Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@tmr

Oby się tylko nie załapał pod tę nową ustawę o "patostreamach". ;)

 

Mało już oglądam freaków, konferencje i programy mnie w większości nudzą, ale jeszcze postawiłem symbolicznie 60 złotych kuponik solo

na Daro Lwa po kursie 3,30 [obecnie 3,55] na najbliższym Fame 20 maja:

https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/63278-dariusz-kamierczuk


Jego dorobek nie jest imponujący, ale z tego co obserwowałem, jest potencjał, że lew jest groźny, a będzie jeszcze groźny. 😊

Mimo, że nieraz miał w zwyczaju tańczyć twista po przyjęciu niewielu ciosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr Akurat nie oglądałem, może zerknę później, jak ktoś wrzuci na jakiś serwer.


Widziałem poprzednie KSW, postawiłem w walce wieczoru na dużego underdoga Zimmermana i mimo kłopotów w pierwszej rundzie, niespodziewanie ubił Sararę w drugiej rundzie. Wcześniej pokonał Różalskiego [i też dał mi zarobić parę $], a pewnie brali go z zamiarem, żeby inni się podbudowali na nim, ale póki co pokazuje siłę. :P 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.05.2023 o 23:26, Dworzanin.Herzoga napisał:

kuponik solo

Czyli weszlo :)

Diablo na gali w Białymstoku odprawił ogóra.

Natomiast porozbijany Tryc nie dał rady ukrowi. Ukr nie do uwalenia. A Tryc już powinien dać sobie spokój z poważnym boksem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tmr napisał:

Czyli weszlo :)

 

Weszło, chociaż w pierwszej rundzie myślałem, że Daro wrócił do starych nawyków, bo w 1 rundzie leżał, schował się za gardą skulony i zazwyczaj gdy był w takiej sytuacji, to walka się kończyła momentalnie, bo się nie bronił.

Ale wstał i później było prawie tak jak myślałem: ciosy w stójce i dużo zapierdalania na wstecznym przez całą walkę, tylko nie spodziewałem

się, że będzie tyle obalał. No, ogólnie to pokonał typa młodszego o 30 lat z lepszymi warunkami fizycznymi, tylko z małym doświadczeniem

w sportach walki.

 

Zaskoczyła też na tej gali Ewa Brodnicka, mocno prała Martę Linkiewicz w stójce kombinacjami ciosów i gdy zostawała obalona, to radziła sobie. Ostatecznie wygrała przez jednogłośną decyzję sędziów.

 

1 godzinę temu, tmr napisał:

Diablo na gali w Białymstoku odprawił ogóra.

 

Słabo orientuje się w boksie i myślałem, że to już emeryt, Ale jak "pokazał siłę", nawet ze słabszym przeciwnikiem, to dobrze. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tmr napisał:

Rany...jak Biniu wygląda...

 

Jak normalny przedstawiciel Orłów Białych, na płaszczyźnie ziemia, w rejonie dzika ameryka. 😊

 

Nie słuchałem całego wywiadu. Po samym początku widzę, że mocno mu wjechały alternatywne wersje historii itd.

Już kiedyś nieraz coś wspominał o hebrajczykach stojących za wszystkim.

Puszczałem mimo uszu te teorie, mieszanie prawd, półprawd z fikcją heh.

 

No ma swój świat, ale był/jest ciekawą postacią.

Dobre było jak ostatnio do ukraińca mówił, żeby wziął swoich chuliganów, on weźmie

swoich i będą wyjaśniać prawdę historyczną.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@tmr Jeszcze się uśmiecham, jak przypominam sobie fragmenty tej ostatniej wygranej walki daro lwa, na którego stawiałem:

 

 

Z 6 razy oglądałem tę walkę całą.

Na początku myślałem, że daro dostanie wpierdol, później jak już poczuł się pewniej, potrafił obalić marconia i położyć się na nim jakby spał i inne cyrki się działy, np kilkukrotnie zapierdalał na wstecznym sprintem po oktagonie, finalnie pokonał kondycyjnie 30 lat młodszego rywala i wygrał przez decyzję.

 

W zawodowym MMA mu nie poszło za dobrze [miał w nim rekord 1-8], za to kilka jego walk w federacjach freakowych idealnie wpisało się w konwencję freak fightu

i zapewniły mi trochę emocji, plus medialnie też się dobrze odnalazł w tym heh. 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

@tmr 

Pudzian po wygranej 1 rundzie, w 2 poszedł w wymianę bokserską ze szpilką i do spania, a kupon do kosza. 😊

Brałem tę opcję pod uwagę, jednak myślałem, że pudzian obali i ubije, no nie tym razem. 

Będzie rewanż ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr 

 

Co myślisz o walce bokserskiej Ewy Piątkowskiej ze 140 kg chłopem?

 

Lubię walki kobiet, np Weili Zhang robi rzeźnie w oktagonie, teraz 19 sierpnia będzie obijać po łypie Amandę Lemos i spodziewam się uczty dla oczu, to kobiecy terminator.

Ale walki kobiet z mężczyznami mnie nie interesują. 

 

Freaki to przestrzeń, gdzie jest miejsce na nietypowe zestawienia, które nigdzie indziej nie mogłyby

się odbyć. Skoro Piątkowska chciała tej walki to ok. A w PL niektóre cuckoldy się zagotowali.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Co myślisz o walce bokserskiej Ewy Piątkowskiej ze 140 kg chłopem?

W wymiarze sportowym to absurd...

Ot, ku uciesze gawiedzi przedstawienie.

I nie ma w tym nic złego. Jest rzesza odbiorców to dostają "produkt". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
3 minuty temu, tmr napisał(a):

Misiek z Nadarzyna wyhaczył Binia.

Może go odkarmi. Podypytam później czy Biniu zdradził swoje dalsze plany sportowe.

 

Ciekawe.

 

Tak btw tu jest jego kanał yt:

https://www.youtube.com/@BinkowskiArturPL/featured

 

Czasami nadaje na żywo, nawet teraz, ale nie mam czasu zerknąć na spokojnie teraz heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@tmr 

Daro Lew, który wygrał mi ostatni kupon, teraz w piątek będzie walczyć w formule MMA z byłym piłkarzem Piotrem Świerczewskim.

Tym razem się wstrzymałem z obstawianiem tej walki. Świerczewski może wywierać dużą presję na Dara i nie wiem, czy przetrwa [chociaż jestem za nim].

Świerczewski nieraz pokazywał siłę, na meczu charytatywnym, czy nad morzem:

 

 

 

Co myślisz, wygra Piotr? :P 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tmr napisał(a):

O, dzikus :)

Tylko czy tam jest jakiś pomysł na walkę i jakiś arsenał ? 

 

Tzn. Świerczewskiego od dłuższego czasu trenuje doświadczony trener Mirek Okniński i on na pewno wymyśli gameplan pod tę walkę.

Kiedyś Mirek trenował też Daro, więc tym bardziej zna jego mocne i słabe strony. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

 

Tzn. Świerczewskiego od dłuższego czasu trenuje doświadczony trener Mirek Okniński i on na pewno wymyśli gameplan pod tę walkę.

Kiedyś Mirek trenował też Daro, więc tym bardziej zna jego mocne i słabe strony. :P 

Mirek prawie jak Fiodor Łapin ;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr 

Teraz widzę, że Fame wrzucił na YT ostatnią walkę Daro z Marconiem. 

Może będziesz chciał obejrzeć przy okazji, ja 11 razy już gdzieś ją oglądałem od marca, nie nudzi się niczym "Kevin sam w domu".

Prawdziwy freak fight, może mało sportu, za to dużo niespodziewanych zwrotów akcji tu było. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.