Skocz do zawartości

Brad Pitt i rozwód?


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat
Jolie również wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że decyzja o rozwodzie została podjęta dla dobra i zdrowia rodziny.

Jolie również wydała oświadczenie, w którym zapewniła, że decyzja o rozwodzie została podjęta dla dobra i zdrowia rodziny.

Czyli jak q...a rozumiem, to lepiej jest dla tej rodziny, aby dzieci zostały wychowane bez ojca. Konsekwencją będzie zniewieścienie tych Knoxów, Paxów i Maddoxów. Schizofrenia współczesnych czasów i ewidentny kryzysy tradycyjnego modelu rodziny.

Chyba, że jest jakieś drugie dno. Może jakaś zdrada, którą chcą ukryć.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli z tego co widzę Jolie w wieku 41 lat będzie za chwilę 3krotną rozwódką z 6stką dzieci :lol:
Wspomnę tylko, że ta aktorka przeszła niedawno zabieg usunięcia piersi :lol:
W dodatku była wychowywana bez ojca. W młodości często sama się okaleczała.  
Jej ojciec, znany aktor John Voight nie raz przyznał że jego córka jest pierdolnięta :(

NIC TYLKO JĄ BRAĆ! :lol::D 

W sumie to 10lat temu była na topie, uznawana za najpiękniejszą (dla mnie nad wyraz). Teraz się postarzała, mniej o niej mówią w tv, życie na wysokim ustabilizowanym poziomie widocznie było za nudne. EMOCJI BRAK. To trzeba się rozwieść. Będzie chwilowa atencja i pierwsze strony gazet. Chuj z dziećmi, chuj z rodziną i dobrym mężem. 
Jakie to żałosne. Szkoda tylko, że jeszcze niejeden z dzianych gości połakomi się na ten wychudzony szrot z dieslowskim przebiegiem. 

Nie zapomnę jak jeszcze kilka miesięcy temu fb i inne tego typu gówna obklejane były tym śmiesznym demotem poniżej. Prawda nieprawda, co z tego. I tak chuja dało.
002ea1406ad31af45815a3d7dfb17f92_origina

Zdumiewa mnie tylko głupota aktorów typu Pitt, Depp i temu podobnych. Białorycerstwo pełną gębą.
Jedynie Klunej jako tako się trzymał. 

ps. Myślę, że na takie plotkarskie tematy powinno być stworzone odpowiednie miejsce. Jutro ktoś napisze o ślubie Majdana - niby ciekawe, ale jednak szkoda takimi gównami obrzucać główne działy.

Edytowane przez The Saint
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, The Saint napisał:

Czyli z tego co widzę Jolie w wieku 41 lat będzie za chwilę 3krotną rozwódką z 6stką dzieci :lol:
Wspomnę tylko, że ta aktorka przeszła niedawno zabieg usunięcia piersi :lol:
W dodatku była wychowywana bez ojca. W młodości często sama się okaleczała.  
Jej ojciec, znany aktor John Voight nie raz przyznał że jego córka jest pierdolnięta :(

NIC TYLKO JĄ BRAĆ! :lol::D 

W sumie to 10lat temu była na topie, uznawana za najpiękniejszą (dla mnie nad wyraz). Teraz się postarzała, mniej o niej mówią w tv, życie na wysokim ustabilizowanym poziomie widocznie było za nudne. EMOCJI BRAK. To trzeba się rozwieść. Będzie chwilowa atencja i pierwsze strony gazet. Chuj z dziećmi, chuj z rodziną i dobrym mężem. 
Jakie to żałosne. Szkoda tylko, że jeszcze niejeden z dzianych gości połakomi się na ten wychudzony szrot z dieslowskim przebiegiem. 

Nie zapomnę jak jeszcze kilka miesięcy temu fb i inne tego typu gówna obklejane były tym śmiesznym demotem poniżej. Prawda nieprawda, co z tego. I tak chuja dało.



Zdumiewa mnie tylko głupota aktorów typu Pitt, Depp i temu podobnych. Białorycerstwo pełną gębą.
Jedynie Klunej jako tako się trzymał. 

ps. Myślę, że na takie plotkarskie tematy powinno być stworzone odpowiednie miejsce. Jutro ktoś napisze o ślubie Majdana - niby ciekawe, ale jednak szkoda takimi gównami obrzucać główne działy.

Świetny wpis Saint, nie lajkuję, bo się już wyprztykałem. :)

Cytat

Szkoda tylko, że jeszcze niejeden z dzianych gości połakomi się na ten wychudzony szrot z dieslowskim przebiegiem. 

Hehe, myślałem, że je...nę. :))

Ci aktorzy żyją przecież w innym klimacie i krajach, w których kobiety są jeszcze bardziej pier.....te niż u nas. I tak nie potrafią wyciągnąć odpowiednich wniosków. To nie jest już białorycerstwo, tylko q...a biała jazda ciężkozbrojna. :)

 

 

 

 

Edytowane przez TPakal1
znowu błąd
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie rozwalały teksty kobiet że dla dobra rodziny się rozwodzą i fundują dzieciakom dzieciństwo bez ojca :D Zaraz, chwila, już wiem o jakie "dobro rodziny" chodzi! Alimenciki = pinionżki pinionżki piniożki = dobro ekhm "rodziny" zapewnione na długi czas ;) A jak wiadomo według pań mąż to przecież nie rodzina no nie? ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk Panowie, poczytałem i znajomi pary twierdzą, że jej nie podobały się metody wychowawcze Brada.

Więc jeśli rozwodzi się dla dobra rodziny, oznacza to tyle, że dzieci go słuchały, był dla nich liderem (spekuluje). Ona uznała że przegrywa więc dla "dobra rodziny" aby nie stracić pozycji jako matka: rozwód.

Klasyk pogania klasyk, nawet Brad Pitt wpadł w pułapkę niestabilnej emocjonalnie cipki :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ten przypadek jest dość ciekawy, bo pokazuje DOBITNIE , że SUKOM nigdy dość ,i całe życie będą szukać "lepszej gałęzi"...

 

Widać też wyraźnie ,czym się kończy rycerzykowanie:

KASA, POZYCJA I WYGLĄD nie załatwia tematu "trzymania ramy" w związku !

Trzeba jeszcze mieć silny, dominujący charakter, codziennie pilnować swojej pozycji i tego "kto tu rządzi"...

 

Choćby miały za męża przysłowiowego Brada Pitta właśnie, to i tak im w końcu odpierdoli, jak tylko poczują brak męskiej dominacji...

Tak się ZAWSZE kończy "równouprawnienie" i rycerzykowanie w małżeństwie.

 

 

Co do samej Angeliny: już od dawna nie jest ładna + anoreksja pełną gębą = obecnie słabizna

 

Dodając do tego JEJ maksymalnie pierdolnięty charakter (bania zryta totalnie!), słaby już wygląd, wiek, oraz jej liczne fanaberie itp. - niech spierdala suka, tyle powiem! :lol:

 

Brad może sobie wziąć teraz ,kogo chce, taka prawda... Ona niekoniecznie.

 

 

 

Edytowane przez RedBull1973
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Zawsze mnie rozwalały teksty kobiet że dla dobra rodziny się rozwodzą i fundują dzieciakom dzieciństwo bez ojca :D Zaraz, chwila, już wiem o jakie "dobro rodziny" chodzi! Alimenciki = pinionżki pinionżki piniożki = dobro ekhm "rodziny" zapewnione na długi czas ;) A jak wiadomo według pań mąż to przecież nie rodzina no nie? ;)

To może się niedługo wezmą za produkcję syntetycznej spermy albo partogenezę. Tylko kto będzie zapier....ł na te darmozjady. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TPakal1 a niech sobie to wymyślą a potem siedzą na dupach, żrą i zaczynają wyglądać jak Jabba the Hutt a przy tym niech i sobie narzekają na mężczyzn jacy to są be. Co nas to obchodzi kto będzie na nie robił i jak one skończą? ;)

Edytowane przez HORACIOU5
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, GluX napisał:

Z tego co pisał Brad, Angelina ma coś nie tak z głową. W sumie - nie uważam ją za super ładną - jest w niej coś zimnego i sukowatego dla mnie. Nie jest to ciepła i miła osoba

 

A jaka zdrowa na umyśle loszka robi sobie mastektomie jak nie musi ? 

 

Tylko nie mówcie, że to profilaktycznie, nie ma mowy o profilaktyce u kogoś kogo stać na kompleksowe badania np. co miesiąc, więc nie ma opcji na zbyt późną diagnozę.

 

Loszce odpierdalało już od 2013 robiła głupoty tylko aby uzyskać atencję, wiadomym było, że skończy się na oskubaniu Brada.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślalem ze to pudelek.pl mi wyskoczył na początku :))

 

W świecie szoł biznesu nie ma miejsca na miłosne uniesienia, tam kwitnie kasa, no i prostytucja chyba bardziej niz w burdelu :)Ten z tym, tamta z tamtą, i tak dalej, kwestia tego, kto akurat bardziej pasuje do trendu i na salony :) Typowa Halina od lepienia pierogów myśli  ze to bogowie, nad ludzie, a to typowe osoby które maja te same problemy, srają, wali im z ust, kobiety są takie same z identycznym zakresem zachowań jak typowa lampucera spod remizy, i tak dalej. Jakby w podobny sposób nagłośnili typowe polskie małżeństwo, jestem pewny ze było by więcej wrażeń :)To są osoby sławne i w pewien sposób ich sława i problemy są  bardzo często nagłaśniane za ich spokojnym przyzwoleniem, aby podtrzymać sławę, reputacje, a co się najlepiej sprzedaje? seks, zdrady, kłótnie i tak dalej :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Saint napisał:

ps. Myślę, że na takie plotkarskie tematy powinno być stworzone odpowiednie miejsce. Jutro ktoś napisze o ślubie Majdana - niby ciekawe, ale jednak szkoda takimi gównami obrzucać główne działy.

Ooooo co do Majdana, to kilka lat temu (a może i więcej - jak bujał się z Dodą) miałem go za fajnego gościa, który po prostu korzysta z życia (i kobiet), ale po ślubie z Panią Rozenek zmieniłem zdanie. Widziałem odcinek Azja Ekspress, gdzie Małgosia dała popis swojego charakteru damy, a Radzio ... ? "Madziu nie mów tak", "Madziu nie denerwuj się", brakowało tylko "Madziu bardzo Cię przepraszam, że Nas zgłosiłaś do tego niełatwego konkursu, w którym mam być dla Ciebie pełnym wsparciem, tarczą i mułem nośnym, wybacz mi że za wolno oddycham gdy niosę Twoje tobołki ..."

 

A co do Brangeliny (chyba tak na Nich mówiono), to nic tu nie jest pewne. Wszystko wskazuje na to, że ma nierówno pod kopułą. Brad bez problemu przygrucha sobie kogoś młodszego. Jeżeli zarzut pod adresem Brada brzmi: znajomym nie podobały się metody wychowawcze Brada - wiem, że wypuściła to Angelina, a nie żadni znajomi (bardzo pilnowali swojej prywatności) i oznacza w rzeczywistości tyle, że chłop był albo bardzo wymagający, albo sprzeciwiał się Angelinie przy wprowadzaniu ostrego rygoru. Ponadto, zauważam, że jest to już bodajże 3 rozwód Brangeliny, o którym słyszę i za każdym razem pojawiał się gdy do kin miał wejść film z udziałem jednego z małżonków. O ile pamięć mnie nie myli identyczna informacja pojawiła się przed filmem "Salt" z Angeliną, a teraz w listopadzie do kin ma wejść film z Bradem, który ponoć zdradzał z francuską aktorką z planu tegoż filmu (ciekawe:).

 

Jeżeli nie wyjdzie oficjalna informacja o zakończonym postępowaniu rozwodowym z orzeczeniem o opiece nad dziećmi i wysokości alimentów - nie uwierzę. Jak wspomniał Assasyn - to show - biznes. Jeżeli to nieprawda, to cała sprawa zakończy się po premierze wspomnianego filmu, najpóźniej przed świętami (och wybaczyliśmy sobie, rodzina musi być razem, itp., itd.). Jeżeli to prawda, chłop wyjdzie na tym lepiej.

Edytowane przez Miner
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Saint napisał:

Nie zapomnę jak jeszcze kilka miesięcy temu fb i inne tego typu gówna obklejane były tym śmiesznym demotem poniżej. Prawda nieprawda, co z tego. I tak chuja dało.


Zdumiewa mnie tylko głupota aktorów typu Pitt, Depp i temu podobnych. Białorycerstwo pełną gębą.
Jedynie Klunej jako tako się trzymał. 

ps. Myślę, że na takie plotkarskie tematy powinno być stworzone odpowiednie miejsce. Jutro ktoś napisze o ślubie Majdana - niby ciekawe, ale jednak szkoda takimi gównami obrzucać główne działy.


Saint przeciez to jakas gruba cipa pisala ze zlamanym sercem. Takie glupoty w internecie sie pojawiaja co ulamek sekundy.

Co do tego "nic tylko ja brac" - hahahahaha, o to juz sie nie martw :) Ta panie na brak atencji na pewno nie bedzie narzekac az do smierci. Nie wazne ile cyckow sobie jeszcze utnie.

A co do jej wyrazu twarzy itd. Od zawsze krazyla opinia, ze to suka byla i gwiazdorzyla. Wystarczy obejzec Tomb Raidera z jej udzialem. No takiej sztucznej roli z dziubkiem to nie widzialem nigdy. Mroczki przy niej to gwiazdy aktorstwa. Zreszta sledzac portale plotkarskie (znam kazdy news z pudelka od momentu powstania tego chujowego portalu) mozna latwo stworzyc obraz baby popierdolonej z powaznymi problemami psychicznymi, odwiedzajacej te dzungle, papiezy na pokaz, adoptujacej te dzieci z Kambodzy i chuj wie skad. Ambasadorka wody, ambasadorka jedzenia, ambasadorka dzieci... Sciem jak chuj. Moga sobie z BONO z U2 podac rece.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tamten Pan napisał:

Tyle na temat:

angelina-jolie-photos-2016-1.jpg

Angelina-Jolie-2.jpg

 

Masakra.

 

No kutasem bym nie poczęstował

Swoją drogą, są interesujące badania z których wynika że kobiety z zaburzonym obrazem własnej fizyczności (odchudzanie, coś jej ciągle przeszkadza) przejawiają

masę odchyleń psychicznych. Z kolei kobiety trenujące lub dobrze czujące się z nadwagą są o wiele lepszymi partnerkami w kwestiach ogólnej radości z życia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na pewno, ale wiele trenujących tez ma najebane, tutaj nie ma zasady. Jedyne co zauważyłem to że dosyć często grube laski są bardzo pogodne, wesołe i mają wyjebane na wszystko w pozytywnym znaczeniu słowa. Ale może akurat na takie natrafiałem w szkole i na studiach, zazwyczaj dawały notatki i były bardzo bezproblemowe.

 

W każdym razie miałem związek z anorektyczką, kiedyś to opisywałem na forum, sielanka przechodząca niespodziewanie w koszmar. Współczuję Bradowi. 

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tamten Pan napisał:

To na pewno, ale  wiele trenujących tez ma najebane, tutaj nie ma zasady.

Bo to już inna kwestia.

Możesz trenować nie akceptując swojego ciała, ale to wywodzi się z nienawiści do samego siebie, więc nigdy nie będzie "dość dobrze".

Możesz trenować akceptując swoje ciało, zmiana wywodzi się z chęci rozwoju i przekraczania barier, każdy postęp da radość i neutralne podejście.

Z dziesiątek osób z którymi pracowałem wyróżniają się tylko te dwa powyższe typy. Statystycznie typ pierwszy ma przytłaczającą przewagę nad tym drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolie to taki sztuczny "twór" mediów, jak wszyscy celebryci. Adoptuje dzieci, obcina cycki, a wszystko to na pokaz, dla stworzenia dla mas (głównie dla tępych nastolatek bez osobowości i własnego zdania) wzorca do naśladowania. A ona jak wszystkie inne, jest psychicznie niezrównoważoną, narwaną babą.

Znalezione obrazy dla zapytania angelina jolie bez makijażu

 

A kłamstwo goni jeszcze większe kłamstwo. "Urok" współczesnych czasów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pudelkowy temat rzeczywiście :D

Przyznajcie się Bracia, skąd wiedzieliście o Bradzie i Andżelinie ? :P

Andżelina woli przecież panie, o czym było wiadomo od dawna. Nie wiem na jakiej zasadzie funkcjonowała z Bradem. Popełnił błąd, kiedy zostawił dla tej anorektyczki Dżenifer ;). Była o niebo ładniejsza ... Nawet te kilkanaście lat temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.