Skocz do zawartości

Poczułem żywą nienawiść


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Poczułem autentyczną nienawiść do tego człowieka. Boże wybacz, ale bym zrobił mu coś strasznego. Muszę iść na dwór bo eksploduję - chodzi o scenę na samym końcu. Zna ktoś w ogóle tego koleżkę, z jakiej dzielnicy, z kim lata itd?

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajac pajacem, ale zobacz jak na zimno to robi - umie opanować twarz, udawać przyjaźń, zniszczyć, zmiażdżyć, poniżyć, zeszmacić. Wszystko z szyderczym uśmieszkiem, na chłodno.

 

Dla kumatych - krokodyl astralny albo przyczynowy, chociaż raczej astralny.

 

Komcia nawet zostawiłem:

 

Lsx3vmZ.jpg

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Gosciu to czysta patola tez mialem okazje go zobaczyc w akcji na yt... Zainteresowałem sie kim ta osoba jest...  Chlop z przedziału 21 - 23 lata z Białegostoku gdzieś mozna znalesc film w ktorym opowiada jak to jego matka wysłała go do ośrodka wychowawczego...  Skrzywiona psycha przez rodziców i otoczenie...  I pelno w nim agresji... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest pełen debili, przecież to dno totalne podbijać sobie ego w ten sposób.

Kiedyś potraktuje tak czyjąś siostrę/ matkę ....kogoś kto naprawde się wkurwi, 

A wtedy nasz "bohater"bedzie skomlał.... nie bij ja nie chciałem..., karma wraca

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam go właśnie z yt, na którego jak wchodzę coś posłuchać to wyskakuje, że prowadzi tzw wieczorną relację na żywo.

 

Widać, że to chłopak po przejściach z rodziną z ośrodkiem wychowawczym itp. Wcale go nie bronię, ale rozumiem jego zachowanie, którym jakby tuszuję swoje kompleksy i problemy z przeszłości z którymi jak widać do końca się nie rozprawił i tego nie wybaczył; stąd też nadmierne przekleństwa.

 

Fajnie by było jakby odwiedził nasze forum to by mu pomogło bo niestety nie tędy obrał drogę do walki z przeszłością, a pomimo wszystko to fajny chłopak.

 

Aha @Aumakua na tej stronie na yt co napisałeś to osoba postronna, która tylko dodała ten filmik i uważała, że to jest śmieszne nic więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Don Salvatore napisał:

Znam go właśnie z yt, na którego jak wchodzę coś posłuchać to wyskakuje, że prowadzi tzw wieczorną relację na żywo.

 

Widać, że to chłopak po przejściach z rodziną z ośrodkiem wychowawczym itp. Wcale go nie bronię, ale rozumiem jego zachowanie, którym jakby tuszuję swoje kompleksy i problemy z przeszłości z którymi jak widać do końca się nie rozprawił i tego nie wybaczył; stąd też nadmierne przekleństwa.

 

Fajnie by było jakby odwiedził nasze forum to by mu pomogło bo niestety nie tędy obrał drogę do walki z przeszłością, a pomimo wszystko to fajny chłopak.

 

Aha @Aumakua na tej stronie na yt co napisałeś to osoba postronna, która tylko dodała ten filmik i uważała, że to jest śmieszne nic więcej.

 

 

 

Taka osoba nie ma prawa tu być, osobiście bym ją zbanował z przyjemnością - to miejsce dla normalnych ludzi, a nie takiego padalca. To najgorszy typ człowieka, który pastwi się nad słabszymi od siebie - i bardzo wątpię w jego resocjalizację. Prawda jest taka, że ktoś powinien nad nim z młotkiem na spokojnie, powoli popracować. Spytacie po co? Ano po to, żeby nie mógł używać komputera, a jak będą pisali za niego to nie pokaże twarzy w kamerze.

 

Ktoś kto wstawia poniżenie kobiety publicznie i uważa że to śmieszne, także nie byłbym moim idolem ;>

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, nibynic said:

Przerażająca jest ilość polubień pod tym filmem. Czy ludzie kompletnie powariowali?

Pewnie gimbazie się podoba, modni są jutuberzy obrażający siebie nawzajem i wszystkich dookoła.

 

Ameba. Szkoda mi tylko tej babki, aż mi się smutno zrobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten człowiek najprawdopodobniej nie ma nawet pojęcia co robi i jakie to ma skutki. Też go już wcześniej widziałem to patoniusz mocny. A można się spodziewać że jesli przebywa w patoli to jest niewrażliwy na rakie zachowania i sam zapewne padał ich celem. Pytanie czy takie osobniki są resocjalizowalne? Myśle że to ruletka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Brzygot napisał:

Pytanie czy takie osobniki są resocjalizowalne? Myśle że to ruletka.

 

Swego czasu miałem styczność z tego typu ludźmi. Ich resocjalizacja, ośrodki wychowawcze, poprawczaki to pomyłka. Przed osiągnięciem pełnoletności wielu z nich popada w konflikt z prawem, wielu kończy w więzieniu w młodym wieku. Alkoholizm w wieku 15-16 lat to żadna nowość. Oni sami siebie nawzajem demoralizują, zachowują się jak dzikie zwierzęta. Przykład z życia: za okratowanymi drzwiami na stole stoi butelka wody. Zamiast poprosić zwyczajnie o trochę wody, jedna (tak, dziewczyna i to niepełnoletnia) do drugiej "o kurwa, jak mnie suszy po tym spirytusie, musimy jakoś tą wodę zajebać". Słysząc to wziąłem tą butelkę i im podałem mówiąc "wystarczy poprosić". Oczywiście żadnego dziękuję, widoczne tylko zmieszanie na twarzy. 

Także ich resocjalizacja to nie ruletka, a jak wygrana w totka.

 

Tylko nieliczne osoby świadome swego chujowego położenia coś z tym robią. Niestety również są przez resztę społeczeństwa (czasami także przez osoby zajmujące się resocjalizacją) odbierani jako margines, najgorsze zakażenie. Jak ma silny charakter to przetrwa i odbije się od dna zostawiając przeszłość za sobą. Większość dopada frustracja, rozgoryczenie i upada..

 

A dla takiego typa z filmu żadnej taryfy ulgowej bym nie miał. Dobry rygor, dyscyplina, żadnych ustępstw. Albo pranie "musku" się powiedzie albo kwalifikacja jako jak to określił JKM "śmieć ludzki" i do kryminału, aż zgnije.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest popyt - jest podaż. Zobaczcie na bilans "łapek" + ilość wyświetleń. Opłaci się? Oczywiście, że tak ma z tego gość przychód. Do tego kontrowersyjne, o to przecież chodzi. Bycie znanym poszło poziom w górę.

Wydaje mi się, że jakby został zlinczowany w komentarzach to jest stosunkowo spore prawdopodobieństwo, że by takich zabaw ze swojej strony by zaniechał, a przy dobrych powiewach film by był usunięty. Inna droga to tylko srogi wpierdol tylko i wyłącznie pod warunkiem, że doskonale wiedziałby, że za to.

Eugenika jest coraz bardziej powszechna(patrz: Europa Zachodnia), jest na to przyzwolenie społeczne i mnie osobiście to nie dziwi. Na ulicy spotykając ludzi z Zespołem Downa, porażeniem mózgowym czy innymi schorzeniami są obiektami drwin(nieczęsto, ale do rzadkich zjawisk to również nie należy), głównie ze strony takich osobników jak ten tu przedstawiony. Ciąże na Zachodzie z najmniejszym PODEJRZENIEM uszkodzenia płodu(a tym się charakteryzują te schorzenia również) jest w znacznej większości przecież usuwana, między innymi właśnie z tego powodu.

Nie wierzę w resocjalizację, jeśli na tego typu zachowania jest akceptacja większości społeczeństwa. Tak samo z kobietami, które skaczą z jednego faceta na drugiego, jest przyzwolenie, a przynajmniej brak ostrego sprzeciwu(ostracyzm społeczny?) - to tak będzie.

 

Jak mój ulubiony raper Sokół opowiada w jednym ze swoich tracków:

"(...) przez to coraz więcej żywych trupów
ich życie składa się już tylko z odruchów
czy Ty kiedykolwiek sobą byłeś choć przez chwile
jesteś produktem ubocznym świata, w którym żyjesz
mentalny rak pożera, wzorem są debile
ponownie witam was w rzeczywistości tyle."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Silny

 

 

Tutaj koleś z 1-szego filmiku, wziął się trochę za public relations. Na 100 tys. subów zbierali hajs na streamie dla kogoś chorego na nowotwór, jakoś ponad 6 tysięcy zł się ukulało. Normalnie, regularnie zadziałał z poziomu buddhialnej muladhary, o ile się nie mylę. 

Czasem w tych nowszych filmach kogoś zbluzga, ale zdecydowanie rzadziej niż kiedyś.

 

No i zabawna akcja była ostatnio, kiedy jeden małolat dobrowolnie op***dolił sobie głowę na zero heh.

Filmiki z cyklu "rafonix wyjaśnia" często były poniżej granicy dobrego smaku, miały swój patologiczny klimat, ale NIEKTÓRE nawet poprawiały mi humor.

Chociaż wiadomo, to niskie instynkty. Ten materiał który zapodałeś był skandaliczny.

 

Ale to wg Ciebie/wg Was dobra zmiana, czy raczej pic na wodę, fotomontaż?

 

 

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.