Skocz do zawartości

Seks z matką kolegi


WOLAND

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś dwa tygodnie temu zdarzyła mi się pewna historia.

 

Rzecz zapowiadała się niewinnie.Widywałem pewną kobietę(po 40 lekko)w osiedlowym sklepie,czasami też w pobliskim parku,zawsze była dobrze ubrana,makijaż delikatny plus te jej ruchy kobiece.Od samego początku zaczęła mnie kręcić.

Pewnego pięknego popołudnia postanowiłem działać w myśl zasady co będzie to będzie i jak nie spróbuje to będę żałował tego.Od słowa do słowa umówiliśmy się na kawę.Rozmawiało nam się dobrze co zaowocowało drugim spotkaniem i tu poszedłem na całość mówiąc-''co będziemy łazić po kawiarniach,zapraszam Cię do mnie napijemy się winka na spokojnie'';). Wiadomo jak to się skończyło-dobrym seksem.

 

Po tygodniu ustawiłem się na piwko z kolegą,to co ujrzałem wbiło mnie w ziemię-podjechał pod pub z dziwnie znajomą kobietą,jak się okazało to była jego mamuśka,a zarazem milf z w/w akcji:D

 

Teraz mam dylemat poważny co jak ona będzie chciała to powtórzyć-skusić się czy dać sobie spokój licząc się z tym,że może w przyszłości to się wydać.

 

Jeśli w złym dziale umieściłem post,proszę o przeniesienie go w odpowiednie miejsce.

Edytowane przez WOLAND
Rozpoczęcie tematu z małej litery
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę tę odpowiedź, bo dział "Konfesjonał" źle wygląda, kiedy ma 666 postów :lol:.

 

A wracając do tematu: jeśli nas nie wkręcasz, to niezła historia :D. Nie czujesz obiekcji na myśl, że pukniesz mamę kumpla, czy boisz się tylko draki, jeśli się wyda? 

 

Słusznie zakładam, że kolega z 10 lat mniej od Ciebie? Czy może mamuśka wcześnie zaciążyła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mosze Red napisał:

To ty teraz już nie kumpel, może wołać do ciebie tato :P

 

Tylko żeby kieszonkowego nie wołał przypadkiem:P

 

10 godzin temu, melanger napisał:

@WOLAND

Z ciekawości, ile masz lat?

 

Trzydziestka mi stuknęła w tym roku

 

9 godzin temu, Terteus napisał:

A wracając do tematu: jeśli nas nie wkręcasz, to niezła historia :D. Nie czujesz obiekcji na myśl, że pukniesz mamę kumpla, czy boisz się tylko draki, jeśli się wyda?

Słusznie zakładam, że kolega z 10 lat mniej od Ciebie? Czy może mamuśka wcześnie zaciążyła?

 

Jedyne czego się boję to właśnie to,że się może wydać,a obiekcje hmm,trochę mnie to by mogło gryźć -sprawa do przemyślenia gruntownego

Kolega ma 24 lata,więc nie zdziwiłbym się,jeśliby wcześniej zaciążyła,koło 50 raczej nie jest:blink:

8 godzin temu, Zerwito napisał:

@WOLAND Ty wariacie ;) myślałem, że takie historie to tylko w amerykańskich komediach. A tu proszę :o korzystaj, ale miej świadomość, że potem może być ciężko kumplowi spojrzeć w oczy haha 

 

Jeszcze od tamtej pory się z nim nie widziałem,na tą chwilę bardziej się z tego śmieję niż rozmyślam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WOLAND napisał:

Jedyne czego się boję to właśnie to,że się może wydać,a obiekcje hmm,trochę mnie to by mogło gryźć -sprawa do przemyślenia gruntownego

Tylko przemyśl to górną głową :lol:.

 

Wcześniej myślałem, że jeśli mnie kiedyś trafiłaby się okazja przetrzepania kabzy milfowi, to pewnie bym się skusił z ciekawości, ale teraz, po przeczytaniu Twojej historii, to bym się zastanowił 2 razy. Świadomość, że rucham matkę kumpla jest niefajna, ale absolutnie Cię nie potępiam, bo wiem, jak to jest chcieć czegoś takiego. Parę lat temu miałem kolegę, którego mama, młoda i ponętna rozwódka, zawsze kręciła tyłkiem i wypinała się, kiedy go odwiedzaliśmy. W końcu jej syn się wkurwił i powiedział: "przestań się tak wypinać, bo chłopakom staje" :D.

 

Miej świadomość, że kumpel może szybko zmienić zdanie zarówno o Tobie, jak i o niej. Z drugiej strony, gdyby się dowiedział, to raczej nie przekazałby tego dalej - ja nie chciałbym się chwalić, że moja matka puszcza się z moim kolegą. Ale z nim nie wiadomo.

 

Ech, i znowu potwierdza się zasada: "gdzie się mieszka i pracuje, tam się chujem nie wojuje". 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałeś to Cie rozumiem ona chciała ty chciałeś wiesz, to już cie nie rozumiem. Trzeba mieć zasady a nie myśleć ze jak ktoś nie ma to i ja nie mam. Myślisz ze dlaczego one tak łatwo zdradzają bo maja okazie dzięki takim jak ty. Nigdy nie czepiaj się kobiety zajętej świete prawo prawdziwego samca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szacun za akcję  :D Może zmień nick na Stifler :D  ;)    Ale to jest jak z zasadą "nieznajomość prawa nie usprawiedliwia" tak samo jest z kobietami(matki, żony, córki) kolegów...

O ile należą się brawa za działanie to za ruszenie matki kolegi to nie zdziw się jak szacunek na mieście wśród znajomych opadnie wprost proporcjonalnie... Bo o ile dla kolegi to nie jest powód do dumy że mu matkę przeorałeś to im mniejsze miasto tym i tak większa szansa że kiedyś wyjdzie a wtedy u niego i jego kolegów możesz mieć darmową galę MMA ;) Oczywiście nie życzę bo nie miałeś wiedzy ale no wśród samców powinno być jakieś minimum lojalności(dlatego przegrywamy w świecie z kobietami bo one za sobą stają a my nie) i kobiet przyjaciół się nie rusza...

Edytowane przez Krzysiek1991
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Terteus napisał:

Miej świadomość, że kumpel może szybko zmienić zdanie zarówno o Tobie, jak i o niej.

 

Uknułem pewien plan w głowie-wiem gdzie kumpel mieszka,więc kiedy będzie w pracy to ją odwiedzę,ciekaw jestem reakcji:P

 

16 godzin temu, Krzysiek1991 napisał:

Może zmień nick na Stifler :D  ;)

 

Mama Stiflera to chyba marzenie każdego faceta,szkoda,że tylko marzenie:D

 

20 godzin temu, Gruby Grubas napisał:

Też bym tak chciał.

 

A masz w głowie poukładane to,że to jakby uprawiać seks z rówieśniczką matki własnej?pożądanie seksualne to jeszcze nie chęć zrobienia tego.Wszystkim co chcą zabawiać się z tzw.MILF-ami radze nie rzucać się od razu na głęboką wodę bo może być rozczarowanie.Wiadomo,większość z nich to rozwódki co łączy się z tym,że mają przeoraną psychikę,a w rozmowie z nimi jesteś tamponem emocjonalnym-zasypują swoimi problemami,narzekanie na byłego męża itd.

 

Jeśli ktoś nie miał do czynienia ze starszą kobietą nawet o te 5 lat to niech Milf-y  zostawi w spokoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu powiedziałem synowi, że jeden mój kumpel stuka swoją panią od angielskiego (bierze prywatne lekcje).

Na co mój syn powiedział, że ten mój kumpel (osoba znana w okolicy) chodzi na angielski do matki jego kolegi z klasy.

Jaki ten świat jest mały. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milfy sa super. Dzisiaj to zrobilem z milfem (44) na firmowej. Pierwszy raz zobaczylem jak to jest gdy ma `silikony`.. cale szczescie że z innego regionu jest, ale juz zapowiada dywersje do mnie na odwiedziny... niech bedzie chciałem sie pochwalić.

 Niemniej wrażenia jak sie domyślam miałeś niezle ale domyslam sie też, że zapewne moralniak bedziesz miał po tym jak bedziesz sie widział z kumplem. Więc to nie pociągnie za długo, albo ona albo kumpel. Jakkolwiek to brzmi :D

Edytowane przez Kamil0s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym odpuścił. Kumpel to kumpel. Ja się zawsze staram kierować jakąś moralnością stąd ani sióstr, ani byłych dziewczyn ziomków w życiu nie ruszę. Może jestem za młody na zainteresowanie wśród mamusiek ale jeżeli to mama kumpla to też jest dla mnie nie do ruszenia. Nie rób drugiemu co tobie niemiłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.