Skocz do zawartości

Tekstylno - graficzna pasja Voqulskiego :>


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam fabrykę  potrzebna kasa   LINK FILM

 

1)

 w1_zpsbyuhkddc.jpg

2)

w2_zpsk5v90geq.jpg

 

3)

PSYCHODELA_zpsckkaqhvh.jpg

 

4)

fab3_zpsdhhtxxjy.jpg

 

 

Inne...

 

5)

 

 

Jeżeli tylko koszulki to twen post można skasować 

5) Projekt strategiczny 

wooda_zpsxkkaho8p.jpg

 

6)

Magazyn1b_zpsy2y45wtm.jpg


7)
Magazyn-2b_zps8vcb7wmy.jpg
8)
mag2bw-samcze_zpskqif1i1c.jpg
9)
mag-samcze1_zpscxuxxpin.jpg
10)
1perfum_zpsdguavzqi.jpg
 

11)

Gen%20Marko_zpssbjrjyeo.jpg


12)
autko_zps8ghcrpgy.jpg

 

13)
radio-sam_zpszvvbvgv2.jpg

 


14) xD
general-mundir23bramka1_zpsgo1yetrb.jpg

Edytowane przez Voqlsky
  • Like 28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfumy naszej sekty będą miały jeden ważny cel - uchronić nas od kobiet. Będą więc linie perfum "gówno", "mocz", "bąk", "pot spod skrzydła" i wiele innych. 

 

Jako honorowy założyciel sekty, oddam próbki do perfum, które zdobędą świat :>

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voqlsky mam prośbę, zrób proszę (jeśli masz czas i ochotę) taki projekt koszulki, żeby  urwało widzom łeb z karkiem :> ale tak wiesz, żeby nie było obciachu, subtelnie ale z jajem, sam nie wiem - może napis samiec jakiś fikuśny? I żeby ten Twój ziom co go podałeś mi to zrobił.

 

W podzięce zamówię dwa ciuchy i jeden ja drugi dla Ciebie, pasi? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha :D , to czysta manipulacja i wkręcanie  teraz jak mi się nie uda zostanę  strącony do kazamatów ...

P.S to ta strona to Kolega tam zamawiał koszulki 

P.S 2 Jeżeli to jest ta cała"piwnica" to ja dziękuję ... a miało być tak pięknie wino,dziewczyny,kasa..... B)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Voqlsky napisał:

Hahahaha :D , to czysta manipulacja i wkręcanie  teraz jak mi się nie uda zostanę  strącony do kazamatów ...

P.S to ta strona to Kolega tam zamawiał koszulki 

P.S 2 Jeżeli to jest ta cała"piwnica" to ja dziękuję ... a miało być tak pięknie wino,dziewczyny,kasa..... B)

 

 

Za karę jak nie zrobisz projektu, oddamy Cię pewnemu Wielkiemu Człowiekowi z Częstochowy na dwa tygodnie na zajęcia z marketingu... wiem, bestialskie okrucieństwo, ale taka motywacja potrafi zdziałać cuda :>

 

 

A tak troszkę poważniej, ciekawi mnie czy zapach świeżo zabitego zwierzęcia pobudziłby seks i euforię w mózgu kobiety? Przecież miliony lat taki zabity zwierzaczek musiał budzić wielką radość, skóry na ciuchy, jedzenie, broń z kości, kondomy z jelita i pewnie masa innych zastosowań.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Silny napisał:

Perfumy naszej sekty będą miały jeden ważny cel - uchronić nas od kobiet. Będą więc linie perfum "gówno", "mocz", "bąk", "pot spod skrzydła" i wiele innych. 

 

Jako honorowy założyciel sekty, oddam próbki do perfum, które zdobędą świat :>

 

Proponuje nazwę "Trzy zapachy" skład: z dupy, z fiuta i spod pachy. Zabójczy mix :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Endeg napisał:

 

Proponuje nazwę "Trzy zapachy" skład: z dupy, z fiuta i spod pachy. Zabójczy mix :ph34r:

Hehehe, a może woda kolońska "Prafdziwa menszczyzna" na bazie zapachu trzydniowych skarpetek, założonych do gumofilców. :)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.