Skocz do zawartości

Mówi, że się jej podobam , a następnie nie reaguje ;-)


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać doświadczonych użytkowników o następującą sytuację.

W jakim celu dziewczyna pisałaby mi, że się jej podobam jako facet i jako człowiek, a następnie nie reagowała na moje próby kontaktu przez miesiąc?

 

Dodam, że nie jestem białym rycerzem i dotyk, masaż był, fajna energia również.

Dodam także, że nie piszę z nią często, nie atakuję jak biali rycerze.

Dziewczyna 26 lat, pierwsza dziewczyna poznana przez badoo.

 

W sumie ciekawi mnie to, bo nie randkowałem tyle i tak wcześnie co kobiety...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, ThePowerOfNow napisał:

W jakim celu dziewczyna pisałaby mi, że się jej podobam jako facet i jako człowiek, a następnie nie reagowała na moje próby kontaktu przez miesiąc?

 

Ma Cię jako orbitera, pojawił się ktoś inny również w polu jej widzenia to wrzuciła Cię do "zamrażarki"...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, ThePowerOfNow napisał:

Chciałbym zapytać doświadczonych użytkowników o następującą sytuację.

W jakim celu dziewczyna pisałaby mi, że się jej podobam jako facet i jako człowiek, a następnie nie reagowała na moje próby kontaktu przez miesiąc?

 

Po znajomosci internetowej pisała Tobie takie rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, ThePowerOfNow napisał:

Chciałbym zapytać doświadczonych użytkowników o następującą sytuację.

W jakim celu dziewczyna pisałaby mi, że się jej podobam jako facet i jako człowiek, a następnie nie reagowała na moje próby kontaktu przez miesiąc?

 

Dodam, że nie jestem białym rycerzem i dotyk, masaż był, fajna energia również.

Dodam także, że nie piszę z nią często, nie atakuję jak biali rycerze.

Dziewczyna 26 lat, pierwsza dziewczyna poznana przez badoo.

 

W sumie ciekawi mnie to, bo nie randkowałem tyle i tak wcześnie co kobiety...

 

Słuchaj, po pierwsze Badoo to  portal w którym umawiasz sie na sex, po drugie bylo ja wyruchac...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Czy długo się spotykaliście i czy doszło do konsumpcji?

 

Krótko, około 2 miesiące, Na 3 spotkaniu był masaż, konsumpcji nie było. :) na spotkaniach coś zawsze robiliśmy bilard, góry , rower. ... 

 

29 minut temu, Chrumkacz napisał:

Jeżeli korzystasz z badoo, by znaleźć kogoś do lofciania, to moim skromnym zdaniem popełniasz malutki błąd :) Nie przejmuj się nią tak i next please :)

 

No wiem, tak zrobię: ) ale po prostu mnie to ciekawi. 

28 minut temu, Długowłosy napisał:

 

Ma Cię jako orbitera, pojawił się ktoś inny również w polu jej widzenia to wrzuciła Cię do "zamrażarki"...

 

Ale ona jakoś super piękna nie jest, jako orbiter nie wyobrażam sobie tego :D . To by było komiczne wręcz: ) 

29 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Bracie @ThePowerOfNow weź sobie do serca pewną zasadę. Nie patrz na to co baba mówi, tylko patrz na to co robi. One dużo rzeczy mówią a później gówno z tego wychodzi :P

Wiem, piosenka nigdy nie wierz kobiecie :)

 

17 minut temu, Assasyn napisał:

Po znajomosci internetowej pisała Tobie takie rzeczy?

Nie, spotykaliśmy się 2 miesiące. 

 

16 minut temu, Assasyn napisał:

Słuchaj, po pierwsze Badoo to  portal w którym umawiasz sie na sex, po drugie bylo ja wyruchac...

Ja się z tindera umawialem na rowery , tenis albo bilard, więc chyba jestem jednak białym rycerzem :P

 

22 minuty temu, Imperator napisał:

100 % zostałeś orbiterem, jak jestes najlepszym wyborem dla laski raczej by nie robiła takich problemów, mysle, ze inicjowanie kontaktu z twojej strony tutaj nie pomoze za bardzo, jak dziewczyna chce to sama sie stara

A miałeś podobne sytuacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, laska pozwalała sobie na masowanie po całym ciele, sama wkładała mi rękę do spodni, całowanie było. A na drugi dzień jak pisaliśmy to już była oziębła i taki sobie kontakt był. Pisała, ze nie szuka niczego więcej, co odczytałem jako wywalenie mnie na listę orbiterów. Nie mam zamiaru orbitować i starać się o laskę, inwestuję swój czas w zdobywanie zasobów co nawet nieźle mi idzie oraz rozwój sylwetki. Liczę, ze niedługo sam będę posiadał listę orbiterek które się będą o mnie starać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sexu nie doszło = nie pociągasz jej. Inaczej sama by się rwała do rozporka.

A to znaczy że musiała ona znaleźć jakieś oznaki słabości rozumianej na forum albo jako brak zrozumienia pewnych kwestii, lub faktyczny brak wirtualnych 'cojones' (asertywność, zdecydowanie, pewność siebie ...itd).

 

2 miesiące inwestowania w znajomość z której nie wynika ani ruchanko (emocje) ani perspektywa złapania 'zaradnego inaczej' jelenia to dla 26 letniej panny kompletna strata czasu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, ThePowerOfNow napisał:

Ja się z tindera umawialem na rowery , tenis albo bilard, więc chyba jestem jednak białym rycerzem :P

 

Ja sie zastanawiam jak Ty potrafiłeś w zbroi w to grać? To sie nazywa popis przed niunią ;)

Edytowane przez Assasyn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Do sexu nie doszło = nie pociągasz jej. Inaczej sama by się rwała do rozporka.

A to znaczy że musiała ona znaleźć jakieś oznaki słabości rozumianej na forum albo jako brak zrozumienia pewnych kwestii, lub faktyczny brak wirtualnych 'cojones' (asertywność, zdecydowanie, pewność siebie ...itd).

 

2 miesiące inwestowania w znajomość z której nie wynika ani ruchanko (emocje) ani perspektywa złapania 'zaradnego inaczej' jelenia to dla 26 letniej panny kompletna strata czasu.

 

A może by prościej, zastosujmny tu @Mordechaj B'rzyt-wa :)Ockhama.

Samica jest po prostu pojeb.......... i/lub ma złe doświadczenia seksualne oraz co może się okazać najgorsze jest Dziewicą !!!

Najpostrze wytłumaczenia są z reguły najtrafniejsze.

 

Rada:

RUN, RUN AWAY:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Assasyn napisał:

A mi się wydaje ze lala ma wygórowane oczekiwania, jest perfekcjonistka i szuka ideału...

 

To niech szuka ideału @Assasyn, w końcu znajdzie Janusza z wodociągów, albo najlepiej dopasowy i wibrujący z sexshopu;).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Assasyn napisał:

Ja sie zastanawiam jak Ty potrafiłeś w zbroi w to grać? To sie nazywa popis przed niunią ;)

Każdy startuje z innego poziomu. 

Może dla Ciebie sprawa seksu jest prosta, ale wiele chłopaków ma z tym problem (blokady, programowanie społeczne) . Nawet po ankietach na forum to widać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ThePowerOfNow napisał:

Każdy startuje z innego poziomu. 

Może dla Ciebie sprawa seksu jest prosta, ale wiele chłopaków ma z tym problem (blokady, programowanie społeczne) . Nawet po ankietach na forum to widać.

 

Jest prosta, bo miałem odwagę pokonać te blokady...ten problem nie rozwiąze sie w momencie jak jeden z drugim włozy kutasa do cipki...

 

Ten komentarz, do tekstu goscia ktory ma problemy prosto z chujni, jest tego potwierdzeniem ;)

 

''

 

A co do tego, że „jak taki prawik ma niby podnieść pewność siebie”. Czego tacy jak ty, patałachu, nie potrafią zrozumieć, to tego, że dziewictwo, czy jego brak, niczego tu nie zmieni. Bo nie ono jest problemem twoim. Myślisz, że jak zamoczysz, to nagle się cud stanie i pewność siebie ci skoczy i taki super będziesz? No może ta samoocena się na chwilę podniesie, dopóki ci ktoś znów nie pokaże twojego miejsca w szeregu, a ty łeb spuścisz między nogi, ogon podwiniesz i grzecznie tam zaczłapiesz.

Problemem, patałachu, jest twoja samoocena. Skoro nie tylko jesteś w stanie się przejąć cudzym komentarzem, ale jeszcze cię on potrafi zdołować, to nic ci nie pomoże. Przez to, przez takie rzeczy, jesteś słaby ogólnie. Bo jesteś słaby psychicznie. I nie zmieni tego to, czy w jakąś cipę wsadzisz czy nie. Nadal będziesz słaby. I to cię właśnie różni od tych, którzy tak jak ty mają tę robotę, chatę i dajmy na to Matiza w gazie, czy inny złom którym bezczelnie zawalasz drogę mesiowi Pana twojego. Oni są lepsi od ciebie nie dlatego, że moczą w jakiejś cipie, tylko pod względem psychiki, dlatego ci zawsze dojadą. Popracuj nad tym, zamiast jęczeć Panu twojemu za uszami jak ruchana dziwa. Na dobry początek olej takie komentarze i naucz się odszczekiwać. To ci się przyda, a z czasem może nawet i znajdzie ci się jakaś dupa kiedyś. A jak już koniecznie musisz się „pozbyć problemu”, to miej choć na tyle jaj, żeby podjąć jakąś konkretną decyzję i pójść do jakiejś dziwki, skoro innej znaleźć nie możesz. Bo widać, że z podejmowaniem decyzji też masz kłopot, skoro do tej pory jej nie podjąłeś pomimo tego, że ci tak to ciąży. To także słabość różniąca cię od reszty. Jak mawia kumpel Mesia, Pana twojego: „testosteron się ma albo nie”. Albo będziesz ciota całe życie albo zaczniesz się zachowywać jak facet. Nie rozkminiaj wszystkiego na pierdyliard sposobów. Myślisz, podejmujesz decyzję i żyjesz z konsekwencjami. Tak to ma wyglądać (i ma byś szybko, jasno i konkretnie). Proste. Jak spotykasz laskę i czujesz, że coś jest na rzeczy i masz ochotę ją np. pocałować, to to, kurwa, robisz, najwyżej w mordę dostaniesz. I chuj, że dostaniesz. Świat się zawali? Deal with it. A nie jakieś smętne pierdolenie: „może tak… a może inaczej… a co będzie gdy…”. Kapujesz?
(A, i tak na wszelki wypadek, bo cholera wie, jak powyższy przykład zrozumiałeś: i nie przesadź, żebyś nie napastował jakiejś, granice to ty miej)

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz dla jaj, że ona ci się nie podoba :D Panie nawet po pół roku piszą. Zdarzyła mi się taka sytuacja raz. Po pół roku panna się odezwała, żeby się spotkać. Wrzuć na luz i rób sobie jaja. To zawsze działa. 

 

Poza tym, kiedy Pani mówi podobasz mi się jako człowiek to należy rozumieć moim zdaniem podobnie do nadajesz się na męża, czyli do niczego się nie nadajesz i będziesz jeleniem, przykro mi :D Gdybyś usłyszał, ale jesteś skurwielem lub coś w tym stylu, wtedy masz szansę. Jak Pani mówi, że jesteś fajny człowiek, no to wtopa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie! Pierwsza zasada bycia z kobietami - nieważne co ona myśli!

 

Możemy tutaj wywody pisać itp ale zapewne nikt z nas nie ogarnie jaki miała motyw.

 

-Może chciała się zabawić, ale byłeś dla niej za słaby

 

-Może chciała odreagować po bad boyu ale znowu do niej napisał

 

-A może zwyczajnie myślała, że jesteś bogatszy

 

-Albo...mój ulubiony powód z którym się spotkałem - wyprałam biustonosz i teraz mi fiszbina wbija się - a to jest nowy biustonosz od intimissimi - rozumiesz? Dlatego nie miałam humoru przez cały dzień z Tobą pisać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GluX napisał:

Możemy tutaj wywody pisać itp ale zapewne nikt z nas nie ogarnie jaki miała motyw.

 

Też tak myślę, ale temat może przyciągnąć sporo nowych użytkowników z google i będą mieli spokojny umysł przez to.

Najważniejsze nie pisać do niej i zająć się innymi .

 

14 godzin temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Do sexu nie doszło = nie pociągasz jej. Inaczej sama by się rwała do rozporka.

 

Ja bym się z tym stwierdzeniem był ostrożny, bo młodzi mogą uwierzyć, że są do dupy, bo kobiety się im do rozporka nie dobierają.

Przecież kobieta nie chce wyjść na łatwą, seks proponujesz pod jakimś pretekstem np. napicie się czegoś, scrabble, znaczki, a potem będzie opór i przydaje się technika 2 kroki do przodu i 1 w tył.

Może w przypadku starszych kobiet czy otwartych seksualnie z dużych miast, gdzie jest anonimowość jest większa jest tak, że się "rwą do rozporka".

Jeżeli same Ci się dobierają do rozporka, to gratuluję i się szczerze się cieszę, ale ja tak nie mam i muszę próbować inaczej.

 

1 godzinę temu, GluX napisał:

O Panie! Pierwsza zasada bycia z kobietami - nieważne co ona myśli!

 

Wiadomo temat czysto teoretyczny, nie martwi mnie to, tylko ciekawi, bo po prostu późno zacząłem randkowanie ~22 lata , a kobiety od gimnazjum już "trenują" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ThePowerOfNow napisał:

Ja bym się z tym stwierdzeniem był ostrożny, bo młodzi mogą uwierzyć, że są do dupy, bo kobiety się im do rozporka nie dobierają.

Przecież kobieta nie chce wyjść na łatwą, seks proponujesz pod jakimś pretekstem np. napicie się czegoś, scrabble, znaczki, a potem będzie opór i przydaje się technika 2 kroki do przodu i 1 w tył.

Może w przypadku starszych kobiet czy otwartych seksualnie z dużych miast, gdzie jest anonimowość jest większa jest tak, że się "rwą do rozporka".

Jeżeli same Ci się dobierają do rozporka, to gratuluję i się szczerze się cieszę, ale ja tak nie mam i muszę próbować inaczej.

 

Seks służy przede wszystkim do przedłużenia gatunku, a nie do zabawy. Co jest sterowane z poziomu (często nieświadomych) instynktów, a nie logicznie rozpisywane na jakieś zależności, spotkania, gry itp.

26 letnia kobieta poznana na badoo idąc z Tobą do łóżka w pierwszej kolejności będzie patrzeć czy nadajesz się na jelenia i providera, za wyjątkiem sytuacji gdzie chodzi o jednorazową przygodę.

 

One nie dobierają się do rozporka 'ot tak'. Są ku temu konkretne powody wielokrotnie już opisywane na forum.

 

Tak czy inaczej ta znajomość jest spalona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mac napisał:

Poza tym, kiedy Pani mówi podobasz mi się jako człowiek to należy rozumieć moim zdaniem podobnie do nadajesz się na męża, - ale nie jej:D czyli do niczego się nie nadajesz i będziesz jeleniem, przykro mi :D Gdybyś usłyszał, ale jesteś skurwielem lub coś w tym stylu, wtedy masz szansę. Jak Pani mówi, że jesteś fajny człowiek, no to wtopa. 

 

@ABCDE oczy - wiście, temat wyczerpany, jednak @mac przypomniał mi pewną historyczną pogawędkę z samotną samicą po 40-tce.

 

Otóz jechaliśmy razem w aucie, Ja kierowałem i rozmowa zeszła nt., gościa którego wspólnie znaliśmy.

Facet wporzo gość, prowadził drobną działalność i całkiem nieźle zarabiał jak na tamte czasy , a było to około 12 -15 lat temu.

 

Jak zaczęła o nim mówić, to pierwsze słowa nt. wyglądu:D, super przystojny to nie jest ble,ble,ble, niemniej jednak ujdzie w jej skali.

Potem zeszła nt. jego zaradności, że dużo umie, odnawia dom itd, i teraz najważniejsze: szkoda że ma żonę, bo jest idealny na męża.............

.........ponieważ, i tu nie będzie zaskoczenia, "wszystkie pieniądze do domu przynosi, niczego nie ukrywa":D.

 

Ja oczywiście jako wówczas idealnie zidiociały "biały rycerz" tej kwoce potakiwałem, ba nawet mówiłem, że Ja też wszystkie pieniądze do domu ładuje.

Tak jak on, niczego nie ukrywam:lol:.

 

Ja pier........ę jaki Ja głupi byłem, jak sobie przypomninam to mi się humor poprawia.

I to wszystko dzięki tobie @mac, gdyby nie twój wpis to bym sobie nie przypomniał jakimi kryteriami posługują się "kwoki" w doborze jelenia;)

"Based on true story"

SH.

Edytowane przez SledgeHammer
nie wiem , nie pamiętam, to nie moja ręka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.