Skocz do zawartości

Wizualizacja i autohipnoza i problemy z tym związane


Loder2222

Rekomendowane odpowiedzi

Tak piszę pierwszy temat ponieważ od maja chyba planowałem zabrać się za autohipnozę i dopiero od tygodnia próbuje za pomocą nagrań mp3 i ja odczuwam problem bo mam problem z wizualizacją np gdy mam wejść w trans i wyobrazić sobie  że idę lasem, widzę ognisko itp. Niby sobie wyobrażam (nie tworze nowych raczej tylko na podstawie obrazu miejsca w którym byłem) tyle, że mam odczucie jakby to nie był obraz tak jakbym go widział przed sobą tylko taki urywek(klatka 1 sek). Tak to ma wyglądać? Już pomijam fakt że niektórych nagrań mp3 nie przejdę bo tak jakby o sobie samym nie wiem za wiele bowiem np podać mocne strony,cechy to się zastanawiam czy czasem nie kłamię mówiąc daną cechę. Można by powiedzieć, że nie mam wgl pewności w tym co "mówię w myślach w trakcie transu(tragic!). Zastanawiam się jak to przebrnąć bo tak w sumie jak coś próbować nie znając tak naprawdę samego siebie :) Ktoś miał podobne doświadczenia i wybrnął z tego  albo ma cenne rady? :) . Mam zamiar też spróbować bezpośrednich rozmów z podświadomością chociaż nie jestem tego na 100% pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym nagraniem jakie odsłuchałem, było od Paula mcKenny,

wtedy nie wiedziałem prawie nic o podświadomości itp. tematach.

Też trzeba było sobie wyobrażać różne rzeczy i też miałem z tym problem.

Na następny dzień i tak odczułem moc, moje nastawienie zmieniło się diametralnie.

Trwało to w sumie przez kilka godzin, a potem słuchanie tego nagrania przestało przynosić efekty.

 

Myślę, że nie powinieneś się wysilać w wyobrażeniach, niech wszystko dzieje się samo.

Nie musisz się na tym skupiać. 

 

Słuchałem wielu nagrań tego typu i stwierdzam, że z czasem wyobraźnia się pobudza. 

 

Co do mocnych cech, to moim zdaniem, wszystko co przyjdzie Ci do głowy automatycznie, 

jest w pewnym sensie prawdą, także jak mówisz sobie, że np. Jesteś pewny siebie,

to znaczy, że w pewnych sytuacjach rzeczywiście tak jest, albo masz w sobie potencjał ku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.