Skocz do zawartości

Powitać :)


zraszacz888

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wielce Szanowne Towarzystwo Należących do Wyższej Kasty Użytkowników Internetu :) Przyłączam się do sekty . Swoją wędrówke ku oświeceniu i osiąganiu wyższego stanu ducha ,  oprócz czytanych tekstów Guru , wspieram obecnością tutaj . Jeśli chodzi o pozostałe prozaiczne tematy , to mam ochotę troche popisać , popierdolić o głupotach jak i o poważnych sprawach , poczytać wzniosłe , poważe i odkrywcze rzeczy oraz  zażarte dyskusje na temat żarcia , picia i seksu   . Również chce poprawić swa pozycje społeczną dzięki obecności na tym forum . Co do mnie - 25 lat , na emigracji , płynny w poglądach i przekonaniach , fizjoterapeuta , fan sportów walki  . Przeżywam dylemat osobowściowy gdyż , będąc częściowo rasistą , odczuwając dume z niezwykłych osiągnięć białej aryjskiej rasy odkrywców , mam ochotę na murzyńską cipke :) Oprócz tego deklaruje gotowośc do pomocy przy osiąganiu orgazmów (przy okazji również własnych ) miłym paniom w kategoriach od małolatek po MILF . Dziękuję i pozdrawiam szanowne grono :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.