Skocz do zawartości

Brad Pitt i rozwód?


Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, TPakal1 napisał:

 To nie jest już białorycerstwo, tylko q...a biała jazda ciężkozbrojna. :)

 

8 godzin temu, Assasyn napisał:

Typowa Halina od lepienia pierogów myśli  ze to bogowie, nad ludzie,

Warto czytać Forum dla takich wypowiedzi:) Pasuje do listy cytatów-klasyków.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lecimy dalej w schemat, dziś już się okazuje, że Brad bił dzieci XD

 

http://www.tvn24.pl/brad-pitt-z-zarzutami-stosowania-przemocy-wobec-dzieci,678269,s.html

 

Jutro się okaże, ze bił i Angelinę.

 

Widzicie bracia, czy Zocha z kasy z biedronki po zawodówce, czy pani profesor z UW, czy gwiazda światowego formatu, wszystkie loszki idą w ten sam schemat ;) 

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol w ogole ktos wierzy ze to małzenstwo było tak długo fajne? Strzelam, że sie sobie podobali przez moment, chwilowa szybka akcja, ślub bo tak wypada. Potem strzelam że było słabiutko już, małzenstwo tylko dla PR. Mam wrazenie ze to srodowisko to wielka ruchalnia, np Bieber + Adriana Lima. WTF :D Gra pozorów, kasy, układów. Z resztą ja nie wierzę ze Pitt ma wzorce alfy w zasobach. Poleciał wg mnie w życiu na wyglądzie i byciu aktorem. Tutaj akurat ziomeczki z PUA mają lekką przewagę, bo z pewnością ulicznego dresa podchodza do slicznych lasek i robią co im sie podoba. Dostajac zlewkę lub nie, w sumie co za różnica, bo będzie kolejna. Wydaje mi się, ze Pitt nie musiał być taki, bo miał juz socjany dowód mocno rozbudowany, wystarczyły lekkie uśmiechy, skienienie głow i romansik gotowy :) Pitt wg mnie miał problem z szybkimi akcjami, bo każda laska go zna i od razu chciałaby się pod niego podpiąć, pod hajs i pozycje społeczną. To jest w sumie troche przekleństwo takich osob.


Oczywiście nie potępiam niczego co robią, po prostu tak mają i tyle. Takie odbywają lekcje i w taką graja grę ;)

 

PS. 

Jolie nie jest śliczną laską, to ona IMO uwiodła Brada Pitta :)

Edytowane przez bart
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodac chcialem ot ciekawy naglowek w "Daily Mail" (UK) z srody - 21 IX 2016 :

 

"Toxic claims of Brad`s infidelity, drug use and (...) " co w wolnym tumaczeniu "Toksyczne roszczenia o Brada niewierności, narkotyzowaniu sie (...) "

 

Dalej w owym artukule mozna wyczytac ze na wychowywaniu dzieci wg. Pani Angeliny tez sie nie znal,co jest postawione jako argument rownie wazny co zazywanie narkotykow czy romanse.

 

Teoretycznie artukul wydaje sie nie oceniac jednoznacznie calej historii jednak w oczy rzuca sie fakt iz to "winny" Brada sa wypunktowane...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytuję: "(...) anonimowe zgłoszenie o incydencie (...)" sprzed tygodnia.

Słowa klucze: wpadł w szał, stosował przemoc słowną i fizyczną wobec jednego z dzieci, na pokładzie samolotu, pod wpływem alkoholu.  A potem wprost: ludzie zaangażowani w rozwód chcą przestawić Pitta w najgorszym świetle.

Nic nie wiedzą. Angelina wypuszcza ploty żeby powolutku niszczyć obraz Pitta, ale tak żeby zostawić furtkę do jego powrotu.

Jeżeli to prawda z tym incydentem to stawiam, że dzieci dały czadu na pokładzie (Nie chcę usiąść! Ja chce siedzieć tam, a on mi zajął miejsce! Chcę pić! Chcę siusiu!), a on nie wytrzymał, krzyknął na dzieci i dał klapsa najniegrzeczniejszemu albo chwycił mocno (być może usłyszał: Ty nas nie wychowujesz, ciągle Cię nie ma, itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to że Andzelina zbierała noże ;P + dziary + promowanie jej jako silnej agresywnej  trochę "zepsutej dziewoji"  (w bardzo wielkim skrócie )  nie jest to kobieta-matka  , do tego dzieciństwo... 

 

Czytałem też kiedyś artykuł w internetech  o aktorach , niektórzy jak wchodzą w role często zbyt głęboko do tego stopnia że potrafią zachowywać się i myśleć jak dana "Postać/rola z filmu" np. gość gra morderce/bad boya  i po pracy na planie filmowym w domu zachowuje się jak bad boy. Obydwoje są aktorami więc szansa na zrycie bani jest duża .

 

Edytowane przez Voqlsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już szkapa Angelina szykuje grunt, aby uje....ć mężunia. Niedługo to i CIA się tym zajmie, a chłopa w pudle zamkną. Jeszcze pozostały naszej milusińskiej argumenty molestowania dzieci. Za parę dni pewnie i o tym przeczytamy. Na jakim ja q...a świecie żyję. :(

 

http://gwiazdy.wp.pl/brad-pitt-znecal-sie-nad-dziecmi-sprawe-zbada-fbi-6039998951383681a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mnie ciekawi czy Brad po tym zdarzeniu przejrzy na oczy czy wpakuje się w kolejny związek albo małżeństwo :D Może trzeba by mu podesłać link do przetłumaczonego na inglisz forum żeby się chłopak podszkolił i przygotował? :P

Edytowane przez HORACIOU5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aldi napisał:

 

A z nim cos nie tak? Powaznie pytam, bo w sumie koles się zachowuje raczej normalnie przecież.


Watpie, chociaz nigdy nic nie wiadomo. Nie lubie tego kolesia, bo jest dla mnie bezbarwny lalus. Ale w Hollywood sie nie rozwodzi "bo sie wypalilo". Zawsze trzeba dopierdolic, zeby bylo z pompa. Za 2tyg bedzie w gazetach, ze dzieciom zszywal dupy i robil ludzka stonoge. W hollywoodzie wszystkie panie to byly jakies modelki, piosenkarki itp badziewia. Ale sprytu to im odmowic nie mozna. Wydaje mi sie, ze Jolie nie dostanie duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś lubiłem Bono i u2  od jakiegoś czasu  założyłem bana na jego zespół miałem nawet ich książkę , np. promowanie go przez "system" na obrońce ludzkości szczyty g20 ....  lewactwo na maxa, i całkowite oderwanie od rzeczywistości ....

 

http://bialyrasizm.pl/hipernacjonalizm/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2016 o 08:09, Voqlsky napisał:

Kiedyś lubiłem Bono i u2  od jakiegoś czasu  założyłem bana na jego zespół miałem nawet ich książkę , np. promowanie go przez "system" na obrońce ludzkości szczyty g20 ....  lewactwo na maxa, i całkowite oderwanie od rzeczywistości ....

 

http://bialyrasizm.pl/hipernacjonalizm/

 

Ja uwielbiam U2 ale straciłem szacunek do nich ostatnio gdy zaczęli się z Trumpa na koncertach nabijać... Ale gdyby mieli grać w Polsce to i tak pójdę

 

No i oczywiście odnośnie tematu:

 

https://www.facebook.com/pokolenieikea/photos/a.263339887017107.70038.253456668005429/1378201022197649/?type=3&theater

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, na pudelku piszą już wprost, że uderzył 15-letniego Madoxa. Bunt nastolatka, Angelina podpuszcza ... dużej willi ot tak się nie wynajmuje:) przygotowana jest:)

No i jaki fajny przekaz: ona się tam wyprowadziła na czas rozpraw (jaka dobra - chce się szybko odciąć od dzieciobijcy), willa jest w pięknym miejscu i zapewnia anonimowość (media już wiedzą! jaka ona dobra - dba o rodzinę), no i te zdjęcia pod artykułem ... (uśmiechnięta, ONZ, trzyma za rączki).

 

Jest dobrze przygotowana.

Edytowane przez Miner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Brad wracaj do Jenifer - zjebales to moim zdaniem - Andzelina w twarzy ma cos diabelskiego, cos złego....


Wydaje mi sie, ze rozstal sie z Jennifer bo byla jeszcze bardziej pojebana. Zobaczcie ile sie uzalala nad soba po tym rozstaniu, przy kazdej okazji jak mu sie noga potknela w malzenstwie to baba rozkwitala. Teraz tez jej zdjecia paparazzi zrobili jak szczesliwa i rozpromieniona chodzi przez ten rozwod (choc moze i to byc bzdurna sugestia). Jedno jest pewne - baba miala ostro mokro na niego, widac ze jest slaba i nie potrafi przelknac tego rozstania. Jest w tym zalosna do bolu... Pewnie jak byli razem, to go do kibla sama nie puszczala nawet bez nadzoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@greturt może być jak piszesz, mi chodziło o walory fizyczne, że tak to określę, Jen po prostu bardziej mi się podoba, a ten czarny demon mnie po prostu przeraża. Zreszta kto tam w Hollywood jest normalny.

 

Mało tego oni na tym jeszcze zarobią cała paczka B. J. A. Bo takie są stany show must go on.

Edytowane przez zuckerfrei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.