Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 10/2/2016 o 21:31, Mordimer napisał:

wyroki odsiadka itp itd + dyskwalifikacja za doping chyba na 2 lata, zakończyła mu kariere

"sam się zaorał" taka prawda 

 

 

To przedtem. Potem wyszedł, planował przejście do MMA, już trenował... i coś po drodze ,,strzeliło''.

 

I już jest cicho o nim. Chyba już nie wróci do sportu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hermes

 

Miałem się odnieść do komercji naszej najsłynniejszej polskiej gali MMA i tak też zrobię.

 

Uważam, że to nie jest złe, przyczyny:

 

-Marcin Różalski i jego pomoc - gdyby nie KSW, promocja tego człowieka i dużo wywiadów z nim, pewnie o wiele mniej potrzebujących osób i zwierząt otrzymałoby tą pomoc (przykład - chociażby ostatnia wizyta Marcina u Wojewódzkiego) 

-gdyby nie KSW, prawdopodobnie i moje życie wyglądałoby trochę inaczej, a było tak: Pudzian walczy z Najmanem -> wyszedłem sprzed komputera, przestałem reprezentować Oświęcim wizualnie i zabrałem się za siłownię, bo zainspirowała mnie siła Pudziana (nie chodzi o bicie się - po prostu dla siebie) -> Pudzian walczy dalej z innymi -> oglądam, mimo nie interesowania się nadal zbytnio sportami walki -> coś we mnie ,,zaskakuje'' i cholernie zaczyna mnie kręcić sportowa walka - boks, zapasy i tak dalej -> zaczynam trenować boks i później bjj - nigdy się tak świetnie przedtem nie czułem fizycznie jak po mocnym treningu.

 

Dzięki przejściu Pudziana do MMA, zainteresowałem się sportem i zacząłem go uprawiać, przestałem być przestraszonym chudym synkiem bez kondycji. Podejrzewam, że nie tylko ja zainteresowałem się tą tematyką po pojawieniu się Pudziana na scenie.

 

Teraz prawdopodobnie od nowego roku spróbuję kickboxingu i być może tu już zostanę na dłużej. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idis Elba - angielski aktor w wieku 44 lat, zadebiutował w walce na zasadach K1

 

art. https://themaclife.com/video-idris-elba-claims-victory-in-professional-kickboxing-debut/

 

polecam serial z tym aktorem - Luther

 

 

 

mordobicie - z innej "emocjonalnej" strony 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@Mordimer Jak sądzisz, czy zapasy są dobrą alternatywą dla siłowni? Pytam z czystej ciekawości. Nie byłem od końcówki listopada na siłowni, nie miałem sztangi w rękach. Wróciłem do treningów boksu i czuję się znacznie lepiej, bo wcześniej robiłem trening typowo na masę i czułem się sztywno, a w połowie treningu mięśnie były zmęczone, ale też moja wina, bo miałem gdzieś rozciąganie. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trening typowo kulturystyczny itp ma inne zastosowanie, porób sobie obwody siłowe, treningi wydolnościowa ala crossfit itp - znacznie lepiej przekładają się na ogólną wydolność - nie polecam robić ich często - myśle ze 2 razy w tygodniu jest ok

 

próbuj zapasy - większość sekcji to wolniak - czyli dobrze gdy masz silne i rościągnięte  nogi - ze względu na specyfikę i duzy nacisk na mobilność w różnych płaszczyznach (praca biodrowo-skrętowa) zejścia niskie, zmiany pozycji, podcięcia, wycięcia,  itp, 

 

a jak nie to grappling (bjj bez szmat) tam też są elementy zapasów - dużo mniej wymagająca dyscyplina (pod względem sprawności ogólnej)

 

 

 

 

 

klasyka z nie istniejącej już organizacji K-1

 

 

 

robią sensację z tego że zawodnik sportów siłowych przegrał, nic nowego nie tacy padali - to zupełnie inny sport -   Bas Rutten dobrze podsumował temat wyglądu w sportach walki - " nieważne jak masz duże mięśnie, ważne ile masz jaj" 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W sportach walki liczy się wydolność tlenowa i beztlenowa oraz wytrzymałość siłowa . Trzeba lat a nie roku czy dwóch. Taka prawda a jeśli ktoś ma inne zdanie to znaczy że nigdy na poważnie nie trenował :D

 

Strongman sie zwyczajnie wystrzelał i tyle . To była kompromitacja a koks nie ma nic do rzeczy jak nie którzy w komentarzach paplają - widać że nigdy nie wbijali towaru hehe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

robią sensację z tego że zawodnik sportów siłowych przegrał

 

 

To tak jakby dziwili się, że rowerzysta nie dał sobie rady na desce w skateparku. 

 

Kiedyś powstał mit niepokonanego kafara - nie wiem na jakiej podstawie, zapewne w latach 90-tych gdzieś na wsiach, gdzie nikt nie trenował sportów walki, więc taki przepity Mietek spod sklepu dostawał w łeb od dużego i silnego gościa. 

 

Robiłem kiedyś masę, też myślałem, że sobie poradzę 'w razie czego' - jak poszedłem na treningi BJJ czy boksu, dziękowałem życiu/sobie/Bogu, że nigdy nie szukałem dymu - bo na tych treningach dowiedziałem się, co to znaczy walczyć. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadmiar przyjmowanego wspomagania (w tym testosteron) odbiera ludziom zdrowy rozsądek, myślą że jak EPO i inne będą brać w ilościach hurtowych to będą niezniszczalni  - nigdy nie dotlenisz tak dużej masy mięśniowej 

 

 

trening z popularny workiem bułgarskim,

za juniora mieliśmy worek wypełniony grochem i też przepracować dawało się

 

Tych dwóch będzie walczyć niedługo miedzy sobą o mistrzostwo, jakoś nie widać żeby ciskali się w bokserskim stylu dziwnymi spojrzeniami. Mam wrażenie, że w MMA większość podchodzi na spokojnie do walki, trochę medialnie popyskują, ale nie widać tam za często zadym na konferencjach (chociaż zdarzają się ;) ).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Cytat

Były mistrz świata w wadze półśredniej Floyd Mayweather jr przyznał, że walka na zasadach bokserskich z Chabibem Nurmagomiedowem, mistrzem UFC w wadze lekkiej, dojdzie do skutku.

https://eurosport.interia.pl/boks/news-floyd-mayweather-jr-potwierdza-walka-dojdzie-do-skutku,nId,2645845

 

Nie ma się nawet co oszukiwać, że chodzi o cokolwiek innego, niż o pieniądze.

Conor za ostatnią walkę w UFC dostał 3 mln $, za starcie z Floydem czytałem o ~100 mln $ dochodu.

Wiadomo, Mayweather weźmie lwią część, ale i tak się to wszystkim opłaca.

Pytanie tylko, czy ludzie jeszcze raz dadzą się nabrać na sparing za miliony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.