Skocz do zawartości

Problem z niskim wzrostem.


Karł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Problem z niskim wzrostem.

@KamilloOho sami ludzie sukcesu. Samy zapierdalaniem nic nie osiągnę, skoro nawet nie mam zielonego pojęcia co robić w przyszłości. Może Ty od początku wiedziałeś, kim chcesz być, ale ja nawet teraz nie mam zielonego pojęcia, po co robię ten licencjat. Praktycznie przedłużam sobie dzieciństwo na wasz koszt (renta rodzinna i stypendium) :D Nie żeby coś, ale temat zszedł trochę na inny tor. Jak na razie podejdę trochę poważniej do ćwiczeń, a co do zarobków to może w ciągu tych 3 lat coś się wymyśli :v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, TrackingPuppy napisał:

Dobra, gościu, bo widzę, że co się tobie nie powie to będzie źle i jedyne czego to od nas oczekujesz to klepanie po plecach i mówienie "ale ty masz przejebane...". Dalsza gadka nie ma sensu - zrobisz co będziesz chciał. Dużo ci już chłopaki powiedziały.

No moze i jestem malkontentem, ale nie wmawiajcie mi, ze po studiach humanistycznych znajde robote.... i to powyzej 3k. No litosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego iż temat wyczerpał swoje wartości merytoryczne i autor otrzymał wiele cennych porad, a dalsze wypowiedzi nie wnoszą nic nowego i robi się gigantyczny off top.

 

Wszystko to, na niespotykanie wręcz wysoką skalę, a dyskusja wznosi się na wyżyny odrealnienia. 

 

Zamykam temat z wielkim hukiem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mosze Red zablokował(a) ten temat
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.