Skocz do zawartości

Walka ze słabościami


R33

Rekomendowane odpowiedzi

1) Zawsze byłem kiepski w sporcie, miewałem duszności (astma), do tego stopnia, że lekcje WFu były dla mnie stresujące. Teraz biegam w zawodach 10km, szykuję się na półmaraton, ostatnio zrobiłem swoją pierwszą "setkę" na rowerze i 3 razy w tygodniu chodzę na siłkę. Sprawny jak nigdy!

2) Nie umiałem tańczyć i miałem z tego tytułu kompleksy. Moja była namówiła mnie na lekcje tańca. Rozstaliśmy się jeszcze przed pierwszymi zajęciami. Powiedziałem sobie teraz albo kurwa nigdy i namówiłem koleżankę (w zasadzie nie musiałem namawiać ;) ). Taniec jest zajebisty - ostatnio na weselu obtańczyłem wszystkie młode i stare :D

3) Mam problem w kontaktach z kobietami, jakby ktoś odłączał mi mózg gdy w poblizu znajduje się atrakcyjna niewiasta. Walczę, niedawno w ramach zakładu poderwałem dziewczynę w popularnej sieciówce. Mnóstwo ludzi dookoła a ja do niej podbiłem. Stała jak wryta :D Mózg oczywiście nie pracował jak należy, gadałem farmazony, ale numer dała i skończyło się na dwóch randkach. Nie pykło, ale się nie zrażam.

 

Idę pobiegać ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.