Skocz do zawartości

Światowe Dni Młodzieży


seba33

Rekomendowane odpowiedzi

Na co te zloty i obłuda, skoro następnego dnia wielcy kremówkarze użyją gum i będą spółkować pozamałżeńsko? Nie rozumiem, do czego im potrzebny taki zlot.

 

Kościół po soborze drugim zmienia się w show ku uciesze ludu, a tymczasem powinno być odwrotnie, a więc to ludzie mają się dostosowywać do nauki Magisterium, a nie księża pajacować w oczekiwaniu na oklaski. Oni już nie wiedzą, jak tu się przypodobać masom. Już nie wystarczy zrzucanie koloratki i modernistyczne herezje, trza śpiewać i tańcować. Na Zachodzie już w niektórych miejscach dochodzi do tańców w kościołach, to może być neopogaństwo. Szkoda, że nie rządzi Pius X.

 

 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, mac napisał:

To samo, nawet muzyczka anielska przygrywa :P

Anielska z piekła rodem czy diabelska rodem z piekła? Eh...już nie wiem

 

43 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

Kościół po soborze drugim zmienia się w show ku uciesze ludu, a tymczasem powinno być odwrotnie, a więc to ludzie mają się dostosowywać do nauki Magisterium, a nie księża pajacować w oczekiwaniu na oklaski. Oni już nie wiedzą, jak tu się przypodobać masom. Już nie wystarczy zrzucanie koloratki i modernistyczne herezje, trza śpiewać i tańcować. Na Zachodzie już w niektórych miejscach dochodzi do tańców w kościołach, to może być neopogaństwo. Szkoda, że nie rządzi Pius X.

Ja też mam mieszane uczucia jak ty Adrianno i jak autor tego artykułu:

http://prawy.pl/34697-szok-pielgrzymow-sdm-na-koncercie-ta-muzyka-przypomina-satanistyczna/

Lubię i taką muzykę, ale to chyba jednak pasuje jak pięść do nosa...

Edytowane przez Mr Bread
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Każda impreza masowa wiąże się z ryzykiem zejść.

 

Zejść i zajść, liczba owiec musi się zgadzać!

 

Swoją drogą o uwagach papieża na temat nadmiernego rozpasania polskiego kościoła Frondelek dziwnie milczy. No chyba, że coś przegapiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.