Skocz do zawartości

Kolega sypia z nieatrakcyjną kobietą?


Rekomendowane odpowiedzi

@Anderson trochę słaby ten Twój "kolega" ale żeby się tak od razu spinać i rewanżować się za docinki pod Twoim adresem? Nie tędy droga Bracie. Ja też spotykam się z tego typu docinkami ze strony współpracowników. Pytania o to jak spędzam wolne chwile, co robię po pracy, w jaki inny sposób aniżeli przesiadując godzinami przed kompem czy nie przechylając butelczyny jakiegoś mamrota można się zrelaksować, co robię przecież nie mam ani żony a tym bardziej dziecka są codziennością. Nie robię z tego problemu bo doskonale zdaję sobie sprawę z faktu, że mają one za zadanie wzbudzenie we mnie poczucie winy czy pogorszenie mojego samopoczucia.

 

Nie spowiadam się ze swojego życia prywatnego "kolegom" bo to prowadzi jedynie do sytuacji opisywanych przez Ciebie, do porównywania się, do wpędzania w wyimaginowane kompleksy i chęć odwetu. Na tak postawione pytanie odpowiadam wprost i bez tłumaczenia się, że odpoczywam. A, że mam różne sposoby aby ten odpoczynek był jednocześnie z pożytkiem dla mnie, dla umysłu jak również dla ciała to już moja tajemnica. Dodam tylko, że tęgie umysły pokroju Twojego jak i moich znajomych nie są zapewne w stanie ogarnąć, że można relaksować się, czy generalnie spędzać wolny czas inaczej jak zostało im wklepane w umysły to już nie moja sprawa.

 

Poza tym inteligentny człowiek nawet jeżeli spędza mnóstwo czasu w przysłowiowych czterech ścianach nigdy się nie nudzi. Przy następnym spotkaniu z kolegą możesz jemu w ten sposób "pocisnąć" nie wdając się w szczegóły i jednocześnie ucinając temat. A tak już zupełnie na zakończenie jednoznacznie widać, że panienka stała się dla Twojego znajomego sensem egzystencji... szkoda tylko, że kosztem bliskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.