Skocz do zawartości

Dwu-trzydniowy zarost ,,na stałe''


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim.

 

Krótko i na temat:

 

Nie lubię być zarośnięty na twarzy i również nie do końca się widzę w formie ogolonej. 

 

Taki dwu-trzydniowy zarost pasuje mi wg mnie najbardziej, ale chciałbym go utrzymywać stale. W obecnej sytuacji musiałbym się golić po kilku dniach po czym znowu czekać, w związku z czym oczekiwany wygląd miałbym ,,na raty''.

 

Czym najlepiej strzyc brodę? Macie jakieś propozycje?

 

Jestem całkowicie zielony w tym temacie, bo całe życie korzystam jedynie ze zwykłych jednorazówek (podobnie sprawa ma się z dziewczynami, hehe, taki żart nocny) 

 

Z góry dzięki. 

 

Chodzi mi o coś takiego jak ma jeden z moich ulubionych aktorów

 

jason_statham_look_face_actor_celebrity_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz sobie "trymer do brody" i szukaj. Za kilkadziesiąt złotych kupisz. Ustawiasz sobie później jeden zakres i golisz. Trzeba jednak popracować nad techniką, żeby wszystko równo było. Trymerów jest od zajebania. Od siebie polecam Philipsa elektryczne, w tym trymery do brody. Trochę zapłacisz, ale produkt solidny. 

 

Poza tym całkiem fajne podejście :)

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz w tygodniu jadę całą głowę maszynką do włosów ustawioną na 1 stopień, nie wiem ile to mm ale dość malutko, a potem co 2 dni przycinam wąsa tylko, a maszynką jednorazową ogarniam kontur co 2-3 dni;

a co trzy tygodnie to i małego i pachy przy okazji ciachnę. 

 

Plus jest taki, że zawsze świeżo wyglądasz.

Edytowane przez radeq
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo na Pepa Guardiole

 

Taka sama długość zarostu jak włosów na twarzy- goli twarz i głowę odrazu, wszystko na raz, ja obcinam zarost zwykłą maszynką do golenia włosów raz na tydzień, na 2 tygodnie( myślę że on też tak robi)

Po pewnym czasie dochodzi się do niezłej wprawy i trochę kasy z 15 zł zaoszczędzone

Jak się ma zakola albo rzadkie włosy  to nie ma co kombinować chyba że się chce wyglądać jak nergal, co jest średnio atrakcyjne...

 

Pozdrawiam

 

Znalezione obrazy dla zapytania pep guardiola

 

   Znalezione obrazy dla zapytania Nergal włosy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie taki zarost noszę. Zwykłą maszynką praktycznie nigdy się nie golę. Trymer do brody bez tej nasadki do ustawiania długości. Raz na kilka dni używam i jest OK. Polecam taki co ma wbudowany pochłaniacz na włosy, nie syfi tak bardzo :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od zawsze mnie wkurwiało golenie do zera bo potem na szyi robiła się wysypka i nie ważne czy maszynka była nowa czy 3 razy użyta. Postanowiłem się przesiąść na zwykłą maszynkę do golenia włosów. Kupiłem za 80 zł AEG marka i jadę bez żadnej nakładki co 2-3 dni. Jest to szybsze niż golenie tradycyjne i nie zostawia żadnych niedociągnięć jeśli odpowiednio dbamy o sprzęt. W wyniku mamy 2-3 dniowy zarost praktycznie przez cały czas. Zwykłą maszynką jedynie sobie dogalam żeby prosto wyszło. Jak na razie od 3-4 miesięcy to robię i zero problemów, zawsze świeży zarost. Polecam każdemu kto miał taki dylemat :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Aumakua napisał:

A może wąs zapuść? A może wszyscy Bracia powinni być pod wąsem?

 

A widziałeś kiedyś niedojrzałego emocjonalnie gówniarza, dzieciucha, szczyla z zarostem? Że niby mamy zacząć prawdziwych facetów udawać ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

 

A widziałeś kiedyś niedojrzałego emocjonalnie gówniarza, dzieciucha, szczyla z zarostem? Że niby mamy zacząć prawdziwych facetów udawać ? :P

 

Tobie w mercu by się przydał wąs, nabrałbyś powagi... jeszcze laczki, brązowa skóra i skórzana, brązowa saszetka na palcu - wtedy byłbyś moderatorem z prawdziwego zdarzenia, miałbyś wielki szacun u "naszych" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam coś takiego:

http://www.philips.pl/c-p/QT4015_16/beardtrimmer-series-3000-trymer-do-brody-i-zarostu

 

Kupiłem z rok temu, żeby wypróbować, jak w ogóle taki sprzęt się sprawuje, i jestem zadowolony. Z jednorazówek od dawna nie korzystam, a wcześniej męczyłem się maszynką do włosów, więc była to miła odmiana. Trymer jest lekki, poręczny i ładuje się w niecałą godzinę (zwróć na to uwagę, bo wiele modeli trzeba ładować ładnych kilka godzin). Ale jajek nie polecam tym strzyc bez nasadki :lol:.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak będzie wyglądał taki zarost 2-3 dniowy zależy od karnacji ;). Wiadomo, że jak ktoś jest brunetem to mu szybciej rośnie :D. Jak ktoś ma inną karnację, po 2-3 dniach mało co widać zarostu. Indywidualna sprawa.

Ja tam tradycjonalista - maszynka do włosów bez nasadki i efekt "drapania" zachowany :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mosze Red napisał:

 

A widziałeś kiedyś niedojrzałego emocjonalnie gówniarza, dzieciucha, szczyla z zarostem? Że niby mamy zacząć prawdziwych facetów udawać ? :P

Jako nazi - mizogini to chyba pasuje taki wąs jak Adolf H ;)

Co do tematu to najlpiej będzie kupić trymer, tak jak bracia radzą. Golisz co kilka dni i jest spoko efekt. Tylko nie oszczędzaj na zakupie bo się później tylko owkoorwiasz. 

Poza tym, jak tylko do brody to trymer, nie polecam tzw urządzenia do stylizacji z Philipsa z wymiennymi końcówkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak napisal @radeq - maszynka do wlosow. Pierdol trymery do brody, chyba ze masz gesty zarost i w jednym kierunku a nie jak johnny depp - pizdeczka po 5 wlosow w kazdym kierunku. Brode gole maszynka ustawiona na 3mm, pod zuchwa, na linii policzkow i po obu stronach wasow - maszynka jednorazowa. Udaje mi sie uzyskac cos takiego (tylko bez koziej piki pod ustami):
c6da3654d0876e6d411b2a11fe35e601.jpg

 

Dlugosc ok, zarysowuje twarz, widac ze dbasz o zarost, nie jebiesz sie codziennie i nie chodzisz z pryszczatym ryjem od tanich maszynek. Ja mam bardzo twardy zarost i zadne gillety nie daja rady - chodzilbym z kropkowanym ryjem caly czas. Kobitka nie narzyka, w cipke i uda nie drapie. Stathama broda jest moze ok wizualnie, kobiety maja mokro na nia, ale drapie jak jasny chuj i troche wiecej ostrej czulosci i dostaniesz kopa bo laska cala czerwona od otarc.

Baby - pelne sprzecznosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eredin napisał:

Nie chodzi o niewiasty tylko o moją satysfakcję. ;)

 

@greturt - jak się nie ogolę tydzień, to wyglądam niemal identycznie jak ten gość na zdjęciu. 

 

Maszynką do włosów nigdy się nie mogłem równo ogolić, mam nierówny ryj chyba. 


To jak masz taki zarost to idealnie. Maszynka bez problemu. Tylko nie kupuj jakiejs najtanszej, tylko w miare komfortowa. Przy takim zaroscie max 2x w tyg ogole ryj. Jednorazowka w zaleznosci czy chce dobrze wygladac czy nie, bo po 3dniach juz zaczyna wygladac to nieestetycznie.

Polecam takie brody. Ponadczasowo modne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.