Skocz do zawartości

Tak ogólnie popiszę co mi na sercu leży


smigol09

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, pisałem o kobiecie która mnie ściągnęła do innego miasta i zdradzała przez dwa lata, to już przeszłość. Nie mam tutaj znajomych i stronię od wyjsć bo tego nie lubię, a że potrzebuję głupiej rozmowy to szukam tego na tinder/badoo, to co tam się dzieje z kobietami to jakaś porażka.

Rozmawiasz z taką przez kilka dni, przenosicie znajomość na np fb bo jest łatwiej się czasowo zgrać i okazuje się że z pozoru fajna kobieta to wariatka, zapatrzona w siebie, roszczeniowa larwa. 
Inny przypadek to miła rozmowa zakończona ni z gruszki ni z pietruszki bez słowa wyjaśnienia po kilku dniach i dobrym dogadywaniu się.
Powiem szczerze że średnio liczę na jakikolwiek związek czy seksy bo nie mam na to ochoty teraz, znaczna część kobiet tam czeka tylko na zaproszenie do ruchania...
W ciągu tego czasu trafiła się też jedna która się nagabuje, niby wszystko jest ok tylko laska nie ma tematów do rozmów. Głównie prowadzę z nią monolog. Dzis jej powiem że "sory mała ale nie chce mi się z tobą gadać". Już jej wspominałem że średnio fajnie się rozmawia gdy na każde zdanie odpowiedź to aha, ahaaaaa, ok.

Odnośnie laski z którą byłem te dwa lata, jakieś tam rozmowy były i dzwoniła mówiła że kocha itd ale po lekturze forum i przemyśleniach mam to w dupie. 

 

Jakieś tam próby samodoskonalenia chcę podjąć ale u mnie to jest tak że średnio trzymam się wyznaczonego dla siebie planu. Może rozpisanie wszystkiego na kartce pomoże. Macie jakieś poradniki dla grubasów związane z ćwiczeniami? Narazie bez siłowni, może być na drążku. Chciałbym stosunek mocy do masy zmienić i przy 190/85 mieć mniejszą oponkę i cycki.

 

Jako że byłem i chyba dalej jestem białym rycerzem to szukam też dobrej lektury do poczytania jak stać się "łobuzem", mam dość bycia miłym dla każdego, nie chodzi mi tutaj o chamstwo ale o bycie bardziej stanowczym. Jakieś tam ogarnięcie życiowe i cele mam ale wiadomo że chce też zmienić to co wokół mnie. 

Jedno przemyślenie mnie nachodzi teraz, mam takie podejście do życia że możesz mi powiedzieć "ty chuju" i po mnie to spływa jak po kaczce. Może i doświadczenia z przeszłości mnie tego nauczyły ale nie przywiązuje wagi do słów które do mnie ludzie kierują. Jeśli coś w życiu mi nie wyjdzie zawsze szukam innego wyjścia, pozytywów, rozwiązania. Szybko podejmuje decyzje które w 70% są trafne (lubię w % określać swoją pewność wobec czegoś). Chłodno patrzę na świat. Nie wiem czy to dobre podejście. Jestem dość uczuciowy bo tak jak widziałem w tym związku potrafię bezinteresownie kochać - już mi się polepszyło bo wiem jak działa świat. Laska bez skrupułów jest w stanie zaprzepaścić wszystko to dlaczego ja mam się martwić nią? Jest tyle innych na świecie.


Mam teraz do podjęcia ważną decyzję i zastanawiam się czy wrócić do domu i przenieść tam wszystkie interesy. Na 95% chyba wrócę bo w tym mieście nie mam nic do szukania i nic mnie tutaj nie trzyma.

 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - zmień awatar. Źle działa na Twoja psychikę, i na odbiór tego co piszesz.

Masz prawo być wkurwiony, ale wkurwiać się na siebie bo jesteś wkurwiony to gruba przesada ;)

 

Po drugie. Kobiety nie są od tego, żeby z nimi prowadzić rozmowę - w takim rozumieniu rozmowy jak pojmujemy to my, mężczyźni.

Kobiety bajerujesz - a to niestety wymaga kompetencji emocjonalnych - zarówno biernych jak i aktywnych.

A potem je deflorujesz :rolleyes:

 

Po trzecie. Dobrze że mniej więcej wiesz w jakim kierunku chcesz iść - treningi, asertywność, 'pazur'.

 

Po czwarte - musisz dokładnie sobie przyswoić wiedzę z książek Marka dotyczącą schematów postępowania kobiet i tego w jaki sposób nam wepchnięto do głowy, że: "endorfinowy haj = miłość". Skoro piszesz, że jesteś uczuciowy to nie oznacza nic innego tylko, że masz duży potencjał przeżywania, generowania i pracy z emocjami. Czyli z tym co wychodzi 'z wnętrza' Ciebie. Zainteresuj się tym tematem.

 

Po piąte. Co do powrotu/zostania niewiele mogę doradzić, bo nie znam szczegółów - ani prywatnych, ani zawodowych. Pamiętaj tylko, że z rodziną najlepiej na zdjęciach się wychodzi i jak masz do wyboru siedzieć z rodzinką w znanym grajdołku a siedzieć samemu w nieznanym grajdołku to do rozwoju i wyrobienia sobie jaj - popchnie Cię najszybciej ta druga opcja.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz na smietniku to znajdujesz smieci.

mam potral specjalnie dla ludzi takich jak ty.porzuc baduu fejsa czy inne patologie kontaktu w społeczeństwie.

SZROT.PL

portal dla singli na tym samym poziomie

ona niedowartosciowana bez przyszłosci z bogata przeszłoscią.ty niepotrafiacy znalesc sobie baby w realu.

SZROT.PL

Gwarancja jakości%-)

SZROT.PL

100%ZADOWOLONYCH KLIENTÓW%-)

ZAREJESTRUJ SIE JUZ TERAZ.TYSIACE KOBIET NIEDOJEBANYCH JUZ CZEKA NA CIEBIE%-)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.