Skocz do zawartości

Koszulka, bluza z napisem "samiec".


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, jak w tytule - chciałbym zrobić sobie do chodzenia po domu taką koszulkę z napisem samiec, a może i logo pierdolnąć nasze? Na dwór w tym nie wyjdę, ale chociaż będę dawał świadectwo swej misji kotom, żabom, ptakom i Fionusi.

 

Gdzie by to zamówić, żeby mi wysłali do końca tygodnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Silny napisał:

Bracia, jak w tytule - chciałbym zrobić sobie do chodzenia po domu taką koszulkę z napisem samiec, a może i logo pierdolnąć nasze? Na dwór w tym nie wyjdę, ale chociaż będę dawał świadectwo swej misji kotom, żabom, ptakom i Fionusi.

 

Gdzie by to zamówić, żeby mi wysłali do końca tygodnia?

 

Jak zaczniesz video nagrywać, a nie tylko audio to powinieneś w takiej koszulce występować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Mam układ z właścicielem pracowni drukarskiej. Robi wszystko, od banerów, poprzez książki, do nadruków na odzieży.

Opracujcie wzór zapodam temat, będzie tanio na dobrym materiale. Podejmę temat, wyłożę kasę, Wy mi zwrócicie w zamówieniach.

Tylko proszę o wzór graficzny. Popracujcie nad tym.

 

Ps. @Voqlsky, Twój projekt graficzny odnośnie Samczej wódy idzie niedługo na tapetę, edycja limitowana.:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.