Skocz do zawartości

Znalazła sobie faceta pośrednio w otoczeniu, z którym łączy mnie moja pasja


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko, gdy laska po rozstaniu po jakimś czasie krótszym lub dłuższym zaczyna się spotykać i jest z kimś kogo znacie bezpośrednio albo przez kogoś - jest w tym jakieś drugie dno? Dlaczego nie wybrała innego orbitera i nie zniknęła z widoku? Szukać w tym jakiejś opcji dojebania ex-owi czy może po prostu wygodnie sobie uszykowała orbiterów z waszego otoczenia i po rozstaniu wyciągnęła tylko rękę do któregoś dla niej najlepszego mając ex-a totalnie w dupie.

 

Laska zerwała moje święte jabłko i znalazła sobie faceta pośrednio w otoczeniu, z którym łączy mnie moja pasja. Przyznam, że mnie ten fakt zaskoczył, wkurzył i poczułem się niefajnie, sam fakt. Ma być ślub, okres haju hormonalnego, po 30-tce. Dowiedziałem się niedawno.

 

Jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat.
 

Edytowane przez Naczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie sam na wszystko odpowiedziałeś :) Na twoim miejscu wielce bym zarechotał. Ma być ślub? No to niezła komedia. Po prostu wybrała sobie gościa do szybszego urobienia. A, że przy okazji ci dojebie to dodatkowy profit emocjonalny. Olej stary, wypij piwko i się pośmiej :P 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem - zaskoczyło mnie to i zacząłem się zastanawiać. Nic poza rozmową z Wami nie mam zamiaru w związku z tym robić. Życie mam zmienione o 180 stopni i już nie zawracam.

Możemy to rozpatrzyć jako jakieś tam studium przypadku albo jak napisał Barhar olać.

Edytowane przez Naczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej zrobisz w związku z nią, w oparciu o nią, lub dla niej - tym więcej marnujesz swojego pięknego życia.

 

Rób to co chcesz. A ją olej - ale serio olej - choćby umarła albo została kaleką to nie zareagujesz bo nie jest TWOJĄ SAMICĄ. Rozumiesz?

Kobieta wychwytuje mężczyznę po to, aby dal jej ochronę - Ty jej zapewnisz tego, bo nie jest z Tobą. Nie będziesz robił za dobrego przyjaciela.

Nie odzywaj się do niej jak ją spotkasz, jeśli zadała Ci poważną ranę - nie jesteś jej już nic winien. Jeśli macie spoko kontakt to wystarczy "cześć"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Jadę dalej z własnym życiem z bananem na twarzy :)


Ale... Doradźcie mi proszę jeszcze jedną rzecz. Kolega, od którego się o tym dowiedziałem powiedział: "straciłem brata, oni żyją tylko dla siebie". Zabrzmiało to jakby mu to na sercu mocno leżało. Ja ze względu na wcześniejsze doświadczenie wiem, że tam jest separacja od otoczenia. Osobiście - nie chcę się wpieprzać w temat, ale lubię tego kolegę, jednak jakaś tam wewnętrzna rzecz mówi "jak zapyta o jakieś szczegóły dotyczące tej dziewczyny to jak się zachowasz?". Chodzi mi o to, że ja mam wiedzę z minionej relacji, kolega ma problem z bratem, czy dzielić się czymkolwiek? Ja nie chcę tego robić, bo czuję że to będzie wejście w szambo i obróci się ostatecznie przeciwko mnie. Jak wy byście się zachowali w takiej sytuacji?
 

Edytowane przez Naczo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja generalnie miałbym to wszystko w dupie. Tak standardowo.

Gdyby ktoś pytał mnie o relacje z ex, to odpowiedziałbym krótko: "Skoro tego nie ma, to widocznie nie wszystko było dobrze". Po co wdawać się w szczegółowe dyskusje? Tobie może nie układać się z tą dupą, a inny może być z nią szczęśliwy. Baba, to nie jest używany samochód, o którym możesz powiedzieć "dobrze mi służył i polecam".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Naczo napisał:

Jestem ciekaw Waszych opinii na ten temat.

Tak jak w mojej stopce. Stawiasz taboret, browary w wiadrze z lodem, pijesz i czekasz kiedy pojawi się pierwszy płomień. Kiedyś miałbym piane na pysku i czerwone oczy w takiej sytuacji. Dzięki lekturze tego forum to bym jeszcze kiełbasę kupił i obserwował jak Rzym płonie. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy czytałem... Ja to po swojemu bym zrobił :)

 

Najpierw otoczenie, swoje mam takie, że nikt nikomu się nie wpieprza, a jesli jakis samiec zauważy podloty (dziewczyna kolegi założyła profil na sympatii i zaczepiała innego ze srodowiska przez neta) o czym ten "poszkodowany" został szybko poinformowany. Poza tym jest jeszcze cos takiego jak jakis tam swój wewnętrzny kodeks, że jeden nie poprawia po drugim :)

 

Całej sytuacji nie znam i nie wnikam, co robiłes dobrze czy źle, za małolata to się nie bawilismy w apostoła tylko wpierdol takiemu z otoczenia i już, i albo on zmienia otoczenie albo Ty ;)

 

a jej ? jakbym spotkał na ulicy to napluł bym na mordę publicznie i powiedział "podoba Ci się, czy smakuję inaczej?" upodlić całkowicie, co z tego że psychikę kobiet znam, że takie są, i co z tego.

 

 

Tu co prawda zdrady nie było, bo to po związku, więc na chłodno jak ją spotkasz potraktować jak scierwo i walić takie towarzystwo.... Jesli ktos wiedział, że z Tobą była i poprawia i frajera z siebie robi (slub..) krzyż im na drogę.

 

 

A odnosnie zdrady powinno być tak, zdrada, na Majdanek spalić żywcem, pare tysięcy istot spalonych by było i moment porządek i walić to jaką mają naturę, momenty by się ponauczały ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.