Skocz do zawartości

Upokorzenie przed starszą kobietą.


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

@Adolf bracie drogi, paradoksalnie ta Pani dała Ci motywacje aby się w końcu złapać na trening...

Potrzebna Tobie dyscyplina i motywacja, zacisnij pasa, popytaj chłopaków na forum którzy graja w te klocki, o diete...

No i wstawaj, kurwa! młot i oponka czeka...

Powodzonka, pora roku sprzyja aby spuscic powietrze z oponki...

 

 

579278_693665950667902_1510380272_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu stworzyłem na swoje potrzeby mozolny (rozłożony w czasie bo jestem leniwy) program treningowy dzięki któremu zyskałem na zwinności, sile i ogólnej sprawności. Ćwiczenia wymagają jedynie wytrwałości. Nie zrobicie z nimi mega bicka i nie wyrzeźbicie ciała ale z czasem poczujecie różnicę.

 

Wybieracie ćwiczenia. Ja robiłem burpiees (najlepsze cwiczenie), dipy - najpierw na stołku, potem na poręczach w parku, brzuszki z pozycji płaskiej leżącej (bez zahaczenia stopami o cokolwiek). Ogólnie wiekszość ćwiczeń cisnałem do 40 powtórzeń (więcej - docierałem do ściany). Do tego dorzuciłem sztangę z czasem. 

 

Ogólnie plan jest taki że pierwszy tydzień robicie 2 powtórzenia kazdego ćwiczenia. Codziennie sie pilnujecie zeby robić (raz mozna odpuścic od czasu do czasu nic sie nie stanie). Po tygodniu dokładacie jeszcze 2 i tak co tydzień. Ani sie nie obejrzycie jak po pół roku będziecie zapitalać jak dzicy. Organizm sie nie zbuntuje nigdy bo stopniowo przyzwyczaja sie do wiekszych obciążeń i kontuzja raczej wam nie grozi. Forma się poprawi (do tego potrzebna tez dieta odpowiednia - z czym u mnie problem). Do tego polecam tez dorzucic bieganie (5 km kazdy jest w stanie zrobić - wystarczy 1 - 2 razy w tygodniu - ważne żeby stopniowo biegac z coraz lepszym czasem ale powoli i rozsadnie - ale jedna zasada ZAWSZE kończycie bieg tak jak sobie załozyliście chyba że jest naprawde źle - wtedy lepiej odpuscić żeby zdrowia nie zmarnować).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj chłopie (mam nadzieję, że wybaczysz bezpośredniość).

 

Ja miałem ten sam problem. Siedzący tryb życia, rzadko wchłaniane ale obfite posiłki, kompletnie nie zwracałem uwagi na to, co jem i piję.

 

U mnie było tak:

Na koniec marca tego roku ważyłem 113 kg przy wzroście 173 cm i w wieku 32 lat. Generalnie nędza straszna. Dodatkowo okazało się na badaniach krwi, że mam cukrzycę metaboliczną (na szczęście bo wystarczają w zupełności tabletki). Ale to był impuls, by wziąć się za siebie.

Poszedłem do dietetyczki dysponującej urządzeniem do analizy składu ciała. Ona rozpisała mi dietę. Oczywiście nie trzymałem się tej diety, bo bym z kuchni nie wyłaził i połowę pensji na żarcie rozpieprzył. Ale tą dietę wykorzystałem, by stworzyć własną, dla siebie wygodną.

 

Efekty?

Dwa dni temu byłem na kolejnym pomiarze masy ciała. Waga: 90,8 kg. W 4 miesiące zrzuciłem 20 kg. Tylko i wyłącznie samą dietą! Dietetyczce samej zaczęły się oczka szklić na moje efekty ;)

Teraz zaczynam sobie trochę na wiosłach posuwać, by nabrać trochę wydajności.

 

Więc mnie nikt nie przekona, że tylko ćwiczenia. Podstawą jest dieta.

Ćwiczenia ćwiczeniami - tego nie kwestionuję. Ćwiczenia mądrze prowadzone nie zaszkodzą a tylko pomogą. Ale dieta to podstawa.

Jeśli jesteś zainteresowany tematem - odezwij się na PW, opowiem Ci wszystko co i jak, żeby forum nie zaśmiecać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz kupiłem sobie wagę kuchenną i prowadzę dziennik na potreningu.pl .

Przy 67 kg i 172 cm mam lekki brzuszek, więc redukcja będzie trudna.

W domu sztanga i regularne ćwiczenia. Podstawa to systematyczność.

Jak ktoś waży więcej, to oponka leci, ale końcówka do kaloryfera jest trudna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adolf- czekamy na co tygodniowy raport z wagi.

Ja też zacząłem coś z sobą robić, bo bebzun rozwinięty ponad miare, poza tym nie chcę zeby syn przejął taki wzorzec.

Pierwsze efekty - 2 kg,/ 97kg 171cm/ wiem wiem to smiech,ale kazda droga zaczyna sie od pierwszego kroku.

Nie jesteś sam z tym problemem, ale na pewno damy radę, nie ma wyjścia bo ziemia nas zbyt szybko pochłonie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kryss napisał:

Adolf- czekamy na co tygodniowy raport z wagi.

Ja też zacząłem coś z sobą robić, bo bebzun rozwinięty ponad miare, poza tym nie chcę zeby syn przejął taki wzorzec.

Pierwsze efekty - 2 kg,/ 97kg 171cm/ wiem wiem to smiech,ale kazda droga zaczyna sie od pierwszego kroku.

Nie jesteś sam z tym problemem, ale na pewno damy radę, nie ma wyjścia bo ziemia nas zbyt szybko pochłonie.

Mam dużo czasu w ten weekend zrobię rekonesans ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Kurwa! Odpierdolić się proszę chłopaki. 

Napierdala mnie każda cząsteczka ciała poniżej pasa.

Bylo za szybko, teraz boli. Ale nic, po boli i przestanie. Na razie nie poddaję.

 

 

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.08.2016 o 19:52, Grizzly napisał:

"adolf" na początku tego roku ważyłem 104 kg, pewnego pieknego dnia coś mnie jebło i odstawiłem słodycze i ograniczyłem piwo (podczas produkcji tego eliksiru wytwarzją się fitoestrogeny i rośnie brzuch cycki, pewień rosyjski doktor mówi wprost piwo nie jest dla facetów to napój dla kobiet) plus to tergo trening 3 razy w tyg po godz, korzeń z pokrzywy raz dziennie, cynk i magnez na noc dla testosteronu i w lipcu ważyłem 92 kg

 

Wszystko można tylko kurwa trzeba tego chcieć!!!!

 

Powodzenia;-)

Polecam poczytac badania odnosnie wplywu alkoholu na hormony. Okazało sie ze alkohol powoduje aromatyzacje czyli przemiane testosteronu w estrogen takze kto chce byc bardziej kobiecy w zachowaniu i czynach niech pije bo przecie 1 piwo nie zaszkodzi ... Ja od 18 miesiecy nawet nie powąchałem piwa czy vodki a siłe mam jak tur .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.