Skocz do zawartości

Czy Szatan jest kobietą?


Kleofas

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy Szatan nie jest kobietą. Przecież diabeł tak jak i kobieta przybiera pozy w zależności od tego, co chce osiągnąć wykorzystując nas do swoich celów. Do tego ta nieobliczalność, zmiana nastrojów, zaprzeczanie temu co powiedziało się jeszcze kilka chwil wcześniej. Podobnie jak diabeł na zewnątrz kobieta jest piękna, ale większość bez tapety na twarzy to brzydule, do tego brzydniejące jeszcze bardziej kiedy się złoszczą. Miałoby to też sens w kontekscie dalekowschodnich filozofii, gdzie pierwiatek męski jest tym dodatnim zaś żeński ujemnym. To mężczyzna jest bowiem kreatorem kobieta zaś jedynie może coś zburzyć, a nigdy zbudować czy stworzyć.Podobnie jak negatywne istoty żywi się też cudzymi uczuciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Damian said:

Diabeł, o ile istnieje, jest też BARDZO inteligentny.

A to już wyklucza, aby był kobietą.

Tak. Ale jeśli za inteligencję uznamy dbanie o swój interes, to kobieta jest niezwykle intelgentna. Dlatego też nie może niczego zbudować a jedynym jej celem jest swoje dobro czyli egoizm w czystej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest. Jest niebywale inteligentny. Jak już ktoś słusznie zauważył. Ale często wykorzystuje kobiety do swoich celów znając ich podatność na manipulacje i lubowanie się kobiet w rokoszach tego świata. Poza tym łatwo zwieść mężczyznę poprzez wpływ kobiety. Najlepiej to zrobić pod przykrywką tzw miłości.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Patriota napisał:

Ja nie mam najmniejszych wątpliwości, że kobieta to wampir. Wiem co widziałem, wiem co przeżyłem i czuję lęk przed tym co jeszcze odkryje o tych stworzonkach :)

Może i wampir, ale zamiast krwi wysysa "białko" z ptaka :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Diabeł jest jednym i tym samym złym bytem,który może przybrać postać kobiety i męszczyzny.Im bardziej masz spieprzone życie tym lepiej szatanowi cię kontrolować i mieć z tobą "lepszy kontakt'.Niejednokrotnie jest tak,że ludzie którzy nie widzą sensu życia jakiś głos każe im się zabić lub zabić jeszcze kogoś innego,zanim wylogujesz się z tego świata.Największym kłamstwem tego świata jest to ,że Szatan nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.