Skocz do zawartości

Dziwne uczucie


ABCDE

Rekomendowane odpowiedzi

Mam to samo...zwlaszcza jak wiem, że za jakiś czas laska wyleci z tematem typu ślub, wesele, dzieci.....Dziecko jeszcze mógłbym mieć, jakieś to nowe doświadczenie, inaczej można na życie spojrzeć. Ale śluby i wesela to szczyty hipokryzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być ojcem, to wspaniałe uczucie. Niestety samice na to nie pozwalają i razem z samicą z sądu antyrodzinnego pozbawią Cię potomstwa i łaskawie "pozwolą" płacić na nie alimenty.

Mam wspaniałą córeczkę i nie zdecyduję się na kolejne dziecko przez te wszystkie jazdy, które robi ex. Szczerze odradzam to każdemu. Mężczyzna w tym kraju nie może być ojcem. Może być co najwyżej płatnikiem alimentów, który widuje własne dzieci kilka godzin w tygodniu. Znacznie większe prawa ma fagas, który znajdzie się przy samicy niż ojciec dziecka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z wami. Mam dwóch synów i jestem spełniony jako ojciec. Nigdy więcej już nie chcę mieć dzieci, nie chce zamieszkać z kobietą ani tym bardziej się ożenić ponownie. Najgorsze, że komu o tym nie powiem to dostaję dobre rady typu: Przejdzie Ci, poznasz kogoś zakochasz się to zmienisz zdanie, masz uraz itp.

 

A ja jestem pewny, że zdania nie zmienię. Za dużo mnie do tej pory to wszystko kosztowało, by ponownie wchodzić w jakieś układy typu związki, małżeństwa. Zajęło mi to prawie 30 lat życia, by odkryć, że wolność to nasza najwyższa wartość.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat

 

Najgorsze, że komu o tym nie powiem to dostaję dobre rady typu: Przejdzie Ci, poznasz kogoś zakochasz się to zmienisz zdanie, masz uraz itp.

 

 

 

Dlatego szkoda z kimkolwiek rozmawiać o takich rzeczach, bo oni nic nie rozumieją. Żyją wedle utartego schematu i mówią wedle utartego schematu. Ich problem, sami będą za to płacić. 

 

Co do tematu: widzicie Panowie? Chłop zawsze ma moralne rozterki. Kobieta ich nie ma - trzeba o tym pamiętać. Nie warto iść w kurewskie zagrywki, ale jednak kobieta w analogicznej sytuacji by takich przemyśleń nie miała. Po prostu szybka kalkulacja co się opłaca a co nie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, seba33 napisał:

Najgorsze, że komu o tym nie powiem to dostaję dobre rady typu: Przejdzie Ci, poznasz kogoś zakochasz się to zmienisz zdanie, masz uraz itp.

Najlepsze jest to, że tacy ludzie generalnie są nieszczęśliwi w związkach.

Ja sam się zdziwiłem, jak wiele osób żyje z samicą tylko ze względu na dziecko albo strach przed rozwodem. Podczas normalnej, szczerej, męskiej rozmowy wszyscy obecni mężczyźni przyznali wprost, że mają dość bab, z którymi żyją, że od dawna jest źle.
Nie każdy przyznaje się do tego, że relacje z samicą układają się w sposób niewłaściwy. Mężczyźni wstydzą się tego.
Gdyby dobrze się rozejrzeć, to mogłoby się okazać, że w naszym najbliższym otoczeniu żaden mężczyzna nie jest szczęśliwy w związku.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.