Skocz do zawartości

Pozytywna muzyka o działaniu terapeutycznym, utwory poprawiające nastrój


Tamten Pan

Rekomendowane odpowiedzi

@Guliverłap plusika za Grzybowy Jazz, dawno nie słuchałem :). Drugi album też nieźle brzmi.

 

Jak już temat zszedł na inne gatunki, to wrzucam bardzo przyjemne, ciepłe dźwięk, po których robi się lepieji:

 

@Tamten Pan, nie wiem, czy Ci podejdzie taka muzyka, ale od siebie polecam też audycje Marcina Kydryńskiego w Trójce :).

 

http://mojetest.polskieradio.pl/station/82/Siesta

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

eM oprócz tego, że opierdala zajebiście wiadomo co, to zaraziła mnie jednym kawałkiem. Mam to tak dobrze zakotwiczone, że zawsze mi poprawi nastrój.

 

 

Co nie zmienia faktu, że jest najwredniejsza na świecie.

 

EDYCJA:

(przeczytała i powiedziała: "kurwa ty chuju")

 

Edytowane przez Grzenio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

To moze z innej paki. Mamy cholernie duzo rytmicznego, pozytywnego rocka od osob, ktorych byscie nawet nie podejzewali :) Wujek Rafal cos zapoda:
 


Joe Satriani - wiadomo, tego pana kazdy kto mial stycznosc z gitara powinien znac. Szczesliwie zonaty, ustatkowany rocker :) Jego muzyka rzadko kiedy ma jakies slowa, ale jest geniuszem w wyrazaniu roznych emocji przez gitare. Kawalek zdecydowanie daje mi energie do dzialania. Sluchac glosno i koniecznie w 480p +.
 


John5, ktory gra u Mansona i Roba Zombie? Serio kurwa? Ano serio! Kiedys odkrylem jego solowa tworczosc. Ten gosc jest jak rasowy redneck napieprzajacy country przeplatane z takimi palcowkami, ze przez 30lat by bylo sie ciezko nauczyc. Kolejny geniusz klimatu, bardzo wszechstronny!
 


George Lynch ze swoim solowym projektem. Byly gitarzysta Dokken, czlowiek ktorego styl ewoluuje od dawien dawna. Styl zycia, do ktorego tesknie i o ktorym marze. Pustynia w Nevadzie, chatka z drewna, muscle car w garazu i sciana wsmacniaczy z podpieta gitara. Totalna wolnosc!!! Kawalek jak najbardziej pozytywny, laduje mnie energia od razu.
 


Historia tego zespolu jest dosc smutna. Nigdy nie wydali oficjalnego albumu. Bardzo zlozona muzyka ze swietnym wokalem, duzo emocji, wszystko idealnie stonowane. Slucham czesto do poduszki. Niestety, w 1990 jak to bylo typowe dla lat 90, wokalista Andrew Wood przedawkowal heroine doslownie kilka dni przed wydaniem ich pierwszego albumu. Dwoch muzykow z zespolu znalazlo pozniej w jakims smietniku Eddiego Vedera i utworzylo najbardziej gowniany band w historii MTV - Pearl Jam.

Nie chce rockiem zasmiecac tematu, jesli ktos jest zainteresowany, to zapraszam do dyskusji na priv :)

Od siebie dodam jeszcze, ze swietna muzyka jest secie, ktory krazy po necie (huehue) - Erotic Lounge Series.

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.