Skocz do zawartości

Panie z forum wyborczej o naszym forum :>


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Zacząłem czytać, zacząłem się wkur...c... No pomyślałem sobie ze to jest mega chamskie kiedy ktoś wyciąga Twoje zwierzenia i je miesza z błotem. Nie chodzi już o ideologie ze się nie zgadzają z nią. 

Aumakua nie myślałeś żeby zablokować podgląd forum tylko dla zalogowanych użytkowników? Ewentualnie niektóre wątki czy działy... Gdyby ktoś mnie zaczął cytować i to rzeczy które są dla mnie ważne no to bym się bardzo zdenerwował. Ale to tylko moje odczucie

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artem pomyśl sobie w ten sposób. Jest teraz szansa, że staniesz się sławny w świecie kobiet. Nieważne jak będą mówiły, ważne żeby to robiły :lol:

 

Swoją drogą, ciekawe co koleżanki z forum gazety sądzą o swoich koleżankach z netkobiet? "Poszłam z nim do łóżka na pierwszej randce, a on się już później nie odezwał" - "Kochanie masz prawo być wyzwolona i chodzić do wyrka z kim chcesz, a on to pewnie zwykły cham i prostak. Pożałuje tej decyzji, że nie dał szansy poznać się tak wspaniałej istocie jak Ty" :lol:

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Zaprosić na forum emama i uświadomić.
Albo zarejestrować się na tamto forum i uświadamiać.

 

Mnie rozwaliło to :lol: Także uwaga, szykuje się krucjata uświadamiająca nas biednych, pokrzywdzonych przez los niedojrzałych chłopaczków i mizoginów hejtujących kobiety gdzie tylko się da i jak tylko się da :( To na pewno my.

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam sandały i skarpety, dopijam żubra, przeczesuję parówkowatymi palcami tłustą, niemytą czuprynę, spomiędzy poczerniałych zębów wydłubuję resztki najtańszej kiełbasy z biedronki i biegnę po te oświecone, wypachnione trójki i czwórki :>

Jestem królem życia :>

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem, że moje posty będą tak wnikliwie badane przez sztab ekspertów. XD No nic, za namową tych pań zapisałem się dzisiaj do psychologa i przestaję udzielać się w jakikolwiek sposób na forum...

 

Żegnajcie chłopaki, muszę w końcu zacząć żyć jak należy... forum gazety nie może kłamać. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Oceniać mogą jpg. bo z ich opisów kontaktów z żywymi kobietami wynika, że są spięci, podejrzliwi, zakompleksieni, jękliwi, awanturniczy w dość żałosny sposób, bombardują kretyńskimi sms-ami i raczej boją się kobiet. Nic dziwnego, że trafiają do friendzony albo są rzucani. Nawet jeśli laska próbuje włożyć trochę wysiłku w wykrzesanie czegoś sensownego z takiego osobnika, to po pewnym czasie się zniechęca.

 

Przynajmniej mam skodę felicję w gazie dzi**o!

 

EDIT:

 

0030e249e544fc893d94d09d6c893b52.jpg

Edytowane przez GluX
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodząc do tego z dystansem można się nieźle uśmiać czytając te komenty naszych złotych myśli. 

Teksty i argumenty oczywiście klasyka klasyk gatunku :lol:

 

Co to kurwa są w ogóle te ematki? Mamuśki, które mają dzieciaka i jelenia psioczą na prawdziwie wolnych mężczyzn, że ich nie wielbią czy jaki chuj? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dawno przestałem reagować na komentarze osób, które czytają GW i w jakikolwiek sposób są z tym czymś powiązane.

Niech sobie żyją we własnym świecie. Niech wmawiają sobie, że dawanie dupy na pierwszej randce, to wolność - możemy z tego korzystać ;-)
Niech plują na nas samotne, zdegenerowane, stare raszple. Mnie to w ogóle nie rusza. Nie chce mi się wchodzić na żadne strony GW. Jeśli ktoś przeklei tutaj jakąś wypowiedź, to mogę poczytać.

One od dawna gadają to samo. Do znudzenia.

Tak przy okazji...
Mam w pracy taką jedną, która wielbi szechtera i jego grupę. Druga, choć początkowo była dość normalna, powoli zaczyna głupieć. Dziś opłakiwały świnki, które idą na rzeź oraz dzieci w chińskich domach dziecka. Oczywiście obie stanowczo popierają aborcję i eutanazję. Cóż - nie chciałem być niemiły, choć mógłbym jednej z nich dosrać tak, że długo by się nie pozbierała. To jednak jest robota i nie trzeba się hamować.

One mają wyprane mózgi i nie ma sensu wdawać się z nimi w żadną polemikę. Odkąd jestem na tym forum i zacząłem słuchać bossa, mam kompletnie wyjebane na baby. Całkowicie. Z wieloma rzeczami nie zgadzają się ze mną, jednak w swoim czasie same zrozumieją, że to ja mam rację, a nie one.

EDIT:
Wielbiciele GW ciągle powtarzają slogany:

- Polacy mordowali żydów;

- aborcja jest prawem kobiety (a gdzie prawo ojca? czy gdyby ojcem dziecka był Ronaldo, zdecydowałyby się na aborcję, czy może walczyłyby o wysokie alimenty?);
- niemcy, rosjanie i żydzi to najwspanialsze narody na świecie;

- Polska i Polacy są be.


Od dawna trolluję wielbicielkę GW, z którą mam kontakt codziennie w pracy:

- Gdy mówi o zabijaniu świń na mięso: To straszne! Jak można zabijać zwierzątka! Aborcja dla wszystkich za darmo! Człowiek nie jest zwierzęciem, więc można go zabijać bez ograniczeń.

- Gdy wkracza na temat wojny - Mówię, że żydzi mordowali Polaków. Wiele razy nie zorientowała się, że przestawiłem jej wersję. Gdy upiera się, że Polacy mordowali żydów, to pytam wprost - ilu z nich zamordował jej dziadek. To, że on mordował żydów, bo był gestapowskim kolaborantem, nie oznacza, ze wszyscy tak postępowali.
- Kiedy sprawdza prognozę pogody - Zawsze mówię, że to pochodzi z GW i w ciemno mówię, swoją wersję, zupełnie przeciwną.

Bardzo często jest foch, ale mam to w dupie :)


 

Edytowane przez Dobi
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eL3Q napisał:

braciasamcy.pl historia prawdziwa zawarta w gifie:

 

GIF true story


http://kwejk.pl/obrazek/2760955/solidarnosc.html

 

Tak to właśnie powinno wyglądać - męska solidarność, kobity znały by swoje miejsce. 

W realu to ten koleś mógł by dostać wpierdol a nie pomoc od rycerzy za to, że rzuca w damę - jest wobec niej agresywny, potrzebny ratunek!:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Męska solidarność to temat-rzeka. Długo można by na ten temat dyskutować. Mam z tym swoje doświadczenia, przemyślenia.

Przykład pierwszy z brzegu:
Sędzia -samica - od razu wiadomo, że będzie stronnicza i po której stronie stanie.
Sędzia - samiec - jest szansa, że będzie obiektywny. Nikt nie liczy na to, że stanie po stronie mężczyzny. Wystarcza to, że jest obiektywny.

Taka tam opinia adwokata - kobiety.

Dobrze, że jest samcza solidarność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.