Skocz do zawartości

Piszo o nas na Wizażu :D - i nie tylko.


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy frustraci i stulejosataniści,

 

Pragnę poinformować że zostaliśmy zauważeni na najlepszym forum w historii polskiego internetu, forum Wizaz :wub:. Dokładnie znaleźliśmy się w zacnym temacie o frustratach seksualnych ^_^ Zaczyna się od tego momentu:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=62153356#post62153356

 

Dyskusja trwa jeszcze przez kilka ładnych stron. A co o nas piszą? Zgadliście zapewne. Jesteśmy stulejarzami, gimbusami, obrażamy kobiety, nie wiemy że trzeba szukać żony w bibliotece albo kościele. Jesteśmy biedni, sfrustrowani i żałośni :)

 

Przy okazji oberwało mi się personalnie. Dowiedziałem że jestem trollem, przybyłym z samczego forum? Czemu? Taka kolejność zdarzeń:

-w sierpniu 2015 r. założyłem konto na forum Wizaz, pisałem posty już od pierwszych minut po rejestracji, dokładnie od tego momentu:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=52510638#post52510638

-posty pisałem bardzo sporadycznie, głównie na tematy polityczno-antyfeministyczne

-gdzieś na naszym forum przyznałem że mam konto na Wizaz o nicku "MuchaLibre" (bo to i żadna tajemnica)

-w czerwcu 2016 Marek zapowiedział plany "pozytywnego trolingu" na forum netkobiety:

Wniosek? Niedobry EnemyOfTheState vel MuchaLibre to troll, wysyłany żeby dokuczać biednym Wizażankom. Logiczne, prawda? Cofnąłem się w czasie o rok, niestety na skutek turbulencji przy zaginaniu czasoprzestrzeni coś mi się porąbało w głowie i zamiast na netkobietach, zacząłem pisać na Wizaz :lol:. Co ciekawe administracja forum nie dopatrzyła się żadnego trollingu, żadnego bana przez rok czasu, ino jedne ostrzeżenie za post o ciapatych, a zgłoszeń było, że hej, nawet wiem kto na mnie kablował :)

 

A teraz najlepsze. Wyjaśniła się odwieczna tajemnica Wizażu. Dlaczego to forum ma tak negatywne opinie w necie? Dlaczego kręcą z niego bekę na wszelkich wykopach, kafeteriach i fejsbukach? Otóż Panowie, to jest NASZA WINA. Tam nie ma durnych tematów zakładanych przez kobiety z bzdurnymi problemami. Wszystko to robota męskich trolii. Nawet tematy założone lata temu, zanim powstało nasze forum. Uff, kobiety mogą spać spokojnie. Wyjaśniło się, one wszystkie są idealne, bez wyjątku, wszystko wina chłopów, zwłaszcza tych ze stulejarskiego forum Bracia Samcy :D

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt, że nazwę poprawnie piszą.

Reszta nie ma znaczenia.

"Psy szczekajo, karawana jadzie dalej"

 

Wizażę jest poza moja wytrzymałością nerwową.

Ja spokojny człowiek jestem. Nie mogę się denerwować i stresować. Lekarz zabronił.

:>

 

Modni - jak kamień w bucie, niby mały a wku*wia niemiłosiernie :>

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wątkowi z wizażu obadałem też fanpejdż z fb "beka z samców alfa", też cytowali forumek.

 

 

 

 

Z komentarzy z drugiej wrzutki:

 

-To jakaś smalcza sekta, że mają swojego guru?

 

-Tak.
Zawiązana naokoło Marka Kotońskiego, samozwańczego felietonisty i pisarza "poradników" o tym jak zrozumieć samice.
Założyciela http://samczeruno.pl/ - strony z "felietonami", oraz http://braciasamcy.pl/ - samczo-samcze forum, z którego tematy często tu goszczą.
A, zapomniałabym o radiu samiec, gdzie nawet można posłuchać jego wywodów, w fascynujących audycjach typu "Gdy Twoja Pani lęka się miłości greckiej... wiedz że coś się dzieje"

 

-Hmm... Proponuję napisać projekt ustawy, który zobowiązywałby do informowania partnerek o przynależności do grona odbiorców tych stron. Na takiej samej zasadzie, na jakiej nosiciele HIV są zobowiązani do informowania swoich partnerów seksualnych. W końcu przebywanie z tak kancerogennymi osobami musi być szkodliwe.

 

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

 

Ciekawe.

 

 

Edytowane przez Pogromca_wdów_i_sierot
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Drakon napisał:

Zwróćcie uwagę, że zarówno na Wizażu i forum gazety bardzo duży ból dupy mają o to, że się wspieramy i wzajemnie pomagamy.

 To jest prymarny strach przed solidarnością jąder i biorącą się z tego oczywistą utratą ich przywilejów i profitów.

Skończy się pierdzenie w stołek i trzeba będzie zacząć solidnie zapierdalać - jako ogół.

 

Panie mogą siebie nawzajem opluwać i drzeć koty w sprawach personalnych, ale w kwestiach ich przetrwania są fanatycznie wręcz solidarne. 

 

Dlatego jest taki kwik. Pora się przyzwyczajać, bo będzie jeszcze ostrzej.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że w większości są to zgorzkniałe, samotne, wredne baby. Gdyby miały partnerów, to być może podzieliłyby się z nimi tym odkryciem i panowie sami zechcieliby sprawdzić, o co ich samica ma taki ból dupy :)


Samice boją się, że przez nasze forum i poradniki bossa będzie coraz mniej mężczyzn, których będzie można doić z kasy :)

Edytowane przez Dobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj damskie i rycerskie fora o nas piszą, jutro będziemy w CNN, FOX, wspomnicie moje słowa...:) @Aumakua Ty się lepiej trenuj w wywiadach...

 

A tak na marginesie ten obrazek mozna swobodnie podpiąć pod nasze forum...

 

12647371_1633240013604978_45191243979788

Edytowane przez Assasyn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EnemyOfTheState  TY ekonomiczny socjalno-liberalny - kapitalisto:D

Nie wiedziałem, że masz drugie oblicze:

No cóż od dzisiaj jesteś jak dla mnie: INSTYTUCJĄ:lol:.

 

5 minut temu, Pogromca_wdów_i_sierot napisał:

-Hmm... Proponuję napisać projekt ustawy, który zobowiązywałby do informowania partnerek o przynależności do grona odbiorców tych stron. Na takiej samej zasadzie, na jakiej nosiciele HIV są zobowiązani do informowania swoich partnerów seksualnych. W końcu przebywanie z tak kancerogennymi osobami musi być szkodliwe.

 

Dziwisz się ?

Tak jak napisał Brzytwa, strach przed utrata przywilejów itd. + coraz mniej orbiterów.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie szczególną uwagę na zdjęcia, które wkleił Pogromca. 

 

Boże, udało się wreszcie :> Przechodzimy swoją masą i jakością w nurt internetowy, na razie to delikatny strumyczek... ale może kiedyś morze, ocean nawet? 

 

Czy to nie dziwne? Przekroczyliśmy pewną granice ilości użytkowników - internety nas atakują, Sławek zwariował i histeryzuje latając po sądach, zaczyna się coś mocno dziać. Musimy być teraz silni i trzymać się razem, uważać na Leonów, Sławków, Saintów i całą resztę pasożytów, którym nasz SUKCES stoi ością w gardle.

 

I zapamiętajcie - im więcej nienawiści do nas, tym więcej Braci do nas przyjdzie po pomoc, radę i wsparcie. Niech nas opluskwiają, wyszydzają i obrzucają gównem, ale my spokojnie rośniemy, nie mogą nam zaszkodzić, bezpłatnie nad tylko reklamują. To na energii nienawistników dojedziemy na szczyt. A wtedy my będziemy ustalać warunki gry.

 

Na spokojnie, czekamy, nie walczymy broń panie Boże... wspierajmy w każdy możliwy sposób nasze hejterki, niech swoją energią, czasem i pracą roznoszą DOBRĄ NOWINĘ po całym kraju. 

 

Dziś jesteśmy mało liczącym się forum, pełnym prawych Braci, jutro będziemy potężni. Przybrać szyk obronny i przetrwać... urosnąć. Kochajmy Panie i Białych Rycerzy którzy nas nienawidzą, gdyż będą nas reklamować i wzmacniać swoją energię - aż prawda wygra.

 

A ukoronowaniem będzie w pięknym terenie wielki budynek, nasze miejsce gdzie odprężymy się, będziemy nawiązywać kontakty biznesowe, odpoczniemy, nasycimy się prawdą w czasie prelekcji i wystąpień zagrzewających nas do życia w prawdzie Braci. A na wszystko ja - dyrektor - będę spoglądał radosny i zadowolony. 

 

Nie walczmy z wrogami prawdy, tylko na ich plecach wskoczmy na szczyt. 

 

Boże, ależ czuję wewnętrzną satysfakcję, nie umiem tego nawet opisać :> Jesteśmy męczennikami Prawdy, ale nie skończymy na krzyżu, a zwyciężymy tworząc grupę wzajemnie się wspierającą, pomagającą sobie.

 

 

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

zwyciężymy tworząc grupę wzajemnie się wspierającą, pomagającą sobie.

 

Jesteśmy po prostu pedałami, których skrzywdziły kobiety. Nazywaj rzeczy po imieniu i oddawaj ludziom pieniądze, chamie niedojrzały.

 

:lol:

 

A tak naprawdę - wszedłem w podany link i z prędkością światła stwierdziłem, że to był błąd. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eredin napisał:

 

Jesteśmy po prostu pedałami, których skrzywdziły kobiety.

 

W imieniu loży 30+ pragnę dołożyć słowo "pedofilami"*.

 

* Pedofil - dla sfrustrowanych 30+ każdy mężczyzna w ich wieku lub starszy nie akceptujący ich uwiądu cielesnego ioraz interesujący się młodymi i zdrowymi damami w wieku 18-25. Inaczej - człowiek mający wstręt i małe zaufanie do przechodzonego sprzętu i rupieci.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pogromca_wdów_i_sierot

 

Patrzę na te komentarze kobiet i nie wierzę.

 

1) żadnej bym nie tknął kijem - to co piszą tam to są żałosne 5-6/10 (patrz, wezmę wszystko z rynku co nie ma defektu biologicznego i jakoś tam zarabia)

2) skoro nie mają wartości w wyglądzie to nie słucham dalej (taka odwrotna zasada do tego, jak biedak rozmawia z kobietą i ona go zlewa)

3) argumenty typu: że jest to niepokojące bo wracamy do 39' mam taką odpowiedź

tim-and-eric-mind-blown.gif

 

Reasumując: wypowiadają to kobiety które:

1) są średnie/brzydkie z wyglądu - kolczyki w nosie, ustach + szare myszki ze szkoły co dorwały pracę księgowej w szkole

2) tam nawet nie ma argumentów logicznych - jest tylko nazewnictwo nas i określanie.

 

Tak jak zauważył @Drakon - ból dupy nie o to co tu piszemy, tylko że się wspieramy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mordechaj B'rzyt-wajuż dokładnie wyjaśnił rdzeń problemu. Jest to postępująca erozja sprzedawanej od lat marketingowej papki towaru o nazwie 'piękna, przedsiębiorcza, kochająca Polka okrutnie doświadczana przez niedojrzałego, nieodpowiedzialnego i niezaradnego tudzież ustępującego jej o kilka klas Polaka'. Ponadto jest to kolejny przykład na wzajemną solidarność kobiet w ugruntowywaniu i głoszeniu tez lewarujących pozycję kobiet w społeczeństwie. Wszystko co przeciwko kobiecie - zanegować, zakrzyczeń, wywinąć kota ogonem!!! Wszystko co służy kobietom - wychwalać, wspierać, nagradzać głoszących.

 

Uczmy się od Pań, Panowie bo warto. One są w tym niekoronowanymi mistrzyniami :D

 

S.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa zmienił(a) tytuł na Piszo o nas na Wizażu :D - i nie tylko.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.