Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Takiej patologii udostępnionej publicznie w internecie jeszcze nie było. Ponadto, film obrazuje, że stosunek do gwałtu na mężczyznach w Polsce nadal wywołuje salwy śmiechu zamiast odpowiedniej reakcji. Koledzy gwałconego chłopaka mają ubaw, podczas gdy ten nie może nic zrobić, bo jest nieprzytomny. 

 

http://pikio.pl/18-apogeum-patologii-gruba-ola-gwalci-nieprzytomnego-chlopaka-a-jego-koledzy-maja-ubaw/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, ZdzisławBeton napisał:

 

Ręce opadają. Co się z tym światem dzieje. Coraz bardziej myślę, że tutaj potrzeba kogoś pokroju Pinocheta, Hitlera czy Piłsudskiego aby zrobił porządek. Totalny upadek moralny. Tego jeszcze w tym cyrku nie grali. Gruba orka ujeżdża zdechłego węża. Parodia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tej kwestii denerwują trzy rzeczy.

1. Koledzy, którzy kręcili ten filmik i  pewnie to oni namówili tego grubasa

2. Podwójne standardy, bo panienka pewnie nie zostanie do odpowiedzialności pociągnięta - a powinna, i kolesie kręcący filmik również. Gdyby to zrobił chłopak - było by zupełnie odwrotnie i afera na całą Polskę.

3. To jak nam się wmawia od dziecka, że dziewczyny są świętojebliwe, nie pierdzą, nie robią kupy, zawsze pachną, a "przed nimi bieży baranek, nad nimi lata motylek".

 

Baby poczuły wolność i bezkarność to teraz wychodzi z nich diabeł. A my jesteśmy tego ofiarami. Młodzi chłopcy w ogóle nie są przygotowywani do współistnienia z kobietami. A pomyśleć żeby taką popchnąć, obronić się przed nią - widzę to po sobie, to jest ostatnia myśl która mi przychodzi do głowy. "Przecież jej nie uderzę bo to kobieta! Co z tego że mnie gwałci/bije/wyzywa."

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Artem napisał:

Baby poczuły wolność i bezkarność to teraz wychodzi z nich diabeł. A my jesteśmy tego ofiarami. Młodzi chłopcy w ogóle nie są przygotowywani do współistnienia z kobietami. A pomyśleć żeby taką popchnąć, obronić się przed nią - widzę to po sobie, to jest ostatnia myśl która mi przychodzi do głowy. "Przecież jej nie uderzę bo to kobieta! Co z tego że mnie gwałci/bije/wyzywa."
 

Baby już tą wolność miały wcześniej, przecież nie były zniewolone, przynajmniej w naszym kraju i państwach zachodnich. Dopiero feminizm spowodował, że baby już całkiem pojebało. W państwach zachodnich (nie wiem jak u nas) wyraźnie wzrosła ilość przestępstw popełnianych przez kobiety. Feminizm to rak, który od środka toczy cywilizację zachodnią i ją rozpie....li gdy nie spotka na swojej drodze żadnego oporu. Czy kobieta, która nie określa się jako feministka, to nie postępuje jak feministka? Postępuje, bo feminizm to choroba całej populacji kobiet.

To jest coś jak BSE, choroba wściekłych krów. To schorzenie dotyczy wszystkich kobiet, a nie tylko feministek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Artem napisał:

Baby poczuły wolność i bezkarność to teraz wychodzi z nich diabeł. A my jesteśmy tego ofiarami. Młodzi chłopcy w ogóle nie są przygotowywani do współistnienia z kobietami. A pomyśleć żeby taką popchnąć, obronić się przed nią - widzę to po sobie, to jest ostatnia myśl która mi przychodzi do głowy. "Przecież jej nie uderzę bo to kobieta! Co z tego że mnie gwałci/bije/wyzywa."

 

Ale spokojnie wahadło wróci kiedyś do równowagi. Nie zdziwiłbym się jak kiedyś kilka milionów Polskich mężczyzn widząc jak kurczy się ich męska przestrzeń, przejdzie na Islam z własnej woli. Nie będzie potrzeba przymusowej relokacji czy wojny. To taka reakcja na poniewierkę ze strony kobiet. Już raz przeszliśmy na inną wiarę ponad 1000 lat temu. Więc czemu nie miałoby być inaczej ? Wiesz @Artem nie musisz reagować. Wystarczy, że mocno je złapiesz za nadgarstki tak aby nie mogła się szarpać. A każda próba "plaskacza" powinna się spotkać z natychmiastową reakcją. Nie, nie bić ale stosować prewencyjne chwyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TPakal1 a mi się wydaje, że feminizm uświadomił kobietom (bo to przecież takie niezbyt ogarnięte istotki), że mogą więcej, że mogą pracować, uczyć się, że mają do tego prawo. Gdyby nie feminizm to w sumie te kobiety by dalej siedziały w domach i rodziły dzieci. I mówię tu o pierwszej fali feminizmu a nie o drugiej, która jest CHORA.

@Geralt owszem, zawsze ją można złapać i zablokować. Trzeba tylko uważać na białorycerzy w pobliżu. Myślisz, że opłaca nam się przechodzić na inną religię tylko po to żeby dogryźć kobietom? Nakładać na siebie pewne ograniczenia oraz obowiązki, jedynie po to aby mieć spokój w domu z babą? Zawsze można żyć bez baby :D

Edytowane przez Artem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Artem napisał:

Myślisz, że opłaca nam się przechodzić na inną religię tylko po to żeby dogryźć kobietom? Nakładać na siebie pewne ograniczenia oraz obowiązki, jedynie po to aby mieć spokój w domu z babą? Zawsze można żyć bez baby

 

Owszem ale nie chodzi mi o reakcję poszczególnych jednostek tylko raczej całej zbiorowości jako takiej. Prawa jakie obowiązują w zbiorowościach są inne niż jednostkowe. Skąd wiesz do czego do doprowadzi. A może będą nam w przyszłości na siłę faszerować chemią zmniejszającą libido. Nie odgadniesz co tym ludziom strzeli do głowy. Oczywiście, że się nie opłaca bo nie są tego warte.

2 minuty temu, Artem napisał:

a mi się wydaje, że feminizm uświadomił kobietom (bo to przecież takie niezbyt ogarnięte istotki), że mogą więcej, że mogą pracować, uczyć się, że mają do tego prawo. Gdyby nie feminizm to w sumie te kobiety by dalej siedziały w domach i rodziły dzieci.

To tylko świadczy o tym jak łatwo nimi sterować. Jak podatne są na ideologie. Zresztą są tak "inteligentne" że nie potrafiły stworzyć swojej ideologii. Neokonserwatywni Soros i Rockefeller opłacają te towarzystwo. A moich obserwacji i doświadczeń wynika, że najgłośniej o aborcji i wyzwoleniu seksualnym krzyczą te co mają najmniej doświadczenia albo wcale nie mają. Co za paradoks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Artem napisał:

@TPakal1 a mi się wydaje, że feminizm uświadomił kobietom (bo to przecież takie niezbyt ogarnięte istotki), że mogą więcej, że mogą pracować, uczyć się, że mają do tego prawo. Gdyby nie feminizm to w sumie te kobiety by dalej siedziały w domach i rodziły dzieci.

IMO feminizm je tylko zjednoczył jak każdy ruch społeczny. Czy w Polsce lub państwach zachodnich ktoś im wcześniej zabraniał podejmowania pracy lub nauki. Żadne prawo im przecież w tych krajach tego nie zabraniało. Państwa arabskie to inna bajka, niech tam feministki walczą o swoje prawa.

Skutek wiadomy. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TPakal1 napisał:

IMO feminizm je tylko zjednoczył jak każdy ruch społeczny. Czy w Polsce lub państwach zachodnich ktoś im wcześniej zabraniał podejmowania pracy lub nauki. Żadne prawo im przecież w tych krajach tego nie zabraniało. Państwa arabskie to inna bajka, niech tam feministki walczą o swoje prawa.

Skutek wiadomy.

 

No i obserwujemy jak jedna skrajność powoli wkracza do drugiej skrajności. Islam puka do drzwi z feminizowanej Europy. Kiedyś o dziwo kobiety miały lepiej. Nie wszystkie ale większość. Wykonywały prace takie, jakie są im w naturze dane. A teraz muszą jeszcze dodatkowo zapierdalać . Dlatego mówię, że feminizm i inne odmiany marksizmu kulturalnego niszczą kobiecość i świat kobiet. Oczywiście mężczyznom to już całkowicie się dostaje. Każdy na tym cierpi lub będzie cierpiał.

Pozdrawiam @TPakal1

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pomyślcie ile kobiet spiło faceta, żeby z nim zaciążyć.

 

Też nie jeden był półprzytomny lub nieprzytomny, a później było misiu zapomniałeś po pijanemu o prezerwatywie ;)

 

A faceci też byli ewidentnie zgwałceni, tylko kto by im uwierzył?

 

 

No i teraz pojawia się kolejny dylemat, bo jeśli gwałcicielka zajdzie w ciążę to co dalej, jakie to niesie konsekwencje?

 

Znając życie dobro dziecka będzie najważniejsze i facet będący ofiarą gwałtu będzie jeszcze pod przymusem płacił na dziecko, które zostało poczęte bez jego zgody i świadomego udziału. Wychodzi na to, że ofiara gwałtu (męska) jest dodatkowo karana za bycie ofiarą.

 

Ja widzę tylko dwa rozwiązania, skoro ofiara gwałtu ma prawo do aborcji, to i zgwałcony mężczyzna powinien je mieć, oczywiście nie mam na myśli przymuszanie siłowe kobiety do aborcji ;) 

Tyle, że ofiara gwałtu (męska) powinna mieć prawo wniesienia wniosku o dokonanie aborcji i jeśli gwałcicielka się nie zgodzie to na dziecko poczęte w wyniku gwałtu nie przysługują alimenty, jest ono również wyłączone z dziedziczenia po zgwałconym ojcu. Inaczej nie widzę sprawiedliwej ochrony praw ofiary w tym momencie. 

 

Drugie to automatyczne z mocy prawa po uzyskaniu skazującego wyroku za gwałt, pozbawienie dziecka poczętego w ten sposób w/w praw bez żadnego wnioskowania ze strony pokrzywdzonego.

 

 

 

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Artem napisał:

 

@TPakal1 a mi się wydaje, że feminizm uświadomił kobietom (bo to przecież takie niezbyt ogarnięte istotki), że mogą więcej, że mogą pracować, uczyć się, że mają do tego prawo. Gdyby nie feminizm to w sumie te kobiety by dalej siedziały w domach i rodziły dzieci. I mówię tu o pierwszej fali feminizmu a nie o drugiej, która jest CHORA.

 

 

Pierwsza fala dała kobietom prawa wyborcze. A to dało silne poparcie w wyborach dla partii lewicowych. Partie te teraz rozpierdalają Europe i upokarzają na wielu polach mężczyzn. 

 

7 minut temu, Mosze Red napisał:

Ja widzę tylko dwa rozwiązania, skoro ofiara gwałtu ma prawo do aborcji, to i zgwałcony mężczyzna powinien je mieć, oczywiście nie mam na myśli przymuszanie siłowe kobiety do aborcji ;) 

Tyle, że ofiara gwałtu (męska) powinna mieć prawo wniesienia wniosku o dokonanie aborcji i jeśli gwałcicielka się nie zgodzie to na dziecko poczęte w wyniku gwałtu nie przysługują alimenty, jest ono również wyłączone z dziedziczenia po zgwałconym ojcu. Inaczej nie widzę sprawiedliwej ochrony praw ofiary w tym momencie. 

 

Już padł taki pomysł w postępowej Szwecji http://www.rp.pl/Polityka/160309542-Szwecja-Chca-prawa-do-aborcji-dla-mezczyzn.html#ap-1

 

A oto odpowiedź 

Cytat

Carl B. Hamilton, działaczka szwedzkich liberałów, nazwała młodych aktywistów "idiotami"

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, toreador napisał:

Już padł taki pomysł w postępowej Szwecji

 

Normalna kolej rzeczy. Lewica zawsze popiera warstwy uciśnione to sens jej egzystencji.

 

Skoro kobieta z warstwy uciśnionej przeszła do uprzywilejowanej, a mężczyźni podlegają licznym presją to trend się odwraca.

 

Szwecja jak zwykle przoduje jako najbardziej zlewaczony kraj na świecie.

 

Rozwiązuje się nieistniejący problem, który generuje kolejne tym razem prawdziwe i znów się je rozwiązuje, zamknięte koło.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego jaka krzywda spotkała tego chłopaka. Potencjalne złapanie jakiegos syfu od loszki, możliwość zostania tatusiem i przejebanie w bardzo wczesnym stadium życia a do tego zmasakrowane psychika. Koledzy zapewne zadbają o to żeby wieść się szybko rozniosła i zaczną się podsmiechujki i dalsze dewastowanie jego mentalności.

 

Przez jedną głupia cipe i grupę gnojow niestety są bardzo duze szansę że chłopak się załamie i popełni samobójstwo. Ale tych skurwysynow i tej cipy to nie obchodzi. Wedlug nich wszystko jest w porządku... i to jest kurewsko smutne.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, HORACIOU5 napisał:

Przez jedną głupia cipe i grupę gnojow niestety są bardzo duze szansę że chłopak się załamie i popełni samobójstwo.

 

To fakt też się tego obawiam. Ta historia nie skończy się dobrze. Gwałt gwałtem. Spili chłopaka plus gwałt oraz nagranie przestępstwa i upublicznienie tego na internecie. Nie udzielenie pomocy chłopakowi, przecież mógł mieć wymioty i leżąc zakrztusić się wymiocinami albo stracić przytomność. Oj dużo paragrafów się nazbierało dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArthurS. napisał:

Ja tam uważam, że faceta można zgwałcić w większości przypadków, jak nie we wszystkich tylko analnie. 

 

Co Ty wypisujesz? Faceta gwałci się tak samo jak kobietę - obezwładnić i wykorzystać bez jego zgody - prosty schemat. Tak jak na filmiku z grubą Olą - obezwładnienie przez upojenie alkoholowe, lub "wzięcie na śpiocha". Zdrowemu, młodemu mężczyźnie penis utrzymuje się w stanie erekcji przez większość czasu snu.

 

Filmik z Grubą Olą obejrzałem, aż źle mi się zrobiło. Bardzo dobrze pamiętam czasy gdy byłem w jego wieku. Jak ważna była reputacja, jak łatwo ją było stracić. Jak okrutni dla siebie nawzajem, i przy tym batdzo wrażliwi są chłopcy w tym wieku.

Choć nie zgadzam się z taką postawą, to dla tego chłopaka najlepsze byłoby podchwycenie postawy proponowanej przez niektórych - "przynajmniej sobie poruchał". Obojętność na śmiechy innych dzieciaków, odpowiedzi na wspominki o grubej Oli typu "nie pierwsza i nie ostatnia która nie może się mnie oprzeć" itp Bo na sprawiedliwość chyba nie ma co liczyć.

 

Taka rzeczywistość, że kobiety nie są zupełnie uczone kontroli nad sobą. Jeśli dziewczyna jest pasztetem albo kaszalotem, szybko uczy się że jedynym skutecznym sposobem na facetów są chamskie zaczepki. Chłopakom sie tłoczy do głów że kobiet nie wolno klepać ani szczypać. Kobiety pasztety macają bez zachamowań. No i te głupie rechoty "faceta nie da się zgwałcić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zgwałcić faceta, to kobieta musiałaby wyglądać naprawdę paskudnie i żeby doszło do gwałtu penis musiałby być w zwodzie. Czyli brzydka baba musiałaby go naszpikować viagrą i przywiązać do łóżka. W większości przypadków to jest seks niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ArthurS. napisał:

Żeby zgwałcić faceta, to kobieta musiałaby wyglądać naprawdę paskudnie i żeby doszło do gwałtu penis musiałby być w zwodzie. Czyli brzydka baba musiałaby go naszpikować viagrą i przywiązać do łóżka. W większości przypadków to jest seks niespodzianka. 

 

 

Ok, być może masz większą tolerancję. Ale załóżmy że jesteś na imprezie ze znajomymi. Imprezie po której zostajesz na noc. Na imprezie kręci się dziewczyna 130kg, którą znajomi dla żartów ustawiają dla ciebie. Ty się wymigujesz, oni ci wmawiają że powinieneś z nią kręcić bo na nic innego cie nie stać. Wkurzasz się i stwierdzasz że z takim kaszalotem nigdy w życiu, nie ma mowy. Może jesteś tolerancyjny i w innych warunkach byś ją  brał, ale natarczywość znajomych kompletnie ją obrzydziła. Powiedzmy że nie ma żadnych innych kobiet w pobliżu dostępnych żebyś coś podziałał. W końcu idziesz spać. W nocy budzisz się a na tobie falujące cielsko tej 130 kg kaszalota. Uważasz to za seks niespodziankę czy jednak czujesz się wykorzystany i upokorzony? Czy dopiero mina tobie rzednie

gdy kaszalot nakłada strapona?

Nigdy nie spałeś z dziewczyną która się tobą zabawiała gdy byłeś pogrążony we śnie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArthurS. w takim razie jeżeli kiedyś jakaś kobieta z którą nie chciałeś uprawiać seksu cię przeleci a przy tym złapiesz jakieś choróbsko i do tego zostaniesz tatusiem płacącym w przyszłości alimenty to nie płacz wtedy, nie narzekaj i nie denerwuj się. To tylko seks niespodzianka a konsekwencje po nim to tylko takie fajne bonusy ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, ArthurS. napisał:

Żeby zgwałcić faceta, to kobieta musiałaby wyglądać naprawdę paskudnie i żeby doszło do gwałtu penis musiałby być w zwodzie. Czyli brzydka baba musiałaby go naszpikować viagrą i przywiązać do łóżka. W większości przypadków to jest seks niespodzianka. 

 

To znaczy że jeśli mniejszy pasztet Cie zgwałci, i bedzie z tego dziecko na które bedziesz płacił alimenty,to  jest ok?

A jeśli zrobią to we trzy siła,  to też bedzie ok?

Powodzenia życzę

Właśnie sam gwałcisz logikę i zdrowy rozsądek.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pingwing napisał:

W nocy budzisz się a na tobie falujące cielsko tej 130 kg kaszalota. Uważasz to za seks niespodziankę czy jednak czujesz się wykorzystany i upokorzony? Czy dopiero mina tobie rzednie

gdy kaszalot nakłada strapona?

 

Raczej poczułbym jak coś łamie mi miednicę :v Poza tym mi po alkoholu nie staje w ogóle, więc seks byłby niemożliwy. 

 

Cytat

Nigdy nie spałeś z dziewczyną która się tobą zabawiała gdy byłeś pogrążony we śnie?

Moja ręka raczej nie gwałci mnie w nocy :v 

 

 

2 godziny temu, HORACIOU5 napisał:

@ArthurS. w takim razie jeżeli kiedyś jakaś kobieta z którą nie chciałeś uprawiać seksu cię przeleci a przy tym złapiesz jakieś choróbsko i do tego zostaniesz tatusiem płacącym w przyszłości alimenty to nie płacz wtedy, nie narzekaj i nie denerwuj się. To tylko seks niespodzianka a konsekwencje po nim to tylko takie fajne bonusy ;)

Takie kobiety praktycznie nie istnieją xD A przynajmniej są rzadkie jak pracujący uczciwie cyganie. 

 

2 godziny temu, kryss napisał:

 

To znaczy że jeśli mniejszy pasztet Cie zgwałci, i bedzie z tego dziecko na które bedziesz płacił alimenty,to  jest ok?

A jeśli zrobią to we trzy siła,  to też bedzie ok?

Powodzenia życzę

Właśnie sam gwałcisz logikę i zdrowy rozsądek.

Mam nadzieje, że to się spełni. Tzn nie to z dzieckiem, ale to z czworokącikiem. Jak będą to "mniejsze pasztety" to wtedy wygram życie. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ArthurS. napisał:

Takie kobiety praktycznie nie istnieją xD A przynajmniej są rzadkie jak pracujący uczciwie cyganie. 

 

Łapanie na dzieciaka w tym metodą spicia faceta do nieprzytomności, żeby nie mógł użyć prezerwatywy jest powszechna.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.