Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Mosze Red

Wasze typy - jaki typ urody preferujecie.

Recommended Posts

Posted (edited)

Jeszcze tak poza moim typem super latynoski to zdecydowanie Kate Winslet jak była młodsza śliczna na maska, teraz też dobrze wygląda ale jest zdecydowanie za chuda.

5S1f1D1.jpg

Edited by bassfreak
  • Like 1

W dniu 14.06.2020 o 02:36, Zgredek napisał:

Jak byłem szczylem - kobiety typu @bassfreak były niepopularne.

Do dziś pamiętam słowa Cejrowskiego w swoim programie, który tłumaczył skąd w Ameryce Południowej pociąg do takich kobiet. Brzmiał on mniej więcej: "Kobiety o szerokiej talii z dużym tyłkiem miały zapewnić mężczyzne, że kobieta urodzi wiele potomstwa". 

Czyżby jakiś mechanizm podświadomości włączył się u mezczyzn przez te wszystkie lata? 🤔

3236745835dc005ab24ae6f2ecf3d658.jpg

Wenus z Willendorfu. "Zgodnie z analizą stratygrafii stanowiska dokonaną w 1990 roku, szacuje się, że figurkę wyrzeźbiono około 30 tysięcy lat temu. "

7 godzin temu, bassfreak napisał:

Jeszcze tak poza moim typem super latynoski to zdecydowanie Kate Winslet jak była młodsza śliczna na maska, teraz też dobrze wygląda ale jest zdecydowanie za chuda.

Sharon Stone też była niczego sobie :)

tumblr_p1cj09GIye1qkmwh6o3_r1_500.jpg

81z+jYtIymL._AC_SY606_.jpg

9 godzin temu, amber99 napisał:

To jest po prostu pokaz kobiecości.

romi.jpg

Dobra jest kobieta. Kto to?

Mi zawsze podobały się latynoski. Aktualnie jestem i nie wyobrażam sobie ltr z inną kobietą niż Brazylijka, Kolumbijka, Wenezuelka. W zdjęciach wstawiam laskę będąc follow upem do tematu o fałszywym oskarżeniu o gwałt. Choć typowa borderka i zdrowo pojebana to urodą akurat mi się podoba mocno xD Blondynki są okay ale jakoś brunetki zawsze w moim❤️

IMG_20200617_223133_compress22_resize_3.thumb.jpg.6f5d26d79c22208bff0f0a12fe3a5693.jpgIMG_20200617_223153_compress4_resize_85.thumb.jpg.3fd29b03c0218f642fb3446ae87e1290.jpg

• Like 1

Nie podałem jeszcze typu urody dla łóżka :D . 10/10. Niektórzy nie lubią zbyt dużych piersi, a dla mnie im większe, tym lepsze. Milena Velba też mi się podoba tak samo.

fCNktkpTURBXy85ZjI0OGQ1YmFiYjBiYjU1NzU2Z

• Like 3

17 godzin temu, nowy00 napisał:

Dobra jest kobieta. Kto to?

Romi rain jakby co to na moim profilu jest 60 fajnych kobiet ktore wymieniłem w temacie odleciałem.

Posted (edited)
2 godziny temu, verde napisał:

Nie podałem jeszcze typu urody dla łóżka :D . 10/10. Niektórzy nie lubią zbyt dużych piersi, a dla mnie im większe, tym lepsze. Milena Velba też mi się podoba tak samo.

fCNktkpTURBXy85ZjI0OGQ1YmFiYjBiYjU1NzU2Z

Ewcia zawsze na propsie :) zgadzam się z tym co piszesz a tymi jej skarbami to bym się zaopiekował jak nikt inny. Ona nie jest w skali 10/10 ale dla mnie jest boska.

Edited by bassfreak

Zapomniałem dodać że ogólnie mogła by mieć więcej ciałka bo biust ma za duży do reszty sylwetki :P

Posted (edited)

Edited by józekk
  • Like 1

58 minut temu, Ragnar1777 napisał:

Panowie ,
C U D  natury.

Fakt :)

Mając konto na Tinder i Badoo niestety takie sztuki mnie olewały :D

Ja pierdole. Tyle gadania o nofapie a ci sobie tu podsyłają konta instagramowe gwiazdek kamerek erotycznych. 

A potem hipokryci narzekają na insta zepsucie i szczucie cycem oraz masa influencerek 

• Like 4

Mi się ta Pani podoba bo:

-ładna,

-wykonuje polecenia bez pierdolenia,

- nie otwiera ust niepytana i nie wpierdala się w pół słowa,

Ideał kobiety. xD

@józekk fajna Azjatka ruchałbym.

• Like 1

24 minuty temu, SSydney napisał:

Mi się ta Pani podoba bo

Fajna, ale cały ten pokaz mający na celu jedynie świecenie dupą do kamery jest żenujący😀

On 10/4/2016 at 3:13 PM, toreador said:

której z nich bym nie posuwał to po pewnym czasie mi się znudzi.

Instynkt rozsiewania genów, normalna rzecz.