Skocz do zawartości

Komplementy od samic


Guliver

Rekomendowane odpowiedzi

-jesteś taki podniecający

-lubię twój styl ubierania,

-dobrze sobie radzisz z trudnymi sytuacjami,

-fajnie wyglądasz w tym całym ekwipunku (na siłowni),

-wydarzył się tylko jeden taki hardkor kiedy laska która bardzo długo była sama, była przed okresem i powiedziała mi że przeleciałaby mnie i że szkoda że mam dziewczynę (oczywiście nie wziąłem tego na poważnie, możliwe że chciała być w jakimś centrum dramy)

-coś tam o plecach,

-jesteś zajebisty,

-umiesz rozkręcić imprezę.

 

Oczywiście te wszystkie komplementy (może niektóre były szczere) były po to żeby podnieść moją samoocenę a później ją zdeptać jak zacznę podskakiwać. A liczba negów była powiedzmy przynajmniej o polowę wieksza, a nawet 2x większa. 

Także Bracia NIE BUDUJCIE SWOJEJ SAMOOCENY NA KOMPLEMENTACH, A SZCZEGÓLNIE NA KOMPLEMENTACH OD WASZYCH SAMIC!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdym seksie jesteś zajebisty.

Po jakiejś długiej podrozy za kółkiem ze świetnie sobie dałem radę.

Jestes cudowny

Hmm.

Nigdy nikogo tak nie kochalam

Jestes najwazniejszy a rodzice?

Dla mnie liczysz sie ty.

A później i tak inny bolec ?

 

Znowu wczesniejsza to byla agentka 

Nigdy od niej nic nie uslyszalem a na pytanie ze czemu ja jej nie mowie odpowiedzialem ze ty mi nie mówisz byla odpowiedz ze to facet ma się starać ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-You have nice thighs, very manly - malezyjka w UK. Rzeczywiście uda mam rozbudowane od haratania w gałę.

-Dlaczego nie masz dziewczyny? Z twoją bajerą mógłbyś mieć tutaj każdą - komplemento-szit-test od współpacowniczki, też w UK. Firma była bardzo duża, było w czym przebierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo w sobie słowo KOMPLEMENT zakłada, że jest to stwierdzenie fałszywe lub wyolbrzymione. Dlatego nikomu ich nie mówię, a usłyszane puszczam mimo i nie karmię cudzymi "pozytywnymi" opiniami własnego ego.

Konstatując: pochlebstwom mówię stanowcze RACZEJ NIE. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, swatpoland napisał:

Możecie się obrażać lub śmiać ale od kilku pań słyszałem że mam dużego i do tej pory się zastanawiam czy kłamały żeby coś osiągnąć czy to prawda. 

Po co się zastanawiać, dokonaj pomiarów i porównaj ze statystykami. Jak zmierzysz i ci wyjdzie 11cm to będziesz wiedział, że kłamały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.