Skocz do zawartości

"Blogowe mądrości" kobiety - działo wytoczone przeciwko Markowi, mnie i reszcie mężczyzn.


Rekomendowane odpowiedzi

 Witam! To będzie mój pierwszy temat. Przeglądając pewnie blog natrafiłem na dość ciekawy wpis pewnej pani. Co się potem okazało że to moja ex. Ech jaki ten świat mały. Historię mojej relacji z nią i związku opiszę wkrótce bo to długa historia. Ale ja nie o tym. Chciałbym wrzucić pewien cytat z jej wpisu. Cytat będzie długi więc mam nadzieję że przez ścianę tekstu moderatorzy się nie obrażą. Wpis jest bardzo ciekawy. 

Mam nadzieję że będą jakieś komentarze do tego cytatu no i oczywiście chciałbym aby sam Big Boss zabrał głos bo to w jego dobre imię uderza. Aha pisząc ten wpis ona tak naprawdę myślała o mnie. No cóż nie dana była nam miłość raz na zawsze jak to ona mówiła. Typowa hipokrytka to co ona mówi to czyste kłamstwo ale nie wiem czy się śmiać czy płakać z anihilacji jej umysłu. A wydawała mi się taka wyzwolona, niezależna empatyczna czuła i miła.  Pani ma 26 lat, urodę ma ładną ponad przecietną i to bardzo.

 

A o to cytat :

Cytat

Jola, trafiłaś w sedno. Ja bardzo często to słyszę – a już na pewno usłyszałam to od każdego mojego ex chłopaka, że jestem feministką. No trudno, niech im będzie, jak zwał tak zwał, pies ich trącał. Co do mężczyzn – również się zgadzam – są tak, jak napisałaś na maksa patriarchalni i konserwatywni, a w dodatku wielu z nich to po prostu hipokryci. Rządzi póki co patriarchat i pierwiastek żeński od długiego czasu jest stłamszony. Ale to się będzie zmieniać. Powoli, mozolnie, ale będzie. My, kobiety, mamy prawo uprawiać seks tyle razy ile chcemy,z kim chcemy i jak chcemy, mamy prawo do legalnej aborcji (nie mówię, że każda ma to robić, ale niech istnieje wybór i możliwość, aby zrobić to legalnie), środki antykoncepcyjne powinny być darmowe, a edukacja seksualna rozpowszechniona, bo to co się czyta w necie, jaki jest stan wiedzy zarówno mężczyzn, jak i kobiet na temat choćby antykoncepcji, to woła o pomstę do nieba. A każdy gwałciciel powinien być karany dożywociem plus kastracją.

 

Co do Marka Kotońskiego, to powiem ci coś ciekawego Jolu – swego czasu sama lubiłam go czytać i słuchać i było naprawdę sporo aspektów, w których się z nim zgadzałam i w zasadzie z niektórymi rzeczami, o których on nawija nadal się zgadzam. Ale ostatnio coś mi się takiego zrobiło, że im więcej słuchałam jego wypowiedzi, tym bardziej się czułam bez sił, jakby wypompowana z całej mojej energii. W związku z tym dałam mu unsuba na YouTube. I od razu jakby ręką odjął. Z Markiem Kotońskim jest pewien podstawowy problem. Nie przeczę, że wiedza którą on podaje jest ważna i potrzebna. Ale jest jeden szkopuł – ważna jest nie tylko treść, ale też forma. On sam siebie przedstawia jako prostego chłopaka. I taki też jest sposób jego wypowiedzi – prosty, żeby nie powiedzieć – prostacki. Co z tego może wyniknąć?

 

Ano oczywiście tylko nieszczęście. Nie muszę tłumaczyć , że z takim sposobem bycia, jaki reprezentuje Marek, jego wiedza trafia na bardzo zły grunt. Bo to ziarno trafia nie do mądrych, myślących facetów, ale do:
-mizoginów
-pryszczatych stulejarzy, którzy ostatni kontakt z kobiecym ciałem mieli w czasach, gdy ssali cycka mamy
-przegrywów życiowych
-wszystkich tych, którym nie udało się z kobietami, bo trafili raptem na 3, 4, 5 nieodpowiednich lasek i teraz uważają, że wszystkie kobiety są takie same
-nołlajfów
-prawilnych ziomków, co to nasłuchają się u Marka, jak to kobiety uwielbiają silnych samców, ruchaczy, itd.
-jeszcze pewnie parę kategorii by się znalazło

 


Jakie są skutki tego, że ta wiedza trafia w większości do facetów, których wymieniłam powyżej? Ano to, droga Jolu, że nie wiem jak ty, ale ja siedzę sporo na różnych forach w necie i to, co tam wypisują faceci o nas kobietach, to aż włosy stają dęba od czytania tego. Podam kilka przykładów.
-jesteśmy dupami, dupeczkami. Ciekawe czy oni chcieliby być nazywani kutasami? Wątpię.
-jako dupeczki mamy przydzieloną skalę od 1 do 10, przy czym 1 to pasztet, a 10 zajebista dupa
-jesteśmy nazywane workami na spermę
-wyzwolone kobiety nazywane są dziwkami, kurwami, szmatami, itd. Oczywiście oni jeśli przelecieli pół miasta, są super, bo są maczo, ruchaczami, super duper i w ogóle
-wszystkie bez wyjątku czaimy się na majątki facetów i myślimy jak tu wpakować ich w dziecko (żeby oni jeszcze rzeczywiście byli takimi bogaczami i mieli takie ogromne majątki, haha xD)

 


A już najbardziej rozjebał mnie sam Marek w jednej ze swoich audycji, twierdząc, że nie ma takich kobiet, które nie chcą mieć dzieci. On twierdzi, że kobieta gdy tak mówi, to tylko po to, żeby zwabić faceta i go omotać, hahaha, większej bzdury w życiu, powtarzam W ŻYCIU nie słyszałam. Wychodzi na to, że z Marka jest gówno a nie psycholog i gówno się zna na ludzkiej psychice. Jest najwyraźniej człowiekiem o tak wąskich horyzontach, że nie mieści mu się to w głowie, że kobieta może po prostu nie chcieć mieć dziecka i to nie jest żadna podpucha. Jeszcze to jego pierdolenie, że w pewnym wieku to kobiety już są stara i w ogóle. Jego zdaniem po trzydziestce to już próchna. Ok, to już wiem co zrobić. Za 5 lat będę miała 31 lat, na urodziny se kupię trumnę i żonkile na grób, położę się i będę czekać, aż zdechnę. Markowi się też nie mieści w główce, że często 35-latki wyglądają młodziej niż 20-latki. Ja będąc facetem wolałabym ładną i młodo wyglądającą 35-latkę, niż przeciętną 20-latkę. No, ale pewnie to ja się nie znam. A w ogóle to te wymagania względem kobiet, typu – masz mieć dupę jak Jennifer Lopez, cycki jak Doda, brzuch jak laski z fitnessu i nogi jak Anja Rubik i paradować po domu tylko w sexy fatałaszkach. Ale oni jak wyglądają? No śmiech na sali – piwne brzuchy, włosy obcięte na pałę i nieśmiertelne sandałki plus białe skarpetki. xDDDD i jeszcze się tym szczycą, bo nie są przecież „pizdusiami w rurkach”.

 

Chłopy, heelllooooooołłłłłłłł!!!! Pomiędzy waszym wieśniackim gustem a pizdusiami, jak to wy określacie jest jeszcze coś takiego, jak elegancki dżentelmen, który chodzi w ładnie dobranych koszulach, marynarkach, zna się na savoir – vivre i jest po prostu facetem z klasą. Popatrzcie sobie na Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, ogólnie na przedwojennych dżentelmenów. Jeszcze czym mnie Marek rozjebał? Tym, że jest coachem tylko dla mężczyzn i nie prowadzi sesji dla kobiet. Bo on się nie może skupić, jak widzi ładną kobietę. W związku z tym to jest dla mnie srołcz, a nie kołcz. Gdyby był prawdziwym kołczem, to potrafiłby z każdym rozmawiać i każdego wyciągnąć z życiowego dna, a nie tylko facetów. Taki z niego kołcz, jak z koziej dupy instrument. To tyle, co miałam do powiedzenia. Hejt, 3, 2, 1… CZAS START!

 

 

Aha ten wpis nie jet z papilotu żadnej kafeterii czy innych takich mizoandrycznych portalików.

Liczę na opinie tej pani.

Edytowane przez Geralt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano mogłem około pół roku. Takie tam białorycerskie ostatnie tchnienie. Ale to już koniec. I tak mam szczęście że to tylko trwało pół roku a nie kilka lat czy całe życie. Dużo doświadczenia i lekcji ale ogromnym kosztem sił witalnych i energii. No cóż miałem pewnie nie przerobioną karmę dotyczącą borderów i innych psychuszek. Oczywiście więcej szczegółów opiszę w innym temacie ale to już później.

 

29 minut temu, Wonderkid napisał:

Głupia c*** :)

 

Chociaż trochę racji ma...

Owszem ma trochę racji ale to tylko emocje. Czysta hipokryzja. Typowy wampir. Wiesz Wonderkid to inteligentna kobieta bardzo oczytana ale bardzo wyrafinowana. Jak wkrótce opiszę szczegóły to dopiero będzie. Na początku jak zwykle wspaniale a potem to już z górki. Teraz zbieram siły bo dużo mnie to jednak kosztowało. Ta pani to bardzo ciekawy przypadek dla psychologa albo i nawet dla psychiatry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wonderkid napisał:

Na Twoim miejscy byłbym jej wdzięczny za możliwość doświadczenia takich przeżyć. Jak bardzo kosztowny nie byłby to związek pod względem energetycznym, to jednak uszedłeś z życiem. Co nie zabije to wzmocni, zatem w ostatecznym rozrachunku Ty wygrałeś, a ona straciła.

 

Masz rację ale nie chcę się tutaj rozpisywać bo na szczegóły to do innego tematu wrzucę. Owszem dużo zyskałem. Ale muszę przepracować swoje wzorce bo to już druga taka kobieta w moim życiu. Niby do rany przyłóż a jak przyjdzie co do czego to wulgarna, chamska, zaborcza,mściwa i złośliwa harpia. Straciłem ochotę do życia przez tą relację ale powoli wychodzę na prostą. Powiem tylko tyle że gdyby to trwało kilka lat to by było ze mną bardzo źle. No cóż taki jestem. Wrażliwy człowiek o delikatnej psychice i nieśmiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma bardzo dużo racji niestety...jakieś 80% nawet...

 

Przede wszystkim ma rację z tym magicznym wiekiem 30+, ja zresztą zawsze z tym polemizowałem. Jest sporo zadbanych MILF'ów, a poza tym i tak KAŻDA się starzeje...

Często piękna 25 latka potrafi w ciągu kilku lat zamienić się w paszteta, ot weźmy pierwsza z brzegu -  Joanna Brodzik (akurat i tak delikatny przypadek)...

Zatem, co z tego że zwiążemy się z AKTUALNIE piękną kobietą, jeśli ona za kilka lat może strasznie się posunąć - a tak często jest, zwłaszcza w przypadku tych bardzo szczupłych, tzw. wieszaków...

No chyba, że z góry zakładamy regularne wymiany na lepszy model :lol:

Poza tym, czy wygląd jest najważniejszy ?

Ja miałem bardzo atrakcyjną Ex, 9.5 /10 jak nic...no i co z tego, jak miałem z nią piekło na ziemi...?

 

Po drugie ONA ma rację co do wielu "mizoginów,  pryszczatych stulejarzy, przegrywów życiowych, no-lajfów" itp....bo nader często niestety spotykamy takie postawy na forum....

 

Po trzecie ma rację ,że nie każda kobieta chce dziecka - niektóre NAPRAWDĘ nie chcą i nie maja, pomimo np. wieku 45 lat ,znam kilka takich przypadków!

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1973

 

Z dwojga złego zastanawiam się kto jest gorszy -"mizoginów,  pryszczatych stulejarzy, przegrywów życiowych, no-lajfów" VS "Biali rycerze".

Wiem, że przykład oceniania skrajności - ale załóżmy że ma rację - to mimo wszystko wolę pryszczatych stulejarzy co siedzą sobie przed kompem i maja spokój niż tych rycerzy co niby są "gentelmenami" i zarabiają na rodzinę (czyt na moje ciuchy i moje dzieci) a potem jest dość duża szansa, że go kopnie kiedy dzieci się odchowają a ona pozna kogoś innego (nie musi być bogatszy i ładniejszy - wystarczy że będzie "nowy" w sam raz na romans).

 

Dwa - uważam, że zjawisko tych zakompleksionych facetów występuje na forum ale każdy przypadek jest szybko prostowany przez nasz forumowy ODDZIAŁ BOJOWY.

 

Co do autorki - a Chodakowska nie jest w takim razie trenerem skoro nie współpracuje z mężczyznami?

Marek jest specjalistą dla mężczyzn - jakieś poczucie bycia gorszym wyczuwam z myślą "bo jestem kobietą to nie zasługuję na coaching Marka?".

My nie chodzimy do ginekologa i nie uważam ten zawód za gorszy ;)

 

 

EDIT

 

Cytat

My, kobiety, mamy prawo uprawiać seks tyle razy ile chcemy,z kim chcemy i jak chcemy, mamy prawo do legalnej aborcji (nie mówię, że każda ma to robić, ale niech istnieje wybór i możliwość, aby zrobić to legalnie), środki antykoncepcyjne powinny być darmowe, a edukacja seksualna rozpowszechniona, bo to co się czyta w necie, jaki jest stan wiedzy zarówno mężczyzn, jak i kobiet na temat choćby antykoncepcji, to woła o pomstę do nieba.

 

To jest najlepsze - droga autorko - jak chcesz dawać dupy na lewo i prawo - to musi Cię stać na antykoncepcje, sama musisz się wyedukować z zakresie biologii i zachodzenia w ciąży.

Ja jako podatnik nie chcę dawać chociażby grosika na Twoje prucie się na lewo i prawo - choć jako dobry człowiek - życzę Ci sukcesów - murzyńskich i muzułmańskich również! Polecam Szwecję, Francję, Niemcy i WB!

Edytowane przez GluX
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisała co uważała za słuszne z jej punktu widzenia...

 

odnosnie wieku, to te które mi się trafiały, (20-28) nie były tak wyuzdane, cwane, przebiegłe jak ostatnia 31 na której prawie się nie ugotowałem życiowa, i co ? uroda jak 25 jak nie mniej, takie geny, figura tak samo, a swego czasu gdy byłem młodszy miałem większą pewnosc siebie niż teraz (nad czym pracuję...). Cóż mogę powiedzieć, teraz widząc ją to ex 31kę na ulicy... ubrana ładnie ale specyficznie, spojrzeć spojrzałby każdy z Was, ale żeby zagadać, w dodatku bije od niej to anty nastawienie do facetów, jestem w szoku jak przez rok z 30 na 31 lat można się zmienić... na niekorzysć.

 

Ojciec wychodził z założenia im swieższa tym lepsza, też jednak się tego powinienem trzymać B)

 

A na forum od miesiąca siedzę non stop i fakt jest dużo młodych "słowików", ale są też tacy jak ja po 30 którzy nie wiedzą kiedy zostali zmanipulowani.

 

A odnosnie ciąży to ja zauważyłem z życia tak...  jest dziewczyna z kims 7 lat, 5, 3, różnie i koles chce dziecko a ona, że jeszcze nie bo to bo tamto, idzie ulice ktos zagada, poderwie i ma fiołki w głowie o z nim to już bym dziecko chciała, da się poderwać, jest seks, 7me niebo, a później się okazało że jest płacz bo tylko "zaruchał" a nie zapłodnił, a tak chciałam z nim być i snuła w swojej głowie, wizje, nie wiem, fantazje, jaka to księżną nie będzie, to jest dosłownie impuls...

 

Akurat ja w wiekszosci trafiałem na takie co dziecko by chciały ze mną, a cos gdzies w srodku mnie tkneło, że nie... (nie wiem jak to uczucie nazwać ?)  wiele razy tak miałem, chodź nie ukrywałbym że chciałbym mieć potomka/potomczynię ;) ale wystarczy z taką babą trochę odczekać, wrzucić na luz, zobaczy że dziecka nie może ugrać, kasy też nie, więc odchodzi zrzucając na Ciebie winę (!) i ile taka młoda będzie żyć i żyć da się ją jakos wychować, to taka 30+ wszystko idzie szybciej, a jak zobaczy, że nie da się ugrać tego co chce i co.... i do następnego... i tak dalej aż trafi swego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, GluX napisał:

@RedBull1973

 

To jest najlepsze - droga autorko - jak chcesz dawać dupy na lewo i prawo - to musi Cię stać na antykoncepcje, sama musisz się wyedukować z zakresie biologii i zachodzenia w ciąży.

Ja jako podatnik nie chcę dawać chociażby grosika na Twoje prucie się na lewo i prawo - choć jako dobry człowiek - życzę Ci sukcesów - murzyńskich i muzułmańskich również! Polecam Szwecję, Francję, Niemcy i WB!

 

@GluX...jako podatnik, to powinieneś to dobrze sobie skalkulować...:P

             Chyba lepiej rzucić parę złotych jednej i drugiej puszczalskiej na "antykoncepcję i edukację" , niż potem płacić w podatkach na jej bękarty , i inne zasiłki, przez minimum 18 lat...

 

 

 

Co do tego, kto "lepszy", przegryw życiowy czy biały rycerz...z punktu widzenia Natury, na pewno jednak biały rycerz...

Gdyby wszyscy byli "przegrywami", kto robiłby i utrzymywał dzieci...? Wyginęlibyśmy....

Edytowane przez RedBull1973
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bierzcie sobie wszystkie baby 25+ i strzałeczka :D Czy Wy sobie zdajecie sprawę, że tuż za miedza, na Ukrainie choćby kobieta 25+ bez męża i dzieci to dziwadło? Biologii się zaklęciami nie oszuka, a jak ktoś woli 35tkę od 20stk.... no cóż są różne gusta i guściki w życiu.... natomiast nikt mi nie wmówi, że baba, która już się sypie (po 30stce to już widać na twarzy) jest lepsza od 20stki :)
 

BTW - kocham ten ryk wk.....ch bab 30+, które wiedzą, że już wyżej nie fikną i że przepieprzyły swój czas. Ja, stuleja, cham i mizogin biorę takie tylko do łóżka, a o związku mowy nie ma. Trzeba było brać co było wśród rówieśników, a nie traktować ich jak gówno :D

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, RedBull1973 napisał:

@GluX...jako podatnik, to powinieneś to dobrze sobie skalkulować...:P

             Chyba lepiej rzucić parę złotych jednej i drugiej puszczalskiej na "antykoncepcję i edukację" , niż potem płacić w podatkach na jej bękarty , i inne zasiłki, przez minimum 18 lat...

 

 

 

Co do tego, kto "lepszy", przegryw życiowy czy biały rycerz...z punktu widzenia Natury, na pewno jednak biały rycerz...

Gdyby wszyscy byli "przegrywami", kto robiłby i utrzymywał dzieci...? Wyginęlibyśmy....

 

Oj te wszystkie 500+ i inne zasiłki dla głupich pind też bym zakończył - jak to na kapitalistę przystało.

A co do tego kto "lepszy". Wolę, aby społeczeństwo było mniej liczne a lepsze jakościowo - wtedy również kobiety dostosowałyby się do facetów, którzy trzymaliby kapitał u siebie.

Tak, grupa no-life'ów jest o wiele lepsza. A kogo obchodzi społeczeństwo? To które wmawia mi pracę za 600-700 Euro netto do 67 roku życia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jeszcze to jego pierdolenie, że w pewnym wieku to kobiety już są stara i w ogóle.

 

Bo jest.

 

Cytat

Jego zdaniem po trzydziestce to już próchna.

 

No tak, dodatkowo zazwyczaj z przebiegiem jak passat świeżo z Germanii.

 

Cytat

Ok, to już wiem co zrobić. Za 5 lat będę miała 31 lat, na urodziny se kupię trumnę i żonkile na grób, położę się i będę czekać, aż zdechnę.

 

Można tak postąpić albo pójść po rozum do głowy i znaleźć chłopak z tego co jest wokół a nie zgrywać księżnej Panny.

 

Cytat

Markowi się też nie mieści w główce, że często 35-latki wyglądają młodziej niż 20-latki.

 

Ha ha ha ha ha. Tak, na reklamach, teledyskach oraz filmach. No i serialach dla kobiet :D

 

Cytat

Ja będąc facetem wolałabym ładną i młodo wyglądającą 35-latkę, niż przeciętną 20-latkę.

 

Z pewnością :D

Jako że rozstrzał wiekowy kobiet z którymi byłem jest dość duży powiem jedno - po 30stce (a większośc po 25tce) uroda kobiety siada. I to mega. Ten proces jest nieodwracalny. Przykro mi - wy rządzicie do 25tki ale potem równia pochyła czyli staczanie się w dół.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, Geralt napisał:

Jeszcze czym mnie Marek rozjebał? Tym, że jest coachem tylko dla mężczyzn i nie prowadzi sesji dla kobiet. Bo on się nie może skupić, jak widzi ładną kobietę.

 

 

Droga Pani, Pan Marek nie prowadzi coachingu z innego powodu. Poniżej w audycji jest to wyjaśnione szczegółowo.

Pewnie nie chce się Pani słuchać tej wypowiedzi, więc streszczę w 10%: kobiety się samooszukują i dlatego techniki Pana Marka nie działają w tym przypadku.

Jako człowiek uczciwy, Pan Marek nie oferuje coachingu jeśli on nie działa, co występuje w przypadku większości kobiet.

Mechanizm który Pani zastosowała (przeinaczanie faktów oraz atak) jest tego przykładem.

 

 

 

3 godziny temu, Geralt napisał:

-jako dupeczki mamy przydzieloną skalę od 1 do 10, przy czym 1 to pasztet, a 10 zajebista dupa

 

Droga Pani, niektórzy użytkownicy używają takich podziałów w celu zobrazowania sytuacji, ale tak samo Pani robi:

 

3 godziny temu, Geralt napisał:

mizoginów
-pryszczatych stulejarzy, którzy ostatni kontakt z kobiecym ciałem mieli w czasach, gdy ssali cycka mamy
-przegrywów życiowych
-wszystkich tych, którym nie udało się z kobietami, bo trafili raptem na 3, 4, 5 nieodpowiednich lasek i teraz uważają, że wszystkie kobiety są takie same
-nołlajfów
-prawilnych ziomków, co to nasłuchają się u Marka, jak to kobiety uwielbiają silnych samców, ruchaczy, itd.
-jeszcze pewnie parę kategorii by się znalazło

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Geralt napisał:

. Ja będąc facetem wolałabym ładną i młodo wyglądającą 35-latkę, niż przeciętną 20-latkę. No, ale pewnie to ja się nie znam. A w ogóle to te wymagania względem kobiet, typu – masz mieć dupę jak Jennifer Lopez, cycki jak Doda, brzuch jak laski z fitnessu i nogi jak Anja Rubik i paradować po domu tylko w sexy fatałaszkach. Ale oni jak wyglądają? No śmiech na sali – piwne brzuchy, włosy obcięte na pałę i nieśmiertelne sandałki plus białe skarpetki. xDDDD

 

Jasne,że można mieć 35 lat będąc kobietą i wyglądać młodo ale tylko na ciele dzięki siłowni,reszta będzie już fatalna bez dobrych genów,odżywiania,zdrowych nawyków nabranych w latach  młodości.

 

Przyglądaliście się Panowie twarzą kobiet które podchodzą pod 30 nawet?przecież tam jest już uroda ratowana tapetą lub tapeta zniszczyła ich lica.Matka mojego znajomego jest nadal piękną kobietą, mając 45 lat wygląda na 10 lat mniej ale nie stało się to za dotknięciem czarodziejskiej różdżki -wszystko to wypracowała naturą czyli maseczki różnego rodzaju z ogórków,drożdży,picie lnu ,różne zioła,nie jada żadnych słodyczy praktycznie (przeprowadziłem wywiad ze znajomym:P).

 

Można?ano można tylko której dziewoji się chcę tak dbać o siebie ,przecież łatwej nakładać tony tapety na twarz,różne pudry(ile to wszystko kosztuje miesięcznie nie będę nawet liczył)i żreć  batoniki ciastka popijając colą -znacie laski nie jedzące słodyczy,bo ja nie.

 

35 latka nie ma nawet startu do nawet przeciętnej 20-latki właśnie z w/w powodów-natury nie oszuka się ;).

 

Co do pojazdu na dzisiejszych facetów to muszę jej jednak przyznać rację - wymagasz od Panny wyglądu niczym z żurnala i ciała modelowanego fitnessem,to sam  wyglądaj w miarę przyzwoicie ,dbaj o siebie (zresztą Marek tą kwestię wałkował w jednym z wpisów). Jasne,że są przypadki kobiet wyglądających dobrze,które mają za partnerów zwykłych łachów za to z duża kasą ale czy do tego chcemy dążyć?-przyzwoity schludny ubiór przyciągnie tak ubrane kobiety chociaż wielu myśli, że kasa robi różnice.Nie wchodzę w kwestia natury kobiet i ich psychiki bo można się nieźle na tym przejechać,pozostaję obserwacja danej kobiety .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25+ = Mature

35 + = Granny

Mowa o samotnych, młodych, niezależnych itp. nie o kobietach w małżeństwie.

Kobieta 35+ to najczęściej rozwódka albo mająca nieźle poryte pod deklem że jest sama.

 

Cytat

Co do pojazdu na dzisiejszych facetów to muszę jej jednak przyznać rację - wymagasz od Panny wyglądu niczym z żurnala i ciała modelowanego fitnessem,to sam  wyglądaj w miarę przyzwoicie ,dbaj o siebie

 

Jak to, przecież facet ma być "przystojniejszy od diabła" ale inteligentny i z poczuciem humoru :D:D:D:D:D:D

Wygląd, kasa?! Nieeeee kobiety na to nie patrzą :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, WOLAND napisał:

Jasne,że można mieć 35 lat będąc kobietą i wyglądać młodo ale tylko na ciele dzięki siłowni,reszta będzie już fatalna bez dobrych genów,odżywiania,zdrowych nawyków nabranych w latach  młodości.

 

55 minut temu, Długowłosy napisał:

Jako że rozstrzał wiekowy kobiet z którymi byłem jest dość duży powiem jedno - po 30stce (a większośc po 25tce) uroda kobiety siada. I to mega. Ten proces jest nieodwracalny. Przykro mi - wy rządzicie do 25tki ale potem równia pochyła czyli staczanie się w dół.

 

Tak panowie tylko że chodziło mi nie tylko o to. Ona w prywatnych relacjach ze mną nie była taka wyszczekana i odważna. To tak naprawdę lękliwa,bojaźliwa z masą kompleksów, traum i lęków kobieta. Nabrała takiej odwagi na blogu ponieważ wie że tam dostałem bana i już nikt ani nic jej nie przeszkodzi w manipulowaniu otoczeniem. Wyssała ze mnie masę energii to teraz może brylować . Po części ma rację ale wydźwięk jej wypowiedzi ma charakter tendencyjny. Ona widzi tylko jedną stronę medalu. Wiecie ona ma masę kompleksów na punkcie swojego ciała,( głównie piersi). Tak jak już mówiłem ona jednego dnia mówiła że jest brzydka paskudna a drugiego nad nadmuchiwała swoje ego że uważała się za wielką księżniczkę. Gdy zaproponowałem jej aby zaczęła coś ćwiczyć tak od siebie dla rekreacji i zbicia stresu aby trochę ujędrnić ciało po to aby nie było tych żylaków o które się bała to mnie tak zjebała. A to że wpędzam ją w kompleksy mimo zapewniania o jej ładnej urodzie. A to że pewnie się ona mi nie podoba co było kolejną gierką. Niestety ale kobiety to są pierwsze ale do chemicznego sztucznego makijażu ale o zadbanie o swoje zdrowie i ciało to już niestety wychodzi leń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Geralt napisał:

Ona w prywatnych relacjach ze mną nie była taka wyszczekana i odważna. To tak naprawdę lękliwa,bojaźliwa z masą kompleksów, traum i lęków kobieta. (...) Wiecie ona ma masę kompleksów na punkcie swojego ciała,( głównie piersi).

 

Opisałeś typową babę. Masa roszczeń i uważania się za Bóg wie kogo a w główce szambo i nieumiejętność radzenia sobie z własnym życiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WOLAND

 

Znajdź kobietę, która jest ładna i nie je słodyczy - to jest jak jednorożec - a wiadomo, czas leci a nawyki dają efekt.

Albo jest ładna albo dba o siebie - prawdziwa moc jest jak ktoś dostał sporo od życia i jeszcze dba o to. Ale to facetów też się tyczy :P

Kolejna sprawa - kosmetyki - tapety kładzione każdego dnia na buzie dają równie efekt + solarium + dieta uboga w tłuszcze zwierzęce - i masz, 20latki z celulitem na udach

 

I jeśli chodzi o ładne kobiety po 30stce - to max 2-3% populacji kobiet - więc nie róbmy z tego zasady a wyjątek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Mają prawo do aborcji''-czyli mówiąc wprost mają niby prawo do robienia z siebie Pana Boga i decydowania o tym, kto ma żyć. Kogo zabić. Jaka uderzająca hipokryzja-ukazuje się-słusznie-komuchów i nazistów jako morderców, a tutaj paniusie chcą mordować ''na życzenie''. Nikt nie nagłaśnia w mediach, że np. plan Himmlera zakładał, że na terenach okupowanej Polski aborcja będzie legalna (czyli uznawali, że w celu eksterminacji ''gorszego'' narodu przysłuży się zabijanie nienarodzonych)-aborcje doprowadzają  być może w pewnym stopniu do spełnienia się planu nazistowskiego wyludnienia Polski-bo jeśli chodzi o Niemców to już naziści zachwalali Lebensborny i  rozwój liczebny narodu. Tak trudno oddać dziecko choćby do jakiegoś ośrodka czy szpitala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Długowłosy napisał:

Opisałeś typową babę. Masa roszczeń i uważania się za Bóg wie kogo a w główce szambo i nieumiejętność radzenia sobie z własnym życiem.

 

Nie chcę tutaj robić offtopu ale nawet nie wiesz jak się starałem @Długowłosy ale wymagania jak z kosmosu. Dopiero kilka tygodni po rozstaniu na blogu gdzieś przypadkiem dowiedziałem się jaka to ona cnotliwa i empatyczna. A tak naprawdę to walcząca feministka albo feminazistka. Oj długo by opowiadać o niej. Ciekawa i złożona osobowość. Tak to jest prawda. Masa roszczeń i wymagań i nic od siebie. Aha po jakimś czasie po rozstaniu uświadomiłem sobie że byłem niemalże od początku relacji typowym tamponem na żale i frustracje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Geralt napisał:

 

Nie chcę tutaj robić offtopu ale nawet nie wiesz jak się starałem @Długowłosy ale wymagania jak z kosmosu. Dopiero kilka tygodni po rozstaniu na blogu gdzieś przypadkiem dowiedziałem się jaka to ona cnotliwa i empatyczna. A tak naprawdę to walcząca feministka albo feminazistka. Oj długo by opowiadać o niej. Ciekawa i złożona osobowość. Tak to jest prawda. Masa roszczeń i wymagań i nic od siebie. Aha po jakimś czasie po rozstaniu uświadomiłem sobie że byłem niemalże od początku relacji typowym tamponem na żale i frustracje.

Witaj po drugiej stronie matrixa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AdrianoPeruggio napisał:

''Mają prawo do aborcji''-czyli mówiąc wprost mają niby prawo do robienia z siebie Pana Boga i decydowania o tym, kto ma żyć. Kogo zabić. Jaka uderzająca hipokryzja-ukazuje się-słusznie-komuchów i nazistów jako morderców, a tutaj paniusie chcą mordować ''na życzenie''. Nikt nie nagłaśnia w mediach, że np. plan Himmlera zakładał, że na terenach okupowanej Polski aborcja będzie legalna (czyli uznawali, że w celu eksterminacji ''gorszego'' narodu przysłuży się zabijanie nienarodzonych)-aborcje doprowadzają  być może w pewnym stopniu do spełnienia się planu nazistowskiego wyludnienia Polski-bo jeśli chodzi o Niemców to już naziści zachwalali Lebensborny i  rozwój liczebny narodu. Tak trudno oddać dziecko choćby do jakiegoś ośrodka czy szpitala?

 

No wiesz @AdrianoPeruggio ona miała obsesję na punkcie aborcji czy antykoncepcji. Znała chyba wszystkie metody. Jak ktoś nie chce mieć w ogóle dzieci albo nie chce je mieć przynajmniej teraz to taka kobieta to skarb. Ale to tylko jedna strona medalu. Bo trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie skąd taki wybór i jaka jest tego przyczyna. Ale ta gadka o tym że kobieta ma prawo mieć seks kiedy chce jak chce i z kim chce mimo że sama ona ma bardzo małe doświadczenie to śmiem twierdzić kiedy i ile razy miałem przyprawiane poroże. I pomyśleć że będąc ze mną była całkiem inna. Nienawidziła kobiet bo bała się że jakaś inna mnie jej podbierze. A tu teraz aktywistka się zrobiła. Ciekawe. Dlatego mówię że jest hipokrytką i ma czelność mówić o mnie czy o innych facetach że hipokryci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.