Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Nie wierzę :D Oglądam, ale nie wierzę :D Dziwne uczucie :o 

1 minutę temu, dr Mordechaj B'rzyt-wa napisał:

Nagrodę za Komentarz Miesiąca otrzymuje użytkownik @Eryk.

Z tego miejsca chciałbym podziękować mim rodzicom za wsparcie. Wszystkim kolegom i samczej społeczności, którzy mi kibicowali no i mojej wyimaginowanej dziewczynie, która po imprezie rozdania nagród zrobi mi loda. ;)

• Like 15

" 4. Pojawiły się męskie odpowiedniki samic, tzw. „piękni” („beautiful ones”). Samce te nie wykazywały żadnego zainteresowania samicami, jak równiez nigdy nie brały udziału w jakichkolwiek konfliktach. Ich zachowanie sprowadzało się wyłącznie do picia, jedzenia, spania, jak również dbania o własny wygląd (np. czyszczenie futerka, czy nieangażowanie się w walki – brak blizn). "

Edytowano przez Inny i Wyjątkowy
  • Like 15

Cytat z podręcznika do historii, rok 2036

"Nadszedł ten dzień gdy przyszło nam stanąć do walki a wtedy z dumą wyciągnęliśmy lusterko i błyszczyk"

• Like 1

41 minut temu, Długowłosy napisał:

Prezentowany osobnik jest ucieleśnieniem tego, do czego ma doprowadzić oddanie steru cywilizacji w ręce kobiet.

Czy można go nazwać jeszcze samcem?-chyba jednak wolałbym aby na świecie nie było kobiet niż takie osobniki pałętały się i oddychały tym samym powietrzem co ja B)

Edytowano przez WOLAND
zbędne powtórzenie

Gdyby nie to, że młodzian na filmiku to cipa, to dawałbym mu ogromne szanse ruchania i zainteresowania ze strony dziewczyn :D

A tak? Nawet dla Trynkiewicza za stary ...

• Like 2

Ja kibicuje potajemnie takim pierdolnikom, niech będą w parach, nie będą sie rozmnażać i wyginą, natura odgarnie ziarno od plew :) mogę pomóc jak coś :)

A tak ogólnie chłopaki, to ja nie wierze w to co oglądam...

Allah Akbar! :)))

Edytowano przez Assasyn
  • Like 2

Ogólnie to UJ w to wbijam :) Ale myślę, że w życiu tego chłopca zabrakło gdzieś ojca i zwykłych męskich twardych reguł :)

Może to głupie ale doceniam w jakiś sposób, że mój stary miał twardą rękę do mnie. Kiedyś tego nie rozumiałem i wyklinałem go w myślach ale po czasie człowiek widzi co się dzieje z życiem młodego człowieka w którym nie ma reguł. Jest wiele odchyłów. Abstrahując tutaj od jego orientacji bo nie wiemy do końca jaka jest chociaż można się domyślić.

Dlatego też tak ważne jest to forum i kreowanie odpowiedniego modelu samca. Bo gdy go nie ma stery przejmują kobiety które nie potrafią z racji swojej natury zastąpić samca i dzieją się takie rzeczy w wychowaniu dzieci.

Cały dzisiejszy świat zmierza do zacierania granic/reguł/różnic tylko tak się nie da. Ponieważ to wbrew naturze i istocie świata.

Edytowano przez infamous
  • Like 1

@Eredin chciałeś napisać:

567c496798_pedaly.jpg

A szczerze? A niech sobie życie, niech się spełnia, niech sobie tworzy. W czasach w których żyjemy mamy wysoko poprzeczkę postawioną, jeśli chodzi o nauczenie się NIE OCENIANIA INNYCH. Naprawdę jest to strasznie trudne jak tu co krok takie akcje prowokacyjno-jakieśtam, gendery i inne zboczenia, albo właśnie moda na zniewieściałych facetów.

2 minuty temu, infamous napisał:

Ale myślę, że w życiu tego chłopca zabrakło gdzieś ojca i zwykłych męskich twardych reguł :)

Wielu obecnych mężczyzn rola ojca przerosła. To co będzie, gdy "facet" z filmiku zabierze się za wychowywanie swojego następcy?

249626_koniec-jest-bliski.jpg

• Like 1

On znalazł niszę i wbrew pozorom może na tym hajs robić :D.

W branży makijażu ma dostęp do wielu atrakcyjnych kobiet :D.

Nie oceniajcie...

• Like 1

Ło kurwa co to jest za pokemon, ma chyba siłe niszczenia umysłu CP over 9999.

Edytowano przez Qsiorz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez MoszeKortuxy
      https://www.wprost.pl/swiat/10113119/nietypowy-trend-podbija-instagram-brwi-w-ksztalcie-butow-delfina-i-syrenki.html
      Dziewczyny! Nowy makijaż! Najpopularniejszy trend na instagramie! Już zrobiłyście sobie taki makijaż?  Jeśli tak to piszcie! Jeśli nie to też piszcie co o tym sądzicie!

Na popularnym portalu społecznościowym pojawił się nowy trend. Internautki zamieszczają zdjęcia z nietypowo wyglądającymi brwiami.
      Jak opisuje „Daily Mail”, w mediach społecznościowych pojawiło się ostatnio wiele trendów dotyczących brwi. Internautki publikują zdjęcia przedstawiające, w jak wymyślny sposób regulują lub dorysowują tę część twarzy. Najpopularniejszym trendem dotyczącym nietypowych brwi są obecnie wysokie buty.

Obróbka cyfrowa
      Zdjęcie z taką brwią opublikował na Instagramie profil SkyzEditz, na którym często pojawiają się także fotografie celebrytów lub kobiet, które przodują w modzie jeśli chodzi o regulację brwi. Co zadziwiające, zdjęcie, które cieszy się dużą popularnością nie jest efektem sprytnego makijażu. Brew w formie buta na wysokim obcasie powstała w programie komputerowym.

Internauci podzieleni
      Część internautów stwierdziła, że brwi w postaci butów to wymysł, a osoba z taką stylizacją wygląda jak zdesperowany klaun. Inni z kolei komentują, że taki wygląd jest kreatywny, a opublikowane zdjęcie jest po prostu swego rodzaju żartem. Szczególnie, że profil SkyzEditz słynie z zamieszczania materiałów, na których wizerunki gwiazd i tzw. influencerów są poddawane cyfrowej obróbce.
    • Przez Pozytywny
      Witam Braci.

Być może wiecie od swoich samiczek, że od kilku dni jest promocja w drogerii Rossmann na kosmetyki do makijażu.
      Ja dowiedziałem się przypadkiem przechodząc obok jednego z nich jeszcze przed otwarciem.
      Zaciekawił mnie tłum tychże właśnie istot, czekających na otwarcie. Od młodych do tych bardziej, że tak się wyrażę poprawniej politycznie, "dojrzałych"
      Dopiero później zauważyłem plakat informujący o tym jakże genialnym promo dla samic.
      Oczywiście chyba nie muszę pisać co się tam działo, walka o najlepsze produkty, przepychanki, kolejki jak za komuny której nie doświadczyłem, burdel i puste półki.
      Wyzywanie pracownic, że nie nadążają z wykładaniem towaru i kasowaniem produktów na kasie.

To zjawisko właśnie natchnęło mnie do napisania tego wątku.

Zwykło się mówić o kobietach, iż są płcią piękną.
      Jak zatem ma się to do całej masy używanych przez nich "ulepszaczy urody".
      Czy kogoś kto niemal całe swe dorosłe życie, musi wydawać kupę kasy i marnować codziennie ogromne ilości czasu aby być zdolnym do wyjścia na ulicę, można nazwać pięknym?

Wszelkie reklamy w TV i gazetkach są skierowane do kobiet właśnie. Rynek kosmetyków to miliardy dolarów.
      Czy naprawdę płeć piękna potrzebuję takiej ilości kosmetyków żeby być piękną?

Sam nie mam nic przeciwko makijażowi u kobiety jeśli jest to makijaż podkreślający urodę a nie maskujący niedoskonałości.
      Są samiczki które mogą się tym pochwalić, iż wystarczy im delikatne maźnięcie tuszem czy kredką i wymiatają.
      Niestety większość jest takich która straszy i bez spędzenia co najmniej godzinki przed lustrem, nie odważą się wyjść do ludzi.

Jakież to szczęście drodzy Bracia, że nas takie problemy omijają. Nie musimy wydawać ogromnych ilości pieniędzy, żeby wyglądać wyjściowo.
      Nie marnujemy po kilka godzin dziennie na oszukiwanie siebie oraz ludzi.
      Nam wystarczy grzebień i szczoteczka do zębów

Kto zatem jest prawdziwą płcią piękną?

• Przez deleteduser10
      zapraszając takiego gościa do studia...przyznam szczerze, że dla mnie to jest chore i zaiste żyjemy w jakimś lewackim obłędzie.

A wasza opinia?

Spójrzcie również na te przyjazne i pełne aprobaty komentarze...większość pochodzi od kobiet. Moja teoria o czerwonych pająkach kolejny raz się potwierdza.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.