Skocz do zawartości

Wasze typy - jaki typ urody preferujecie.


Mosze Red

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym jak wszyscy wiemy życie to nie bajka, więc jak wstawię zdjęcie jakiejś fajnej lecz nieznanej i pewnie nigdy nie poznanej laski to nie świadczy o tym, że tylko ślini się człowiek do monitora i szuka tylko podobnych do tych gwiazdeczek a inne fajne dziewczyny dość ładne ze swojej okolicy pomija to wiadomo, że śmiech :)

 

Natomiast jeśli skrzywienie zawodowe mężczyzny jest normalne to wiadomo, że zamiast patrzeć i marzyć woli mieć to na żywo, a zdjęcia takich lasek które tutaj wstawiamy są tylko po to by cieszyły oko i tyle. No chyba, że wolicie zdjęcia kotów? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie marzyłem o kobiecie. W ogóle nie mam marzeń. Mam plany, które konsekwentnie realizuję.

Fajnie, jak kobieta wygląda ładnie. Rzecz w tym, że myśląc o stałej relacji, nie można opierać się tylko na wyglądzie. Uroda przemija, a charakter pozostaje. Wolę mieć żonę, która nikomu się nie podoba, ale być z nią szczęśliwy :) 
Nie mam kompleksów i nie muszę chwalić się kobietą przed kolegami. Z resztą mam wielu kumpli, którzy są naprawdę szczęśliwi w małżeństwie, choć ich kobiety urodą nie grzeszą. Są szczęśliwi, bo to widać. Z resztą znam ich żony - bardzo fajne dziewczyny :)

Nie kupuję kobietom nic. Niczego nie stawiam. Nie staram się o nie... a jakoś nie narzekam na brak zainteresowania ;) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bardzo ważny jest kolor oczu kobiety. Jasne czyli niebieskie/zielone oczy dają u mnie +2 do SMV samicy;) 

Ciemne czy brązowe oczy wyglądają dla mnie zupełnie tak samo... czyli bez efektu WOW! Może mam głęboko wbudowany w sobie kult rasy jasnookich panów:D albo lubię takie bo sam mam jasne i słowiańską urodę.

 

Preferuję typ skandynawski i słowiański. Blondi, jasnobrązowe i rude czupryny. 

 

Takie przykłady  strzał na najwyższym dla mnie poziomie ruchable:

Znaleziony obrazZnaleziony obraz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd lasek w teledysku, niektóre średnie (na przykład ta pierwsza wcale mi się nie podoba!)  , ale znajdzie się parę fajnych !

Przy okazji,  dobre teksty lecą...:lol:

 

WZR - "Bogini seksu"

 

 

 

Edytowane przez RedBull1973
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn O tak, Alizee była świetna! Zresztą jej mecenas (producent) , Mylene Farmer, też była nielicha! :P

 

 

 

 

 

 

P.S.

Wrzucam fotkę starej, 50-letniej kobiety...

To tak a propo mitu , że po 30-ce to już każda się sypie, i jest do niczego...:P

Nie wiem, czy choć 5-10% 20-latek wygląda tak, jak Halle Berry teraz , w wieku 50 lat...czyli teoretycznie 20 lat "po terminie"...

Dla mnie dycha,  nie ma chuja we wsi! :lol:

 

fa6192be382ab64499c6eb036298ed0a.jpeg

Edytowane przez RedBull1973
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie - pewnie znajdziecie coś dla siebie: http://widelec.org/p/4380/plec-piekna-by-georgiy-chernyadyev/1/

Ja osobiście brałbym co drugą, lub nawet więcej ;) 

 

Problem w tym, że technika wykonania zdjęcia może dodać +5 do atrybutu "ruchable". 

Fakt - wiele z dziewczyn które niektórzy z Was wkleili jako 10/10 ja oceniłbym najwyżej na 7/10, ale nie niżej - na ogół są fajne. 

Są one fajne ale każdy z nas ma swój gust, o którym można podyskutować bo to przecież jeden z najlepszych tematów do dyskusji. 

 

Istotonym jest to, że fajnie się patrzy na zdjęcia i filmiki w necie 

, ale w realnym życiu do ogólnego feelingu dziewczęcia musimy dodać jeszcze sposób poruszania się, spojrzenie, zapach, ton głosu i pierdyliard innych cech które powodują, że myślimy o niej "the one". Nasza wybranka, z którą marnujemy życie na ogół więc "nieco" różni się od naszych internetowych dziesiątek ;) 

 

Jeżeli mój post jest nie do końca zrozumiały, wybaczcie. Jestem pijany. 

Edytowane przez Psotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.10.2016 o 11:28, Tamten Pan napisał:

Chyba się Pikacz nie spodziewasz, że zaczniemy wklejać foty swoich byłych, albo panienek które dymaliśmy? Pomijam kwestie anonimowości i podstawy nie bycia obślizgłym kutasem, ale to nie 4chan :D

 

nie chodzi o foty byłych.chodzi o to jakie kobiety na kogo zwracaja uwage.pamietajcie ze facet nie uwodzi tylko to kobieta zawsze wybiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.