Skocz do zawartości

Ubawiłem się w h......y, zobaczyłem w akcji ruchacza - podrywacza


Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ostatnie 2 miechy spędzam w Polsce mam i nie chcę mi sie nigdzie jeździć, pragnę odpocząć od pracy itd. to nadażyła się możliwość obserwacji sąsiadki,

którą jeszcze 3-4 lata temu chciałem przelecieć. Dość dobrze utrzymany MILF (z dzieckiem) i gdyby tylko wyraziła ochotę i byłyby możliwości to bym się skusił.

Przechodzę do rzeczy:

 

Otóż zauważyłem na swoim osiedlu dość często samochód, który nie dał się nie zauważyć.

Dodge Durango 5.7l (typowo amerikańska wersja) i do tego na obcych rejestracjach.

Widziałem go już wcześniej jak przyjeżdżałem na jakiś czas do Polski i zastanawiałem się do kogo przyjeżdża.

Stał zawsze pod moim blokiem, tak więc wiadomo było, że na 90% do kogoś z moich sąsiadów;).

 

W którymś momencie zauważyłem gościa który podjechał i wychodził akurat z tego samochodu, a że szedłem sobie to postanowiłem do niego

lekko podbiec i pogadać o aucie. I tak po męsku go zaczepiłem, temat auto; ile koni, jak się prowadzi, ile pali itd.

 

W oddali widze sąsiadkę która biegnię w naszą stronę (myślałem że nas minie;)), zbliża sie coraz bardziej, aż w końcu rzuca mu się na ramiona.

On spokojnie Ją przywitał i powiedział, że rozmawia z Panem i jak tylko skończy to wtedy zajmie się nią:).

Stanęła obok i się przysłuchiwała nic nie rozumiejąc (norma) z taką dumą !!! jakiego ma super faceta:D.

To naprawde było widać, taka dumna, że gość podjeżdża taka furą i tylko do niej, założą rodzinę i napewno Ją kocha !!!:D

 

Co widziałem Ja:

Zajebistego ruchacza i manipulanta, który przyjechał akurat do tej jednej z wielu - jako facet, po przejściach wyczułem to od razu.

Gość pożyczał samochód jak jechał poruchać, na 100 %, ponieważ nic o nim nie wiedział:lol:, pokazywał mi dowód bo nawet nie wiedział ile ma koni,

nie wiedział nic nt. ile oleju trzeba wlać i kiedy wymieniał olej w automatycznej skrzyni itd. Takie szczególy, które od razu zdradziły, że to nie jego samochód.

 

Po naszej rozmowie zajął się nią, Ja odszedłem na pewna odległość i słyszałem ćwierkanie:lol:, jak Ją ładnie bajerował,

a ona jaka zakochana:lol:. Mało nie rozpłakała się na chodniku przed blokiem, że największa miłość ją przed 40-tką znalazła.

Przyjechał, wyruchał kilka razy i na drugi dzień wyjechał:).

Sąsiadka (MILF) schudła kilka kilo, chodzi po osiedlu z motylkami w brzuchu :wub::wub:i czeka na księcia w Dodgu, z którym rodzinę będzie zakładać:)

I jak tu być uczciwym w stosunku do samic.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, od niepamiętnych czasów pamiętam jak głowiłem się 'czemu kobiety wybierają takich dupków!'.

My mężczyźni prawie od razu wyczuwamy, że gość jest totalnie nierzetelny - dychy byśmy mu nie pożyczyli bo na bank nie odda ! Piwa mu nie wolno dać na chwilę potrzymać bo po chwili zostanie sama pusta butelka...

A kobieta - zalofciana, motylki w brzuszku itd.

 

Teraz wiem czemu wybierają. Co i tak nie przeszkadza w tym, że nadal się dziwię.

 

S.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre! :)

Przypadkiem gościa rozkminiłeś. :)

Tą determinację pań w wieku średnim tłumaczyłbym ich świadomością, że to są już ich ostatnie lata, kiedy jeszcze może je coś spotkać ze strony faceta. Chyba dlatego są takie otumanione i nie chcą widzieć rzeczy oczywistych.

A ten świat jest rajem dla wszelkiej maści kłamców, oszustów, krętaczy i naciągaczy.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Subiektywny napisał:

Teraz wiem czemu wybierają. Co i tak nie przeszkadza w tym, że nadal się dziwię.

Ja też się dziwię, mimo tego że teraz wiem czego wybierają.

Nadal się dziwię:o.

7 godzin temu, TPakal1 napisał:

Przypadkiem gościa rozkminiłeś. :)

 

Całkiem przypadkiem, po prostu zainteresował mnie ten wóz, podobają mi się tego typu auta, no i te 5.7l pod maską.

Co nie znaczy żebym go kupił.

Ruchacz, nie miał nawet pojęcia, że to widlasta ósemka. Takie rzeczy wiedzą wszyscy faceci, którzy mają takie auta.

Nie muszą być "technicznymi" jak Ja ,a i tak wiedzą:D.

To Ja mu mówiłem ile ma koni i ile mniej więcej pali oraz zacząłem gadać o wadach i zaletach tego silnika:).

Jak wyciągnął dowód, to się trochę zdziwiłem ale nie załapałem od razu.

A w dowodzie zonk bo podane w kW i mówi mi 250 kilka:lol: a Ja do niego, że to w kW, w KM będzie około 350 czyli dobrze:lol:.

Szczerze nie wyłapałem od razu, że to mobilny ruchacz - manipulant, tylko załapałem po kilku minutach, już po ćwierkaniu które słyszałem;).

 

7 godzin temu, TPakal1 napisał:

Tą determinację pań w wieku średnim tłumaczyłbym ich świadomością, że to są już ich ostatnie lata, kiedy jeszcze może je coś spotkać ze strony faceta. Chyba dlatego są takie otumanione i nie chcą widzieć rzeczy oczywistych.

 

Wiesz co jest najśmieśniejsze, jeszcze kilka lat temu, ta samica po rozwodzie z mężem (oczywiście jego wina,blebleble) mówiła wszystkim znajomym ,

między innymi mojej żonie także, że ma już dość facetów, żadnego nie chcę i z żadnym sie nie zwiąże:).

 

Aby dopełnić wpis będę na nią polował gdzieś na osiedlu i jak okoliczności będą sprzyjające zapytam o tego "fajnego" faceta.

Umiejetności w nawiązywaniu komunikacji mi nie brakuję, jak Ją dorwę napewno coś wycisnę;).

Jak nie z niej to od kłapiących ozorem starych durnych bab, które siedzą na ławkach i wszystko wiedzą;)

 

Tak na marginesie, to był Durango II produkowany między 2004 - 2009, rocznika nie sprawdzałem.

SH.

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Subiektywny napisał:

Tak, od niepamiętnych czasów pamiętam jak głowiłem się 'czemu kobiety wybierają takich dupków!'.

My mężczyźni prawie od razu wyczuwamy, że gość jest totalnie nierzetelny - dychy byśmy mu nie pożyczyli bo na bank nie odda ! Piwa mu nie wolno dać na chwilę potrzymać bo po chwili zostanie sama pusta butelka...

A kobieta - zalofciana, motylki w brzuszku itd.

 

Teraz wiem czemu wybierają. Co i tak nie przeszkadza w tym, że nadal się dziwię.

 

 

Po części opisał to bardziej wyjaśnił to Paweł Sląski w pozycji czytelniczej "Kurdupel czyli męska hiena". Właśnie ta książka uświadomiła mi rozdźwięk miedzy tym jak my a jak lalunie postrzegają takich gości.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ThePowerOfNow napisał:

jakoś czuję obrzydzenie do tej sytuacji...

 

A Ja ci napiszę, że Ja nie czuje obrzydzenia.

Najprawdopodobniej jest to znajomość internetowa, to on przyjeżdża do niej do mieszkania,

a więc jest całkowita akceptacja z jej strony.

Jakby czuła się z tym źle to nie pozwalałaby mu zostawać na noc, a tym bardziej rozkładać nogi.

Widzisz @ThePowerOfNow do pewnych spraw trzeba dojrzeć i zaczyna się wtedy na nie patrzeć z innej perspektywy.

 

8 godzin temu, Zerwito napisał:

Ci faceci to wszyscy tacy sami, tylko o sex chodzi

 

A jej nie ? Czy po kilku latach celibatu nie czuję radości z seksu + motylki w brzuszku:wub: ?

BTW.

motylki w brzuszku  - kto ten zwrot qrwa wymyślił:)

 

6 minut temu, Endeg napisał:

Po części opisał to bardziej wyjaśnił to Paweł Sląski w pozycji czytelniczej "Kurdupel czyli męska hiena". Właśnie ta książka uświadomiła mi rozdźwięk miedzy tym jak my a jak lalunie postrzegają takich gości.

 

 

Nie czytałem, zapiszę może znaję, jak znajdę to może znajdę czas aby przeczytać:), może zrozumiem:).

 

CDN. - napewno;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.