Skocz do zawartości

Feminizm i pozycja mężczyzny artykuł z zachodu


Rekomendowane odpowiedzi

@maVen - jakiś pomysł jak unikać takich lasek, które mogą mnie wydymać w ten sposób? Mam przeczucie, że niestety im bardziej ogarnięta laska i inteligentna - tym może być gorzej... Bo taką odrzucisz to może chcieć się zemścić, a że kumata to będzie wiedziała jak.

 

@TPakal1 - ok, rozumiem :) Natomiast zanim takich jak my będzie większość to my już umrzemy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie trzeba być ostrożnym we wszystkim co się robi i nie dawać nigdy możliwości wykorzystania tego co z nas wychodzi przeciwko nam. Zanim się tego nauczyłem parę razy dupsko bolało. Poza tym dzięki temu że nie wszystko mówisz i nie wszystko robisz oraz kontrolujesz myśli i popęd odsiewasz wokół siebie idiotki a w cwanych wzbudzasz ciekawość co z kolei powoduje tylko korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje sobie taki kraj jak Arabia Saudyjska, w którym kobieta choćby umierała pod szpitalem nie może zostać leczona bez zgody męskiego członka rodziny. Kraj gdzie kobiety nie mogą prowadzić samochodu. Kraj, w którym kiedy dziewczyna wrzuciła na Twittera zdjęcie z odsłoniętą twarzą poza domem, posypały się komentarze: "zabić ją i rzucić zwłoki psom". Kraj w którym ofiary gwałtów są skazywane za "cudzołóstwo". Kraj w którym działacz na rzecz praw człowieka Abdela Karim al-Chadara został skazany na na 10 lat więzienia i 20 lat zakazu opuszczania Arabii Saudyjskiej za walkę o przyznanie praw kobietom. I właśnie ten kraj został wybrany do komisji ONZ ds. statusu kobiet:

http://wiadomosci.radiozet.pl/Swiat/Arabia-Saudyjska-wybrana-do-komitetu-obrony-praw-kobiet-ONZ

 

^_^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@MoszeKortuxy

 

Taa, zwłaszcza jak Cię przymusowo wyślą na wojnę z szyitami albo zmuszą do utrzymania całej rodziny. Poczytaj sobie lepiej jak naprawdę wyglądają prawa mężczyzn w islamie:

https://www.reddit.com/r/islam/comments/4l5gtk/what_rights_do_women_have_that_men_dont_in/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam i nie wierze własnym oczom ...@MoszeKortuxy " islam jako wybawienie od dyktatury feminizmu " .

Nie tędy droga , to nie wyjdzie , to jak by zamienić jedną pojechaną ideologie na jeszcze bardziej pojechaną ideologie .

Ilu z was czytało koran ????

Ja czytałem ( z opisami i w odpowiednim tłumaczeniu ), tak z ciekawości , żeby sobie wyrobić SWOJĄ opinie a nie opierac sie na tv czy gazetach. 

Oczy ze zdumienia przecierałem !!!!

Pojechane na maxa ! Tak w ramach szybkiego zobrazowania , google ---> islam inbred i poczytajcie statystyki , lub strona http://annur.pl/ kopalnia wiedzy o tej ideologii.

Wyjaśnią sie tematy :

 

•  masowych gwałtow ----> islam rozprzestrzenia się drogą płciową

•  atakow terrorystycznych z użyciem pojazdów --->dawniej tratowali niewiernych wjeżdzając w tłum konno , tnąc ich szablą, dzisiaj jest to samochód i nóż mysliwski .

• i wiele innych. 

Moim zdaniem , należy robic to co ten portal robi , uczyc facetów od nowa jak być prawdziwym facetem a nie białym rycerzykiem . Udało sie ze mną ?, udało sie z wieloma innymi....

Ale najważniejsze żeby wychowywać nasze młode pokolenie w podobnym duchu . Ja tak robie z moim potomkiem , nie dam ex zrobić z niego potulnej pizdeczki lub białego rycerzyka chodzącego w rurkach !                         Po moim trupie !

Edytowane przez Red_Pill
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byłby koniec cywilizacji ... wystarczy popatrzeć na programy survivalowe emitowane w TV szczególnie te zagraniczne gdzie ludzie rzuceni w dzicz próbują dzięki swojej wiedzy i instynktom przeżyć .... jak myślicie co się wówczas dzieje i jak te słodkie pierdolenie kobiet wyrwanych z corpo na wpływ na przeżycie grupy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Aż dziw, że takie rzeczy się da przewidzieć... w 1924 Nikola Tesla (ten Tesla) przewidywał, że obecny (obecny na początku XX wieku) rozwój społeczeństwa kręcącego się wokół kobiet będzie miał przerażające konsekwencje.

 

“Perhaps the male in human society is useless. I am frank to admit that I don’t know,” Tesla conceded. “If women are beginning to feel this way about it—and there is striking evidence at hand that they do—then we are entering upon the cruelest period of the world’s history.”

“In this matriarchal empire which will be established the female rules. As the female predominates, the males are at her mercy. The male is considered important only as a factor in the general scheme of the continuity of life.”

“Woman’s discontent makes the life of the present day still more overstressed. The high pitch given to existence by people who are restless and dissatisfied because they fail to achieve things wholly out of proportion to the health and talent with which Nature has endowed them is a bad thing for the world"

“It seems to me that women are not particularly happy in this newly found freedom, in this new competition which they are waging so persistently against men in business and the professions and even in sport. The question that naturally arises is, whether the women themselves are the gainers or the losers.”

 

PS. wybaczcie, że nie przetłumaczę ale kiepski ze mnie tłumacz, nie moja bajka, wolę matmę.

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może mężczyzna w społeczeństwie ludzkim jest bezużyteczny. Szczerze przyznaję, że nie wiem - przyznał Tesla. "Jeśli kobiety zaczynają odczuwać w ten sposób - i istnieją uderzające dowody na to, że tak robią - wkraczamy w najokrutniejszy okres historii świata". "W tym matriarchalnym imperium, które zostaną ustanowione, rządzą kobiety. Ponieważ dominuje samica, samce są na jej łasce. Samca uważa się za ważną tylko jako czynnik w ogólnym schemacie ciągłości życia. " "Niezadowolenie kobiety sprawia, że życie dzisiejszego dnia jest jeszcze bardziej przeciążone. Wysoka skala, jaką dają istnienie ludziom, którzy są niespokojni i niezadowoleni, ponieważ nie osiągają rzeczy całkowicie nieproporcjonalnych do zdrowia i talentu, którym Natura je obdarzyła, jest zła dla świata " Wydaje mi się, że kobiety nie są szczególnie szczęśliwe w tej nowo odkrytej wolności, w tej nowej konkurencji, którą tak wytrwale zwalczają mężczyźni w biznesie i zawodach, a nawet w sporcie. Naturalnie powstaje pytanie, czy same kobiety są wygranymi czy przegranymi.

 

Wrzciłem w Google

 

Swoja droga bardzo inteligentny ten Tesla

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Kolejny przykład "równego" traktowani płci.

 

https://www.rp.pl/Przestepczosc/190419664-Prowadzila-po-alkoholu-Uniknie-wiezienia-bo-jest-kobieta.html

 

Aczkolwiek sędzia miał jaja, przyznając publicznie że w takiej sytuacji mężczyzna trzeciej szansy by na stówę nie miał szansy dostać. O ile na drugą miałby co liczyć. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś wam powiem.

Znam osobę która była tak gorliwą Feministką że teraz zapierdala na 1,5 etatu na chłopa który gra na konsoli z dzieckiem i ma wszystko w dupie.

W dodatku chyba ją zdradza bo jak chcą gdzieś w weekend jechać to nagle on ciężko chory, ale jak ona sama pojedzie z domu to nagle on zdrowieje.

Także drogie feministki będziecie mieć przejebane.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak że wszyscy faceci są debilami. To kiedyś jak nie pierdolnie to faceci zaczną kombinować i wykorzystywać słabości kobiet na swoja korzyść. Już obecnie słyszy się że na zachodzie ( USA ) małżeństwo to rzadkość a znaleźć faceta monogamistę to abstrakcja. 

Nie wiem jak na większą skale w PL ale dużo znajomych mężczyzn w wieku 25 - 35 nie chce mieć dzieci ani nie chce zawierać umowy cywilno-prawnej z kobietą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.