Skocz do zawartości

Swing clubs


Blondas453

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

ostatnio wpadły w moje ręce 2 linki warszawskich klubów swingerskich. Czy ktoś z Was odwiedził kiedyś taki przybytek? Zauważyłem w obu cennikach że kluby przewidują oprócz par także obecność solo samców i kobiet (oczywiście opłata dla solo samca sporo wyższa 150 - 250 PLN za samo wejście to było jakieś takie Spa/sauny a też klub z barem i parkietem). Czy samotny samiec ma tam czego szukać? Zawsze myślałem że to domena dla znudzonych par ale cennik mnie zaintrygował. Może to jakaś fajna opcja?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czułbym się dziwnie gdybym miał tak wpaść w grupę nieznajomych i latał z fujarą na wierzchu od jednej do drugiej licząc, że któraś się nią łaskawie zaopiekuje.

Dopiero niezręcznie by mi było jeśli nie znalazła by się chętna amatorka . Kasa w błoto i niesmak by pozostał. :) 

To już chyba lepiej iść na dziwki.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawiło czy te kluby swingersów w takiej np. Wawie to rzecz prawdziwa, czy to tylko takie miejskie legendy... Spotkałem się z paroma "relacjami" z jednego z takich klubów, ale czy można w to wierzyć, czy nie to już kwestia dyskusyjna, a mitomanów w necie nie brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.08.2016 o 12:27, Blondas453 napisał:

Cześć wszystkim,

 

ostatnio wpadły w moje ręce 2 linki warszawskich klubów swingerskich. Czy ktoś z Was odwiedził kiedyś taki przybytek? Zauważyłem w obu cennikach że kluby przewidują oprócz par także obecność solo samców i kobiet (oczywiście opłata dla solo samca sporo wyższa 150 - 250 PLN za samo wejście to było jakieś takie Spa/sauny a też klub z barem i parkietem). Czy samotny samiec ma tam czego szukać? Zawsze myślałem że to domena dla znudzonych par ale cennik mnie zaintrygował. Może to jakaś fajna opcja?

 

Pozdrawiam

 

Gdzieś na forumach czytałem,

że największa szansa zamoczyć jest na imprezach typu gangbang (oczywiście będąc którymś w kolejce) bo zawsze w takich klubach bywa duża przewaga ilościowa samców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2016 o 12:00, Blondas453 napisał:

Cóż, strony internetowe klubów wyglądają dosyć profesjonalnie ale fakt, nie znam nikogo kto by uczestniczył.

 

No właśnie, strony wyglądają profesjonalnie, sam je właśnie przed chwilą sprawdziłem i niby nie wygląda to na lipę. Kiedyś np. na babskiej stronie znalazłem mały opis z wizyty na "sex party" i prawie nikt w to nie uwierzył (komentarze), bo rzeczywiście trochę traci to fikcją literacką jak się tak wczytać: http://http://foch.pl/foch/1,134206,16332220,Seks_Party___ja_tam_bylam__drinka_pilam_i___.html 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.