Skocz do zawartości

Jędrek o historii


Grzegorz

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo lubię oglądać słuchać  ,Pozdrawiam Pana Jędrka !  .

 

 

P.S 

     Raz nawet napisałem list do Jędrka targany emocjami  w 2015r. (wysłałem też do szefów bractw rycerskich w tym do Króla Jagieło(Jogajły)  z Grunwaldu  w PL  i za granice np. Krzyżaków Kreuzfahrer   ;) )  o zorganizowanie marszu pokojowego przeciwko imigrantom taka akcja widowiskowa była by w mediach  ...  od Jędrka dostałem list hm w bardzo skrótowym tłumaczeniu (skasowałem go :/ )  że nie należy być przeciwnikiem,  takie / Peace and love . Od bractw albo echo albo też poprawne politycznie teksty. Może myśleli że jestem prowokatorem albo szaleńcem .

     Załamałem się wtedy trochę, myślałem że rycerstwo które tak dba o  własne stroje i rytuały,historię, czytają książki wiedza co się dzieje, obudzi "ducha" w europie , a tu taki cios w plecy :) pustka...nicość...              

                                                                                                                                   Trzeba modlić się o przyjście Imperatora ;)    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.