Skocz do zawartości

Komplement?


Rekomendowane odpowiedzi

Podczas Sobotnich występów potwierdziło się to o czym zawsze mówiłem nie ma co się próbować z tłumu bo wszyscy chcą.

Ubrałem się standardowo ciemna koszulka Jeansy żadnej biżuterii zegarka czy innych udziwnień.

Efekt ,stoję rozmawiam z panną a tu nagle zaczyna podwalać się dwóch wypindrowanych zlała ich a mnie powiedziała w kontekście zajścia  ze ja i koleżka ( podobnie ubrany)jesteśmy normalnymi facetami a nie jakieś pedały:D.

Nie ma co cudować bo chooooyowo wychodzi.

 

1318056927_by_nom4d_600.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ThePowerOfNow napisał:

Ale szacun dla tych gości, że w ogóle podeszli.

Większość z taki "wypindrzonych" ma tak, że laski same ich zaczepiają pośrednio albo bezpośrednio ;).

Wypindrzony czytaj zdesperowany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam odwrotnie. Prawie zawsze ubieram jakas białą albo ciemną koszulke bez żadnych napisów czy innych udziwnień do tego jeansy a laski podbijają do tych wypinzdrzonych właśnie. Jakieś kurwa leginsy z dziurami zamiast spodni koszulki z dekoltem do połowy klaty no i mają chłopaki wzięcie. No ale laski 19-23 chyba na to patrzą i im to imponuje nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hermes napisał:

To ja mam odwrotnie. Prawie zawsze ubieram jakas białą albo ciemną koszulke bez żadnych napisów czy innych udziwnień do tego jeansy a laski podbijają do tych wypinzdrzonych właśnie. Jakieś kurwa leginsy z dziurami zamiast spodni koszulki z dekoltem do połowy klaty no i mają chłopaki wzięcie. No ale laski 19-23 chyba na to patrzą i im to imponuje nie wiem

@hermes jak ktoś jest niepewny siebie, to to widać od razu, można mu dać Porsche 911 Turbo, najlepsze ciuchy, ale komunikacja niewerbalna, mowa ciała wszystko zdradza, dlatego dobry ciuch, perfumy gościowi pewnemu siebie i swojej wartości pomagają, dodają uroku.

 

Taki przykład troche głupi, ale dobitny...

Wychodzisz na miasto, i od razu widzisz komu możesz  przypierdolić a komu nie wypada...To się czuje, dlaczego np na lotnisku, obsługa bądź ''przerzucacze'' bagazy jednych traktują z szacunkiem a drugich maja w dupie...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hermes napisał:

Prawie zawsze ubieram jakas białą albo ciemną koszulke bez żadnych napisów czy innych udziwnień do tego jeansy a laski podbijają do tych wypinzdrzonych właśnie.

 

Ale @Tarnawa nie napisał czy podszedł do tych kobiet w stylu PuA z rozbrajającą pewnością Siebie czy same podbiły do niego np. pytając o ogień czy coś podobnego.

Może być też tak, że @Tarnawa ma dobre geny (czyt. wysoki, twarz modela ew. umięśniony), to nawet jakby ubrał się w worek, to by miał efekty.

Ja ogólnie mam takie same obserwacje jak @hermes i póki co zazdroszczę takim facetom (muszę nad tym popracować chociaż nie jest to negatywna zazdrość).

 

3 godziny temu, Tarnawa napisał:

Wypindrzony czytaj zdesperowany ?

 

1) A koszulka dopasowana do ciała w stylu V-nieck ?

Bo jak tak, to fajnie się prezentuje.

Fryzurka pewnie też była zrobiona ? ;)

 

2) Czym ta desperacja się objawia? możesz podać jakieś przemyślenia na ten temat? Chodzi o to, że się przylepili do tych dziewczyn jak muchy do gówna?:P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hermes klucz to mowa ciala. Ubranie odgrywa tylko drugorzędną role. Jest w jakiś sposób ważne ale jeśli ktoś nie ma pewności siebie, luzu, ma opory czy obawia się podejść i zagadac itd nawet świetnie ubrany nic nie ugra. One świetnie odzytywuja nasza mowę ciała, która często zdradza nas.

 

Jeśli tracisz pewność w kontaktach z kobietami to po prostu musisz z nimi więcej spędzać czasu, rozmawiać, zartowac, pieprzyc różne głupoty ale przebywać z nimi. Jak idziesz na imprezę nie szukaj swojej księżniczki czy ich nie selekcjonuj. Nie idealizuj. Podchodz, zagaduj, rozmawiają, spędzaj z nimi czas. Tak jakbys był z kumplami czy z innymi kolezkami. Cel to podejsc i pogadac z laska i nic wiecej.

Podchodzisz, cos pogadasz na neutralne tematy i do następnej. Po czasie podejście i bajerka nie będzie żadnym wyczynem. Zwiekszy sie poczucie pewnosci siebie na tym gruncie.

Będzie to po prostu naturalne. Wtedy wskakujesz na wyższy lewel..... Manipulacje i gierki, wtedy dopiero zaczyna się dziać ;)

One lubią być bajerowane, lubią żarty, docinki i droczenie się. 

 

@Tarnawa spodobsles się lasce wiec pochwaliła Twój strój. Ale moim zdaniem to nie on odgrywał kluczowa role. Grala tak i komplementowala bo spasowales jej jako samiec

 

Edytowane przez SennaRot
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robicie filozofię z poznawania kobiet - robicie też filozofię z poznawania kumpli?

 

Im mniej filozofii tym większa skuteczność - easy!

 

A żeby być bardziej skutecznym trzeba próbować - i próby są zawsze pozytywne - bo

1) pokazują co nie działa jeśli się nie uda

lub

2)działa i ruchasz :D

 

A co do ubioru, charakteru i mięśni oraz twarzy modela u @Tarnawa - normalność jest w cenie - Tarnawa, nie możesz być za przystojny - nie przesadzaj! D: Bo odstraszasz grube pasztety!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z łaskami było tak że z jedną wcześniej pisałem w interneta u i przypadkiem się spotkalismy

5 godzin temu, SennaRot napisał:

 

@Tarnawa spodobsles się lasce wiec pochwaliła Twój strój. Ale moim zdaniem to nie on odgrywał kluczowa role. Grala tak i komplementowala bo spasowales jej jako samiec

 

Ona ogólnie powiedziała a nie w stosunku do stoju nawet się nie ogolilem (celowo)

 

I tak podsumowując jeśli nie jesteście pewni siebie od środka to laska i tak szybko zweryfikuje i kit odpadnie .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tarnawa napisał:

Z łaskami było tak że z jedną wcześniej pisałem w interneta u i przypadkiem się spotkalismy

 

To moim zdaniem Ci goście mieli więcej jaj, że podeszli w ogóle na żywo do obcej kobiety, ale nie uwłaczam Tobie, bo dobrze to potem poprowadziłeś (z internetu do reala).

Szacun dla Ciebie i tych gości.

Może są młodzi i zbierają doświadczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ThePowerOfNow napisał:

 

To moim zdaniem Ci goście mieli więcej jaj, że podeszli w ogóle na żywo do obcej kobiety, ale nie uwłaczam Tobie, bo dobrze to potem poprowadziłeś (z internetu do reala).

Szacun dla Ciebie i tych gości.

Może są młodzi i zbierają doświadczenie.

Oni też je wcześniej znali stali bywalcy twego klubu ?

Orbiterzy tacy a laski wyszły z nami ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jak większość z Was zauważyła nie trzeba zbytnio się przejmować tym podrywaniem i mieć wywalone. Ja zawsze gdy idę do baru nie idę tam na podryw ale aby wypić z kolegami. Zawsze mam swój styl ubierania i przywiązuje wagę do tego. Koszula bez udziwnień, dobre wyraziste perfumy (zapach jest ważny ale to tylko moje doświadczenia, kobiety które poznałem często wchodząc do lokalu mnie czują a później zmienia się myślenie i mnie szukają, mam czasami sms w środku nocy mimo że z laską nie jestem a jedynie miałem kontakt w knajpie --- że cyt, czuje cię ciągle na sobie, Boże nie mogę zasnać -----  jak ty to robisz i tego typu pierdoły) dżinsy do tego pantofle i uwierzcie mi zawsze coś jest a jak nie z reguły zostaje dobre wrażenie które wcześniej czy później procentuje poznaniem kogoś fajnego. Żyjemy w czasach gdy do ruchania szybciej znajdziesz niż do życia. Trzeba być stanowczym ale też nigdy kurwa przenigdy nie pokazywać że dana laska nas kręci, trzeba być obojętnym mimo że nas rozsadza i delikatnie bawić się emocjami by w odpowiednim momencie zadziałać

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.