Skocz do zawartości

Łysienie a SMV


infamous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Braci :)

W związku z faktem, że bliżej mi do 30'stki niż dalej zauważam, że z wiekiem coraz mniej włosów na mojej głowie. Z przodu jak i u góry mam już lekko przerzedzone. Nie jest tragicznie ale z roku na rok jest coraz gorzej. Póki co jeszcze nie mam potrzeby ścinania ich całkowicie bo jeszcze to jakoś wygląda. Ale jak będzie gorzej to na pewno nie będę się bawił w jakieś zaczeski i zetne wszystko w cholerę. Trochę mnie to boli bo zawsze miałem mega bujne czarne włosy. I kiedyś uważałem to za swój atut. Geny do wypadania odziedziczyłem chyba ze strony matki bo ojciec ma dalej czarne dosyć długie włosy a ma ponad 50 lat.

I teraz pytanie do was. Jak ogolenie bańki na łyso wpłynęło na wasze SMV? Zauważyliście jakieś zmiany pod tym kątem? Jakieś ciekawe sytuacje? 

Kiedyś ogoliłem się na łyso za młodziaka to dużo osób schodziło mi z drogi jakbym wzbudzał strach. 

Wiem oczywiście, że prawdziwa wartość wychodzi z naszego środka i naszych przekonań. Jestem po prostu ciekaw waszych doświadczeń na tym polu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Rnext napisał:

Gol i nie oglądaj się na to jak to odbiorą baby czy otoczenie

 

Dodam od siebie,że jeśli zamierzasz obcinać się na łyso lub bardzo krótko-rób to regularnie,powiedzmy raz na tydzień.Z czasem wejdzie Ci to w krew i będziesz traktował jak coś Twojego,a przy tym będziesz budował własny wizerunek;)

Edytowane przez WOLAND
odstępy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eryk, rozwaliłeś mnie, nie pozostaje mi nic innego jak tylko potwierdzić :D

@infamous, słuchaj, normalnie przestajesz wtedy istnieć. Mówię Ci, masakra! A jak jeszcze masz zakazany ryj, to jesteś w dodatku zapylony i brudny, bo tylko kurz wzbijają podczas próby ucieczki (ale przynajmniej majtki widać tym w spódniczkach) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraź sobie ze ogolona głowa kojarzy się kobietom podobno z główka penisa, i jego wielkością, czyli łeb Twojego kutasa jest taki sam na wielkość jak Twoja głowa :)

Tak więc, głowa do góry :) kwestia przekonań :) 

 

Ten Pan jest łysy a wyruchał tyle co wszyscy biali rycerze razem wzięci :)

57519411.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zawsze przed turniejem się golę :D żeby przeciwnik srał ze strachu jeszcze przed gwizdkiem. Ogólnie jak widzę łysego, to od razu jakby większy szacunek do niego. Jak mnie ktoś potrąci w knajpie to od razu przeprasza ;)

Ogólnie to poza matką, chyba żadna laska mi nigdy nie narzekała na krótkie włosy, jedna z którą byłem 2,5 roku to nawet kazała się krótko ścinać, żadnych żeli itd. 

 

Na pierwszy rzut oka będziesz "Dresem", ale wystarczy, że się odezwiesz i od razu się zmieni obraz Twojej osoby. Kwestia jeszcze ubioru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z największych znanych mi osobiście kobieciarzy i nałogowych uwodzicieli stracił połowę włosów koło trzydziestki - wcześniej nosił długie, żeby było zabawniej.

Obecnie od lat tnie się maszynka bez nakładki - na 1 mm. Do tego nosi trzydniowy zarost na policzkach, szyję goli. Faktycznie, jest wysoki i barczysty. Powodzenie ma

że hej.

 

Więc zarówno z burzą włosów na głowie jak i bez nich można zarówno wyglądać zajefajnie i mieć u statystycznej Marioli wysokie SMV jak i ... zapuścić się i przypominać skrzyżowanie koczkodana i pawianem. Takie moje zdanie.

 

Style-Tips-for-Bald-Men-6.jpg

 

http://thebestfashionblog.com/haircuts-hairstyles/the-best-style-tips-for-bald-men

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie granie pod uznanie kobiet to żenująca maskarada i upokorzenie dla faceta, włącznie z wysłaniem sygnału - jestem twoim sługą, zrobię co zechcesz.

Wulgaryzując - gruby ch... na to kładę, czego oczekują ode mnie kobiety ogólnie.

Czego i Wam życzę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogoliłem głowę w 2 klasie LO - przed turniejem w kosza. Cos juz mi mówiło ze bujnej czupryny u mnie nie będzie.

 

Golę głowę bo lepiej się wtedy czuje sam ze sobą - raz na tydzien.

 

Moim zdaniem tak mi pasuje bardziej. (Nie będę zapierdalal z tymi odrostami po boku głowy)

 

Broda rośnie do 2 tyg czasem - szyję czasem szybciej opierdole.

 

I mam to juz totalnie na końcówce chuja komu się to podoba - mi tak pasuje i chuj wszystkim do tego.

 

 

Ps. Spadło mi to juz nawet z końcówki chuja.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze ścinałem na prawie łyso ( za czasów młodości nigdy nie miałem problemów ze skinami) he he he .

Od dobrego roku kupiłem sobie maszynkę i jadę na 5mm (wiadomo jak se policzyłem wizyty u fryzjerki 3x  w miesiącu to się szybko zakup zwrócił ).

Od swojej ex żdziry usłyszałem "że jestem plebs i bida bo tak się strzygą podobno oni"

Mam w dupie co ktoś o mnie mówi .

Ponieważ łysieć zacząłem od 30roku życia więc jestem przyzwyczajony do wyglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mój ojciec do 60tki nawet zakoli nie miał, włosy już siwizną porosły, a łysiny nic.

Sam się dziwiłem jak to możliwe.

 

Ja w wieku 40 i już łysienie widać...

A myślałem, ze jak u ojca jeszcze z 20 lat będę miał spokój - cóż pogodzić się z tym musisz i tyle.

Albo nosić tupecik.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.