Skocz do zawartości

Panie z forum wyborczej o naszym forum :>


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno się tak nie naśmiałem :-) nie jesteśmy rycerzykami, którzy zabiją się wzajemnie, żeby zdobyć pannę, która hartuje miecz komuś innemu, więc jesteśmy źli :-) bracia stulejerze - nasze forum to jądro ciemności internetu. A tak serio - żałosne. Ktoś ma inne podejście do życia to odrazu jazda na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekW napisał:

No nie powinny śmiać się z chłopaka, który boi się kobiet. Chamskie i okrutne. 

 

Spokojnie. Śmieją się ze mnie tylko dlatego, że zwróciłem się o pomoc tutaj. Mój temat stał się argumentem przeciw forum, pozornym potwierdzeniem ich opinii (a skoro dokopali się do mojego wątku, bardzo wnikliwie szukali takich potwierdzeń). Gdybym ujawnił się gdzie indziej, reakcje byłyby zgoła inne.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Nieważne co o nas piszą.

Ważne żeby bez błędu napisali adres strony.:)

 

Genialne:D - http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,162092192,162092192,Bracia_samcy_zlote_mysli_cd_.html

Tow. Generale szukaj dalej, proszę.

Ja mam tylko jedno zastrzeżenie do tego forum.

 

Powinno być: braciasamcy.pl - złote myśli.

A tak ogólnie jest przezabawnie, poczytam w chwili wolnej, dokładnie.

cytat;

"........widzisz w którą stronę ci biedni frajerzy zmierzają",

" ew. twierdzą, że nawet jak jest dobrze w związku teraz, to i tak zaraz będzie źle" - uuuuuuu, zabolało migonę:P

Jak fajnie być frajerem:).

SH.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu część pierwsza, dopiero teraz zauważyłem: http://forum.gazeta.pl/forum/w,567,162085508,162085508,_Bracia_samcy_.html

 

 

hehehhehe dobre z tym sromem, kto tak pojechał? :>>> No i próby zakładania trollokont, ale modzi są już tak wyczuleni że taką laskę od razu zidentyfikują bez problemu :>

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

 

Obstawiam Adolfa :>

 

  

   To była chyba odpowiedź do któregoś z moich tematów.

 

"Bracia w masturbacji":D Dobre to jest.:D

 

Po za tym, moje skromne wpisy zostały zacytowane kilkakrotnie.:D

 

    

 

 

   No właśnie.:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam wyrywkowo te różne komenty na GunWo i mam jedno skojarzenie z poziomem rozumienia ich autorów, tego o czym w większości tu piszemy.

Więc jedzie mój ulubiony sposób ilustracji przykładem:

 

Otóż dostawszy się do LO, dostała się do naszej klasy jedna dziewoja (nie mam pojęcia jakim cudem?!?!). Na jednej z pierwszych lekcji robiła jakieś równanka przy tablicy. No i gdzieś tam jej wyszło, że 5x6 to 56. Matematyk wpadł w lekki obłęd, ale będąc dociekliwym, zapytał jak ona to wymyśliła?

- bo A razy B to AB - odpowiedziała gwiazdka, rozsyłając powabne spojrzenia i uśmiechy. 

Booooom! Umarł na miejscu. Trzymał się za głowę dłońmi, chodził wzdłuż tablicy jak obłąkany, wybuchając co chwilę gromkim śmiechem, który próbował przez grzeczność opanowywać. 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

przecież oni są apoteozą tego, co tak ochoczo omawiają i międlą w setkach postów, są archetypicznymi nazimizoginami z owsianką zamiast mózgu big_grin bogowie, sprawcie, by byli bezpłodni lub samotni do końca życia, takie geny muszą umrzeć, żeby nie zatruwać kolejnych pokoleń...

Ubaw po pachy. :):D

Podoba mi się, że jestem archetypicznym nazimizoginem. I nawet zaklęcia rzucają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ktoś cię opluwa szydzi i prowokuje, pokazujesz mu gdzie jego miejsce (werbalnie lub siłowo, zależy od sytuacji i człowieka) ale to właściwie pomaga tylko w tym żeby przestał, wewnętrznie dalej okazuje brak szacunku, aż w końcu sam potrzebuje pomocy... "szkoda szczępić ryja"

 Są jak grupa dzieciaków śmiejących się z kogoś że nosi okulary, internet ma to do siebie że można pisać co się chcę i na kogo chcę, jakoś nie spotykam takich pyskatych damulek w realu, ale jak niby skoro widzę laski tylko w jpg. :D

 Sugerowanie słabego charakteru facetom przez kobietę która w wieku 30 lat spłaciła połowę hipoteki, sama spłaciła? Czy może dzięki mężowi? Jeśli była w stanie sama spłacić to co ona wie o życiu? hehehe

 

Czy ja się utożsamiłem z tym forum?

 

Edytowane przez Dario
podsumowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bm chciał z tymi kobietami podyskutować na żywo, ciekawe nad czym by się bardziej skupiły, jak mi dosrać czy jak mi dobrać się do fujary.

 

 Mam wybujałe poczucie swojej wartości? :D

Edytowane przez Dario
analiza mojej osobowości
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w realu te laski pewnie oczekują szacunku, tylko ze względu na to że mają cycki i cipkę.

 

"No bo jak to? Samiec mnie nie szanuje i ma inne zdanie ode mnie? Kurwa, cham i nazimizogin"

 

Ps. A życzenie bezpłodności pozostawiam bez komentarza. Świadczy to tylko o zawartości mózgu autorki. Pewnie silikon :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Chyba wzór skróconego myślenia.

 

sK6Rt.png

Bo to jest matematyka poziom zaawansowany. Choć mój fizyk z gimnazjum powiedziałby raczej: "tu się nie wolno śmiać, tu trzeba płakać".

 

Czuję, że "archetypiczny nazimizogin"  szybko stanie się nową gwiazdą chatboxa ;) Pytanie, co będzie następne? Może jakiś naziksenoszowiniświniomizoginochamoprostakorasista?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.