Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz Jackiewicz płacze, że go zawijał patrol bo spał na ławce w parku. Patologia...

Nie pasował mi jego "cwaniacki" styl.I ciągła masturbacja ileż to on rund przeboksował. Zapomniał dodać, że ostatnie walki były na poziomie Petra Simko i Imricha Borki. 

Nie wiem jaki poziom teraz jest w hospudce "Eden" w Ust nad Labem, ale chyba na Jackiewicza i tam za wysokie progi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 24.10.2021 o 19:28, Mordimer napisał:

Nie pamiętam kiedy ostatnio obejrzałem gale bokserką (poza tym, że nie mam telewizora). W PL to już patologia nie mają młodego narybku i poziom zamiast w górę to spada.

Gale Suzuki są na przetarcie. Poziom ...no niski.ale muszą gdzieś młodziaki łapać doświadczenie.

Gorzej, że na KBN też poziom jest...średniawym. No ok : Bednarek niezły dzik, szeregowy Masternak - raczej z tego żołnierza nie będzie już legendy boksu,  ale emocji troche nam dostarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 26.01.2022 o 20:06, tmr napisał:

Aaaa "Diablo" znów pucha. Czuje niesmak. Bo wielu celebrytów za identyczne przestępstwo nie otrzymało kar....nie będę wymieniał nazwisk. 

Z tego co pamiętam recydywan u niego za wielokrotną jazdę bez prawka.

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a61KnKq_460svav1.mp4 lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mordimer napisał:

Z tego co pamiętam recydywan u niego za wielokrotną jazdę bez prawka.

 

https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a61KnKq_460svav1.mp4 lol

Tak.on tam juz przy 1 osadzeniu mówił, że kolejna sprawa czeka.

Nie ma ciotki proroka, nie jest dziennikarzem...to "pucha"

Priwislinskij kraj

 

 

 

kraj 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Powrót Wawrzyka...walka trwa.. dramat 

Zapuszczony, cycki do pasa. A podobno zrzucił już 20 kg. 

Izu udowodnił, że "wygląd" nie walczy...ale, qrwa, no ...jedyny pozytyw to Raubo w narożniku. 

 

Ooops...Wawrzyk dechy..

Edytowane przez tmr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2022 o 08:14, RealLife napisał:

Syn, 6 lat. Dziś pierwszy trening judo. Trzymam kciuki aby się wciągnął. Matka juz tam coś kręciła nosem - w kilku żołnierskich słowach wyjaśniłem jej aby się nie wtrącała. Na razie spokój.

Moja dyscyplina. Żadna sztuka walki sama w sobie tak mocno nie rozwija siły ciała i umysłu jak judo. Jak młody się wkręci to zaprowadź go na zapasy bo razem z judo wzajemnie się dopełniają. A jak znajdziesz gdzieś specjalistę od Kosen judo to warto chłopaka wysłać na kilka lekcji.

Pro tip : na wybite palce (a będzie tego sporo) warto stosować tejpy, coś takiego https://groundgame.com/product-pol-809-Tejp-na-palce-2-sztuki.html

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skandal na gali MB w Świerdowie.

 

Wyrwali Łotyszowi pas ;) ktoś się pomylił :)

 

No ubaw.

 

Dodatkowym elementem humorystycznym tego weekendu był "występ" Najmana.

Znów odczeka kilka mcy, ludzie będą go opluwać...a on nic sobie z tego nie robi. Wyjdzie na 20 sekund na ring. I kilkadziesiat tys.zainkasuje. Mocno go nie obiją...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Filmik z końca kwietnia 2012:

 

 

W 2'40'' M.Najman ogłasza zakończenie kariery.

Później walczył jeszcze 13 razy, w międzyczasie kilkukrotnie dając pożegnalne walki.

 

A w marcu będzie pożegnalnie walczyć z Jackiem Murańskim na High League w formule boksu birmańskiego.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.