Skocz do zawartości

To jak? Są Ci uchodźcy, czy ich nie ma?


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

No hej, witam was serdecznie tego pięknego, chłodnego wieczoru :)

Wszyscy pamiętamy sytuacje w której Polska, a właściwie nią rządzący, zadeklarowali jednym tchem ze ani jeden uchodźca sie tu nie pojawi, kiedy taki obywatel jak ''Assasyn'' widzi ich coraz więcej?

Tak się zastanawiam, jak to kurwa mać jest możliwe? pomijając Czeczenów, którzy w moim mieście są od 20 lat, i są spokojni (pomijając fakt  ze kilku kaukazów osiedle dalej wysyłało sporą kasę do ISIS, w internetach jest :)) to jednak wkurwia mnie Panowie sytuacja taka kiedy tych Syryjczyków czy innych Irakijczyków jest tu coraz więcej...

Wczoraj widziałem dwóch(mieli plecaki, albo się uczą, albo terroryści:) , na oko jakieś 22 lat, w tym tygodniu kolejnego, jak byłem na Warmii następnego, jak widać nie był sam, już zdążyła mu się przyczłapać blada Polka, ahhh ta tolerancja wśród Polek, ciągle nie ma końca i ciągle mnie zaskakuje...

Jak to w końcu? mamy tych uchodźców, czy nie? a może ekipa rządząca dała papkę medialna rodakom, aby podbudować swój autorytet  a tu cichaczem , kuchennymi drzwiami przepchneli kilku?

Jedno jest pewne, jako obywatel 'wolnego' kraju nie życzę tutaj sobie żadnych brudasów, ewentualnie pójdę siedzieć za złamanie nietykalności albo co innego, ale kutwa, nie dajmy sobie fikać, nie słuchajmy bełkotu o ich wojnie, i tak dalej, dziś jeden, jutro pięciu a potem stu, bierność społeczeństwa jest wielka, medialnie lansowana tolerancja dla pedałów i teraz imigrantów( rzuciłem okiem na jakieś polskie serialowe filmidło dla otępiałych, gdzie polska   rodzina przyjmuje Syryjczyków pod swój dach) jest ogromna...

Jak się wkurwię to wyśle list do Pana Andrzeja Dudy, jako zaniepokojony obywatel, będę tą sprawę nagłaśniał w lokalnych mediach, u mnie w mieście...stonkę ''tepimy'' w zarodku :)

 

 

Edytowane przez Assasyn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Stolycy widziałem ostatnio wielu szlajających się ciapatych po centrum. Chodzą  caly dzień i nic nie robią lub jeżdżą wypożyczonymi rowerami. Przeważnie są we dwoch lub sami z jakąś karyną. Może  maja nocną zmianę  w kebabie.. Ukraińców też jest dużo. 

Edytowane przez Lukulus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze poszperacie to znajdziecie w internetach małe "nawiązania" drobnym drukiem, że do lutego 2017 roku szeroko pojęta europa ma przyjąć od 500.000 do 2.000.000 kolejnych uchodźców.

Oczywiście nie dadzą nagłówka artykułu taki jaki być powinien, czyli: "pierdolony monsun ciemnej zagłady nadciągnie od strony arabskiego frontu", bo to niepoprawne politycznie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakiś czas temu już, na basenie sie pojawialo kilku.

 

http://pikio.pl/krasko-w-tok-fm-polska-jest-rajem-powinnismy-przyjac-wiecej-imigrantow-2/

 

Takie i podobne głosy, podpłacane przez sorosa powodują że cichcem poza rzadem mogą sie u nas pojawiać, wystarczy ze szkopy im papier wystawią i cóż granic nie ma, a helmuty maja jednego ryja mniej na utrzymaniu.

 

Jak jest z nimi naprawde .... nie mam pojęcia , zdaje sie ze we wrocławiu fikali to oklep zebrali taki ze ryja nie wystawiaja, tylko baby na zakupy wysyłaja,kiedys gdzies czytałem ile prawdy nie wiem swiadkiem nie bylem.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu widziałem sytuację, jak około 6 rano, kilku śniadoskórych  fikało do starszego gościa w tramwaju. 

Facet pił browara i chyba o to poszło. Był dość agresywny i odpuścili. 

 

Ukraińców jest mnóstwo. Przez ostatni rok, kilkukrotnie zmieniałem pracę i w każdej byli zatrudnieni Ukraińcy.

Dobrze pracują i większość zachowuje się ok.   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas więcej kobiet od nich widać, to faktycznie mogą ich meni wysyłać na miasto. W centrum jedna zachuszczona prowadziła czwórkę dzieci, samych chłopaków, właściwie oni sami się prowadzili - te starsze dwa pchały w wózkach młodszych. Przy takim przyroście dobrze dla nas to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Assasyn napisał:

Jedno jest pewne, jako obywatel 'wolnego' kraju nie życzę tutaj sobie żadnych brudasów, ewentualnie pójdę siedzieć za złamanie nietykalności albo co innego, ale kutwa, nie dajmy sobie fikać, nie słuchajmy bełkotu o ich wojnie, i tak dalej, dziś jeden, jutro pięciu a potem stu, bierność społeczeństwa jest wielka, medialnie lansowana tolerancja dla pedałów i teraz imigrantów( rzuciłem okiem na jakieś polskie serialowe filmidło dla otępiałych, gdzie polska   rodzina przyjmuje Syryjczyków pod swój dach) jest ogromna...

Jak się wkurwię to wyśle list do Pana Andrzeja Dudy, jako zaniepokojony obywatel, będę tą sprawę nagłaśniał w lokalnych mediach, u mnie w mieście...stonkę ''tepimy'' w zarodku

 

Ja też faktycznie zauważyłem coraz więcej "szaroburych" na ulicy. Natomiast coś słyszałem, że Polska przyjęła pewną ilość (nie wiem jaką) syryjskich chrześcijan. Napływ tego tałatajstwa nabrał mocy w trakcie sławetnych świętych Światowych Dni Moździerzy.

Nie wiem też jak fizycznie przebiegało to przyjęcie imigrantów. Pewnie coś więcej mógłby nam powiedzieć Pan Ksiądz z lokalnej parafii. 

Natomiast wkurwiające jest to milczenie mediów w tej materii. No ale to jest ta ich odwieczna solidność i prawilność wobec rządzących. Przecież "bydło" nie musi wiedzieć wszystkiego. Jak zwykle piszą o dupie Maryni, że chłop babie wsadził w dupę grabie, ale o ważnych rzeczach nie napiszą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napotykam sporo Ukraińców - złego słowa o nich nie powiem. Pracują za dwóch, są grzeczni i odnajdują się w relacjach, najczęściej jako barmanów, kelnerki, sprzedawczynie itd. W sumie są nam dość blisko pokrewni mentalnie i kulturowo, w końcu to Słowianie.

Widuję częściej śniade kobiety w chustach na głowie i śniadych mężczyzn. Jest ich niedużo - ale zdecydowanie więcej niż np. rok temu.

 

Jak do Ukraińców czy Białorusinów w Polsce nic nie mam - bo to trochę 'swoi' ludzie i faktycznie przyjeżdżają u nas PRACOWAĆ tak to śniadych mam duży dystans. Odrębność kulturowa, odrębność mentalna, różnice cywilizacyjno-obyczajowe, większość pracować nie chce. Nie, śniadym mówię zdecydowanie - dziękuję, you're not welcome here.

 

I żaden ze mnie ksenofob - przemawia przeze mnie pragmatyzm i realizm, nawet dziecko w podstawówce jest w stanie wykoncypować że Jura ze Lwowa czy Tatiana z Mińska przydadzą się bardziej w Polsce i zaaklimatyzują szybciej niż Muhhamad z Trypolisu czy Mustafa z Peszawaru.

 

Poza tym, ale to już stricte subiektywne odczucie - podoba mi się uroda kobiet zza naszej wschodniej granicy :wub:

 

S.

 

z19092864Q,Studenci-z-Ukrainy-na-uczelni

Edytowane przez Subiektywny
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Subiektywny napisał:

Widuję częściej śniade kobiety w chustach na głowie i śniadych mężczyzn. Jest ich niedużo - ale zdecydowanie więcej niż np. rok temu.

 

A ja widuję śniadych mężczyzn z lokalnymi kobietami w chustach na głowie. No ale w moim regionie jest sporo ośrodków dla uchodźców, a wiadomo łatwiej o paszport UE jak się zapnie lokalną panią ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopaczowa zaklepała przyjęcie ileś tysięcy uchodźców i ponoć nie ma prawnej możliwości wycofania się z tego.

Podejrzewam, że to właśnie dlatego coraz częściej ich widać.

 

Chcą przepchać uchodźców zwykłą większością głosów w EU i przyjmować milion rocznie

http://www.pb.pl/4630925,56177,johansson-ue-zdolna-przyjac-milion-uchodzcow-rocznie

Jeśli przejdzie, będzie ich widać częściej i na pewno poleje się krew

 

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na To jak? Są Ci uchodźcy, czy ich nie ma?

Moi drodzy, a czy aby niedawno V4 dało po dupie Merkelowej i Polska nie musi przyjąć tych zadeklarowanych przez Kopacz 7tysi ? Bez żadnych kar ?

Poza tym wszystko co ciapate i czorne u nas to nie imigranci, im się przecież nie opłaca tutaj być :P
To są głównie studenci kierunków medycznych (w Poznaniu jest na UMP ich bardzo dużo), turyści (seksturystyka?) a rzadziej pracownicy. Sporo ciapatych to "Niemcy".
W Warszawce od dawna można spotkać najwięcej śniadych i czarnych, jako że to "postępowe" miasto :P a panie są bardzo uczynne :)

@Assasynsam dobrze wiesz jaką mają nasze panie opinie na wyspach, myślisz że te nieroby z nudów by nie polecieli do kraju gdzie tego więcej? Ich zasiłek spokojnie im na to pozwoli :)

Nie zwalałbym winy na rząd za to, że możemy widzieć na naszych ulicach coraz więcej brudasów. Od dawna się pojawiali, a teraz kiedy jest ich parę milionów więcej w Europie to siłą rzeczy musi być ich więcej widać.
Nie sądzę jednak, by byli oni u nas na stałe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, kryss napisał:

U mnie jakiś czas temu już, na basenie sie pojawialo kilku.

Ostatnio były podobno przypadki gwałtów uchodźców na dzieciach na niemieckich basenach-więc ostrzegajmy rodziny z dziećmi!

To się w pale nie mieści, jak mniejszość w danym kraju dyktuje warunki.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli personanie nie beda sie bac to beda robic co im sie podoba.

proponuje prosty przepis..., szklana butelka,kawalek szmaty, do butelki 5% butapren , 30 % olej, reszta benzyna,dobrze sie klei , ladnie płlonie, daje odpowiedni efekt.

I myslę że problem zniknie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i mamy problemy, w moim małym mieście kilka dni temu zaatakowano muzulmanina który jest tutaj od kilku lat, jest o tym nawet głośno za sprawą lewackich wypocin w moim mieście...

Sytuacja z godziny 10:00 rano, dzisiaj, jadę sobie autem do miasta, po chwili kieruję wzrok na prawą stronę a tam co? stoi poszkodowany  czeczeniec, grupka kretynów dziennikarskich i robią z nim wywiad do lokalnej TV...

Pomyślałem sobie ze podjadę tam autem, wyjdę i posłucham co On pierdoli...no i co? ''Czuje sie dobrze, jestem poszkodowany, ktoś nas zaatakował, i tak dalej'' gościa miłującego pokój znam z widzenia i od razu automatycznie prprzypomniały mi się jego fotki, gdzie stoi z kumplami, razem trzymajac kałacha, uśmiech na gębie, symbolika innych fotek tez jest dobitnie jednoznaczna :( 

Nie wytrzymałem i mówię na głos, stało tam raptem pięc osób, pochwal się swoimi fotkami które posiadasz w sieci, babka się odwraca, gapi się na mnie, a Pan to kto? od razu mówię, z Panią nie rozmawiam...

Młody Pan miłujący pokój miał grymas twarzy jakby dostał sraczki, i po chwili do mnie mówi, a Ty co masz na myśli? Ja mu odpowiadam, lepiej powiedz o czym Ty myślisz? i dalej spokojnym acz stanowczym tonem mówię, jak pobito młodego Polaka u mnie w mieście to wasza lokalna TV milczała, jak okradziono w 'skateparku' faceta przez grupę islamistów, to byliście cicho, a teraz wywiad robicie z tym islamistą, babka na to, On jest takim samym obywatelem jak Ty, ja odpowiadam, nie jest takim samym obywatelem, i dalej mówię głośno, to typ z wrogiem na kultury, mentalności, nieprzyjaciel, dostanie jeden sygnał i taki miły nie będzie, dalej typ, biały rycerz od tv do mnie, niech Pan idzie stąd, i łapię mnie za rękę, po chwili dałem mu do zrozumienia żeby tą swoją chudą łapkę zabrał...

Koniec wywiadu i  po chwili kulturalnie wyniosłem się z tego miejsca, wchodzę teraz do sieci na stronę lokalnej tv, i nie ma ani jednej informacji ze były jakieś zakłócenia podczas wywiadu...

Świata nie zbawię, ale osobiście mam nadzieje ze dałem do zrozumienia.

Edytowane przez Assasyn
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Assasyn napisał:

Młody Pan miłujący pokój miał grymas twarzy jakby dostał sraczki, i po chwili do mnie mówi, a Ty co masz na myśli? Ja mu odpowiadam, lepiej powiedz o czym Ty myślisz? i dalej spokojnym acz stanowczym tonem mówię, jak pobito młodego Polaka u mnie w mieście to wasza lokalna TV milczała, jak okradziono w 'skateparku' faceta przez grupę islamistów, to byliście cicho, a teraz wywiad robicie z tym islamistą, babka na to, On jest takim samym obywatelem jak Ty, ja odpowiadam, nie jest takim samym obywatelem, i dalej mówię głośno, to typ z wrogiem na kultury, mentalności, nieprzyjaciel, dostanie jeden sygnał i taki miły nie będzie, dalej typ, biały rycerz od tv do mnie, niech Pan idzie stąd, i łapię mnie za rękę, po chwili dałem mu do zrozumienia żeby tą swoją chudą łapkę zabrał...

Koniec wywiadu i  po chwili kulturalnie wyniosłem się z tego miejsca, wchodzę teraz do sieci na stronę lokalnej tv, i nie ma ani jednej informacji ze były jakieś zakłócenia podczas wywiadu...

Świata nie zbawię, ale osobiście mam nadzieje ze dałem do zrozumienia.

Brawo! trzeba mówić to, co się myśli.

Ta wszechobecna poprawność polityczna i zlewaczenie do granic absurdu. A gazeta pewnie związana z Platfusami albo KOD-em?

No i baba w tle, obrończyni uciśnionych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.