Skocz do zawartości

Mundury Samczej Armii (Samczoarmiści)


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się to śmieszne na maksa, ale wczoraj poczułem silną chęć nałożenia munduru :> I tak jak u ruskich i Kima sporo medali, za ilość danych warnów, medal czempiona za przywalone bany, no i tak sobie powymyślać różne powody dla medali.

 

Oczywiście szlify generalskie miałbym, ale ciekawe jakby to zaprojektować dla beki. Pod mundurem koszula "Samcza Inwazja" zaprojektowana przez Voqulskiego, obok butelka wódki Adolfa "Samcze Łzy" (filtrowana jedwabiem i kryształami, wspierana energią kosmosu, w zestawie gustowna torebka do rzygania), majtki przyjazne dla samców, czyli nie uciskające jajek (he he), żółte z przodu i brązowe z tyłu, żeby w razie awarii na samczym melanżu nie było nic widać.

 

Buty sportowe samiec z wzmocnionymi metalem czubami, dla lepszego kopania zbójów, skarpetki samiec z wzmocnionymi aluminium przodami, żeby Bracia nie rozrywali ich szponami których nie obcinają.

 

No i perfumy samiec - mieszanka dymu z cygara, potu ludzkiego i końskiego - żadna kobieta nie wytrzyma z żądzy przy Bracie z takim zapaszkiem, od razu straci przytomność.

 

 

No i jak salutować? Chciałbym żeby była to nagła erekcja, czyli fiut idzie do góry, ale jak to symbolicznie zorganizować? Nie każdy z nas tak szybko może :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Aumakua napisał:

Wydaje mi się to śmieszne na maksa, ale wczoraj poczułem silną chęć nałożenia munduru

 

Guru odpływasz. Ale jak czujesz mus to zacznij nagrywać firmy w mundurze, na czapce i pagonach koniecznie logo samczego runa. Model munduru dowolny, kup sobie harcerski i daj do przeróbki, ewentualnie coś z demobilu. Tylko żadnych brunatnych koszul....

 

 

25 minut temu, Aumakua napisał:

No i perfumy samiec - mieszanka dymu z cygara, potu ludzkiego i końskiego

 

Jak możesz! All Bundy mówił, że prawdziwy mężczyzna ma pachnieć potem, tytoniem i marynowaną cebulą więc proszę koni w to nie mieszaj.

 

25 minut temu, Aumakua napisał:

Buty sportowe samiec z wzmocnionymi metalem czubami, dla lepszego kopania zbójów, skarpetki samiec z wzmocnionymi aluminium przodami, żeby Bracia nie rozrywali ich szponami których nie obcinają.

 

Buty sportowe do munduru to jak lakierki do dresu..... litości.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahaha dobry pomysł, ciekawe kiedy wprowadzisz  produkcje prezerwatyw samiec z napisem ''Prawdziwy samiec nigdy nie pęka'' ;))

i kto do cholery bedzie stał na linii produkcyjnej, kto testerem, kto królikiem doświadczalnym i tak dalej?

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako wspolnota/loza/sekta podoba mi sie pomysl identyfikacji (co tez jest logicznym nastepnym krokiem). Np. T-Shirt, albo zlota/srebrna/brazowa wpinka do koszuli/garnituru

 

Podobny temat jednak juz mielismy. Chodzilo o logo... ale niestety dyskusja stanela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koszulce powinno znaleźć się pytanie Marka ze strony ecoego.pl, czyli "Gdy nie robisz tego co chce kobieta, słyszysz że jesteś" i cała lista :D Wyniki z tyłu, ha ha ha. Ja bym w tym śmigał, bez kitu :D 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to dziwne ale kręci mnie ten samczy mundur strasznie, chciałbym go ubierać do pisania komci, nagradzania i karania forumowiczów :>

 

Generał Kotoński - fanatyczny wódz najstraszniejszej dywizji komandosów - męczenników, którzy wsławili się zapłodnieniem w ciągu roku 3 tysięcy feministek :> Zdegradowany i opuszczony przez swych wiernych żołnierzy, gdy okazało się że ejakulował analnie zamiast po bożemu w trakcie najcięższych bitew...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

którzy wsławili się zapłodnieniem w ciągu roku 3 tysięcy feministek

Cholernie ryzykowna sprawa, femidziouchy puściły by nas w samych skarpetach. Wolałbym, jeżeli bym już musiał zapłodnić fanatyczną katoliczkę. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Aumakua napisał:

którzy wsławili się zapłodnieniem w ciągu roku 3 tysięcy feministek :>

 

A nie lepiej włam do kilku banków spermy, i podmiana materiału na pobrany od forumowiczów :P Po cichu i bez alimentów się obejdzie, a gówniarskie i niedojrzałe emocjonalnie geny pójdą w świat. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

A nie lepiej włam do kilku banków spermy, i podmiana materiału na pobrany od forumowiczów :P Po cichu i bez alimentów się obejdzie, a gówniarskie i niedojrzałe emocjonalnie geny pójdą w świat. 

 

To jest genialna myśl, w ten sposób może ocalimy świat? Panowie, uruchamiać redtube, słoiki i do dzieła w imię ojczyzny :>

 

 

7 minut temu, Długowłosy napisał:

 

Ja wiem czy takie dziwne z tymi mundurami....

 

O nie, Panie w mundurach mnie nie kręcą, kojarzy mi się to z niezdrową dominacją.

 

8 minut temu, Jednonogi Kapelusz napisał:

Rok 2018:

"Wydaje mi się to śmieszne w chuj ... ale poczułem potrzebę stworzenia listy wyborczej do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych - Samiec19' " 

 

Rok 2024

 

"Panowie, wydaje mi się to śmieszne w huj, w końcu jestem poważnym prezydentem, ale czuję potrzebę zaatakowania kalifatu niemieckiego - nasi chłopcy potrzebują przestrzeni życiowej".

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mr Bread napisał:

Mundury tak, ale czy nie leiej zacząć od koszulek np na cupsell.pl? Zakładając konto, można tam nawet założyć minisklep z koszulkami.

 

Moim skromnym zdaniem koszulki są zbyt oczywiste. Musimy mieć coś dyskretnego, po czym rozpoznamy się na końcu świata. Coś jak pizdy pod oczami w Fight Club ;).

 

11 godzin temu, Miner napisał:

A mi się podoba idea wpinki z logo. Spinki do mankietów, klamerka do krawata. Drobne rzeczy, które wyłapie kto trzeba z tłumu. Dla niewtajemniczonych to będzie zwykła, męska ozdoba.

 

I to jest bardzo dobry pomysł!!! Pin do klapy marynarki/kurtki/bluzy.

 

11 godzin temu, Aumakua napisał:

Panowie, to dziwne ale kręci mnie ten samczy mundur strasznie, chciałbym go ubierać do pisania komci, nagradzania i karania forumowiczów :>

 

Generał Kotoński - fanatyczny wódz najstraszniejszej dywizji komandosów - męczenników, którzy wsławili się zapłodnieniem w ciągu roku 3 tysięcy feministek :> Zdegradowany i opuszczony przez swych wiernych żołnierzy, gdy okazało się że ejakulował analnie zamiast po bożemu w trakcie najcięższych bitew...

 

Żaden demobil. Zrobimy ściepę na mundur z prawdziwego zdarzenia:

 

http://sklepwph.pl/pl/c/galowe-Wojska-Ladowe/389

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.