na " Gentleman "

Wystarczy że na na profilach koleżanek rycerze się podlizują, to jeszcze prowadzą ekspansję na blogi poświęcone ładnym słowom. Każda okazja dobra do wejścia w dupę i przewartościowania kobiety tylko dlatego że jest w miarę ładna. Co się później dziwić.

 

http://imgur.com/a/J9L4y

 

 

A co się dzieje na profilach ładniejszych i młodszych -_-

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.