Skocz do zawartości

Feminizm i pozycja mężczyzny artykuł z zachodu


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry temat. Już na początku artykułu wychwyciłem takie zdanie: "Jest czymś złym to, że współczesna grupa szuka zadośćuczynienia za niesprawiedliwość sprzed wieków, zadaną przez ludzi którzy już nie żyją." W tym miejscu pozdrawiam wszystkich rusofobów, germanofobów, pałających nienawiścią do owych nacji za lubiącą się powtarzać historię.

 

 A! Nie zapomnijmy nienawidzić Szwedów za potop, jak również cieszyć się z tego, jak islamiści przejmują powoli ich kraj.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ZdzisławBeton napisał:

Dobry temat. Już na początku artykułu wychwyciłem takie zdanie: "Jest czymś złym to, że współczesna grupa szuka zadośćuczynienia za niesprawiedliwość sprzed wieków, zadaną przez ludzi którzy już nie żyją." W tym miejscu pozdrawiam wszystkich rusofobów, germanofobów, pałających nienawiścią do owych nacji za lubiącą się powtarzać historię.

 

 A! Nie zapomnijmy nienawidzić Szwedów za potop, jak również cieszyć się z tego, jak islamiści przejmują powoli ich kraj.

Racja, nie ma potrzeby nienawidzieć Rosjan czy Niemców, ale należy stosować zasadę ograniczonego zaufania w szczególności jeśli historia lubi się powtarzać w ich przypadku co wynika z ich mentalności i stosunku do Polaków.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło się czytało.

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Wielu mężczyzn może dojść do wniosku, że Islam oferuje im znacznie więcej niż ich naród, który zwrócił się przeciwko ich płci i będą działać samozachowawczo.

B)

 

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Niekochani mężczyźni, którzy w przeszłości posiadali żony, są łatwym celem do rekrutacji dla gangów i organizacji terrorystycznych.

B)

 

Tak jakoś buźka mi się uśmiecha sama z siebie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żarty na bok.

 

Dlaczego zakładasz, że niewielka ilość mężczyzn będzie miała dostęp do tej wiedzy?

Przecież zdecydowaną większość z tego co jest w tym artykule napisane można swobodnie wywnioskować z tego co już jest na forum i w wielu innych miejscach?

 

Poza tym mamy internet i XXI wiek... (tak, jakbyś przypadkowo zapomniał) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rarek2 napisał:

Chociaż fachowcy z pewnością nie uciekną się do przestępstw, to mogą uciec się do okazywania niechęci do niesienia pomocy młodej damie w potrzebie. Większość mężczyzn po prostu straci zainteresowanie bycia ratownikiem, a w to wlicza się policjantów, którzy mogą czuć się źle traktowani przez panującą mizoandrię. Bezpieczeństwo jest jak powietrze – zauważamy je dopiero gdy zniknie. Kobiety wiele stracą tworząc taką ilość obojętnych mężczyzn.

 

Niedawno na FB na fotce pokazali bardzo mocno obitą twarz faceta. Oczywiście panie zaraz zaczęły - "tak powinien wyglądać każdy mężczyzna nieszanujący kobiet" - dorzuciłem swoje 3 grosze, informując, że palcem nie kiwnę w obronie jakiejś obcej baby. Nie będę się narażał na zebranie kosy pod żebra za obcą kobietę itd. Ojej co się zaczęło dziać. skoczyli na mnie rycerzyki, w obronie kobiet, że jestem pedał, bez jaj i oni ami chętnie przyjmą kosę za damę. O durnych laskach nie wspomnę.

 

Jestem po rozwodzie, teraz dzielę majątek. I ten artykuł z początku wątku jest w 1000% prawdziwy.

 

I jak to opisane w tym artykule - NIE KIWNĘ PALCEM W OBRONIE ŻADNEJ BABY. Nie dam się pociąć ani okaleczyć, a dama sobie pójdzie w swoją stronę, śmiejąc się, że frajer przyjął za nią kosę. Nie te czasy, nie te kobiety. Do armii też nie zamierzam się zaciągać, bo kogo mam bronić, ten system?

 

Same zasłużyły sobie na ten los.

 

 

 

Edytowane przez rarek2
  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grucha - Oskarżam cię:D

Jak już baby nie masz ;), to coś więcej czasu masz zauważyłem.

Genialne, bardzo dobry analityk, masz u mnie *piątaka do podziału, za znalezienie tego.

 

Przechodzę do meritum:

Oskarżam cię !!! za zabranie mi wieczornego czasu, miałem się uczyć na jutro techniszyn inglisz i spikować (wokabulary) z kondaktor,

działu technicznego jakiejś firmy, gdzie dobrze płacą. Miałem trochę poćwiczyć i się przygotować.

Przez ciebie nie mogłem się odczepić od monitora i jutro wymyślę jakąś chorobę gardła:).

 

Przeczytałem dwa razy, oczywiście też wysłałem kilku znajomym.

 

* ten piątak (na pół) co byłem winny @Mosze Red'owi i @dr Mordechaj B'rzyt-wa przepadł na poczcie, jedno słowo "Polska";).

    Jak się znajdzie, to jest twój:D.

 

I teraz trochę poważniej, jak na mnie:

 

Cholera jako "techniczny" zafascynowałem się tym Wirtualnym Sexem z 10 - ką, w moim guście.

Muszę się w to troche wdrożyć, jak to mniej więcej będzie wyglądać od strony technicznej (wiecie o co chodzi:rolleyes:).

Twarz i ciało napewno będzie można zmienić, np. samicy, którą bym szturchnął (mojej młodej już dorosłej sąsiadeczki z góry;)).

Piękna dziewiętnastka z niezłymi .............. i qrwikami w oczach, taka 9,5/10:)

 

Można to już gdzieś kupić ? :P- będe miał motywacje do poświęceń i zapieprzania po 10 h/day.

 

20 minut temu, rarek2 napisał:

NIE KIWNĘ PALCEM W OBRONIE ŻADNEJ BABY.

 

Za wyjatkiem naszych córek, matek i *sióstr, dla uściślenia.

 

* w zależności od sytuacji rodzinnej - można skreślić

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy facet powinien to przeczytac

 

7 godzin temu, Eryk napisał:

Racja, nie ma potrzeby nienawidzieć Rosjan czy Niemców, ale należy stosować zasadę ograniczonego zaufania w szczególności jeśli historia lubi się powtarzać w ich przypadku co wynika z ich mentalności i stosunku do Polaków.

Historia zawsze sie powtarza, tylko czy wyciagamy z tego wnioski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są dzisiaj tak blisko hipergamicznej utopii jak nigdy wcześniej, utopii w której mogą pożądać mężczyzn-alfa i jednocześnie otrzymywać wsparcie od mężczyzn-beta nie oferując im tego samego w zamian. Pomimo wszystkich swobód dostępnych kobietom które uwolniły je od tradycyjnych obowiązków, od mężczyzn wciąż oczekuje się wywiązywania się z ich tradycyjnych powinności.

 

Świetnie ujęte. W zasadzie kwintesencja. Dobry artykuł @rarek2:)

 

S.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SledgeHammer napisał:

Cholera jako "techniczny" zafascynowałem się tym Wirtualnym Sexem z 10 - ką, w moim guście.

Muszę się w to troche wdrożyć, jak to mniej więcej będzie wyglądać od strony technicznej (wiecie o co chodzi:rolleyes:).

Twarz i ciało napewno będzie można zmienić, np. samicy, którą bym szturchnął (mojej młodej już dorosłej sąsiadeczki z góry;)).

Piękna dziewiętnastka z niezłymi .............. i qrwikami w oczach, taka 9,5/10:)

 

Można to już gdzieś kupić ? :P- będe miał motywacje do poświęceń i zapieprzania po 10 h/day.


Sledge za pol roku:

811f718b84927e5f856721a48d658baf.jpg

 

A na serio to ty sie ucz tego inglisza i wokabulary, bo angielki sa ladne i latwe. Lod na pierwszej randce to jak pocalunek w policzek u nich hehe.

Edytowane przez greturt
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grejfrut:D

Już mniej więcej mam zarys urządzenia, gdzie niegdzie bym naniósł kilka poprawek;).

A no i jeszcze muszę nad soba popracować, bo mi jakieś 60 - 80 kilo brakuje:).

 

1 godzinę temu, greturt napisał:

A na serio to ty sie ucz tego inglisza i wokabulary, bo angielki sa ladne:lol:

 

Tak samo jak Belgijki, Niemry, czy Norweżki - tfu.

Wiesz jak się możesz zorientować, że jesteś w Belgii, gdy zapieprzasz autostradą i znaku nie zauważyłeś:

- Jak Krowy na polu są ładniejsze od kobiet, to napewno jedziesz przez Belgię:rolleyes:.

SH.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie to znacie ale dobije temat krótkim filmikiem jaki pewnie część z was zna, oto prawdziwa natura pań odarta z niuansów. No nie?

 

Dodam dowcip na tą sytuację -

 

Siedzi młoda dziewczyna i podchodzi do niej koleś i mówi.

 

- cześć mała, pójdziesz ze mną? mam dwa mieszkania, 3 samochody, willę nad morzem.

- spierdalaj mam chłopaka

- a ja mam jeszcze wille na majorce...ale zaraz czemu płaczesz?

- buuuu, buuuu,  bo chłopak mnie rzucił....

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez rarek2
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszukujesz!

 

Gdybyś miał pojęcie o historii, to wiedziałbyś, że właściciele fabryk i kopalń budowali szpitale i szkoły. Wszystko po to, aby mieć gdzie leczyć swoich pracowników i szkolić nowych.
Wiem, że w Wieliczce bardzo dawno temu powstał szpital dla górników. Nie pamiętam tylko, w którym wieku.

Lewica to jest wrzód na dupie zdrowego społeczeństwa!
Przez tych oszołomów mamy syf i gnój!!

Dzięki nim masz ZUS, NFZ, Fundusz Pracy i inne pierdoły. To samo mógłbyś mieć za 1/4 kosztów, gdybyś korzystał z ubezpieczeń prywatnych zamiast obowiązkowych.

 

 

 

 

Odnośnie artykułu...

Od dawna mówię wprost o tym, że baby zostały zdegenerowane przez wszystkie przywileje. One nie muszą starać się o nic. Najbardziej degenerujące są alimenty. Teraz baba wie, że wystarczy wyjść za mąż i urodzić dziecko, aby mieć kasę przez wiele lat. Ona nie musi kompletnie nic. Może mieć w dupie swojego męża zaraz po tym, jak zajdzie w ciążę. Sąd i tak przyzna jej opiekę nad dzieckiem - wystarczy powiedzieć, że ojciec jest zły, stosuje przemoc itp. itd. Jej słowo ma większą wagę niż dokumenty, dowody, nagrania i zeznania kilku świadków ją obciążających.

Byłem w tym syfie i wiem, jak jest :) 

Edytowane przez Dobi
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest komunistyczna propaganda.

 

Chłop pańszczyźniany miał obowiązki wobec pana, ale pan także miał obowiązki wobec chłopa.

Jeśli chłopu spaliła się chałupa, to pan miał obowiązek dać mu drewno na budowę nowej. Poza tym chłop mógł odejść do innego pana :)

A pańszczyzna, nad którą tak ubolewają lewaki - chłopi często wysyłali do pana na odrobienie pańszczyzny tych, którzy w ich gospodarstwie nie byli przydatni. Starych, schorowanych. Liczyła się sztuka.
Poza tym chłop mógł mieć parobków, którzy nie mieli żadnej ziemi :)

Współcześni historycy, nie ci komunistyczni, ci normalni, mówią wprost, że życie chłopów wyglądało zupełnie inaczej niż przedstawiają to komuchy.

Komuchy tak naprawdę doprowadziły do ruiny polskie rolnictwo. Powstało wiele malutkich gospodarstw, które nie był w stanie wyżywić właściciela i jego rodziny. Do tego PGR-y zarządzane centralnie. Jeden istnieje do tej pory i nieźle sobie radzi, ale sam się rządzi ;)

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.