Skocz do zawartości

Alternatywne wykorzystanie ezoterycznego niekoniecznie kochanka


Eredin

Rekomendowane odpowiedzi

Pochwalony.

 

Postaram się krótko i na temat. Tak sobie myślę o tym ezoterycznym kochanku (audycję przesłuchałem tylko raz od razu jak się ukazała, więc jak coś mylę albo czegoś nie pamiętam to mnie naprostujcie) i zadaję sobie pytanie: czemu miałby to być tylko kochanek?

 

Czemu by wykorzystywać to zjawisko jedynie do ,,załatwiania'' sobie ,,akcji'' z panną?

 

Czy nie dałoby się użyć tego do innych celów? Skoro zasadą działania jest kontakt z duszą drugiej osoby, to być może mamy nieograniczone możliwości?

 

Np. zyskanie czyjejś przychylności, co może poskutkować zakończeniem kłótni, wejściem w korzystne interesy lub po prostu zyskaniem interesującej znajomości.

 

Kłócimy się z dobrym kumplem (ja się nie kłócę z ludźmi ogólnie niemal wcale, ale taki przykład), nie znajdujemy racjonalnego rozwiązania problemu - używamy ezoterycznej pomocy, kumpel dostaje sygnał od duszy, że nie warto, tworzą mu się pozytywne odczucia związane z nami, sam wyciąga rękę na zgodę...

 

Albo kwestia interesów, jakiś ,,partner biznesowy'' dostaje od duszy do zrozumienia, że z nami będzie warto - nie wie czemu, nie potrafi tego wytłumaczyć, po prostu to ,,czuje'' - plany wypalają i czeszemy kasiorkę aż miło.

 

I teraz pytanie: jestem naiwny i sobie za dużo wyobrażam, czy może jest coś takiego możliwe?

 

 

Edytowane przez Eredin
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź pozdrowiony ;),

wydaje mi się, że nie tyle dusze kontaktują się ze sobą, co podświadomość( która notabene funkcjonuje jako pośrednik między duszą, a umysłem).

Z duszą/duchem mamy nikły kontakt na poziomie świadomości. Ale rozmowa, wpływ na swoją podświadomością przynosi zaskakujące efekty np. chciałem wyjść nad okoliczny zbiornik wodny dla zrelaksowania się, nagle dostaję wiadomość od kumpla, czy jestem zajęty, bo też ma taką potrzebę.

Ps. Polecam zapoznanie się z lekturą Otha Wingo "Podręcznik Huny". Powyższy temat porusza i zawiera kwestie związane z działaniem tego mechanizmu, na dodatek sporo praktycznych ćwiczeń zostało w niej ujętych.:)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.